Şimdi Ara

nasıl bir dh yönetımı bu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    insanları eglendirmek için topic acıyoruz 2 dk geçmeden kayboluyo.

Forumda küfür kullanmak yasaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kiMkeDimi7 -- 17 Ağustos 2006; 15:22:32 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kiMkeDimi7

nasıl bir yönetım anlamadım bu işi
    insanları eglendirmek için topic acıyoruz 2 dk geçmeden kayboluyo altlarda bot konuları açılmış bişey yapan yok g. sıkışınca direk bnm actıgım konu kitlenio

Kardeş kısaltmada olsa küfür argo kullanma!Madem bir haksızlık warsa onu lafla duyur seviyeni düşürmeden anlat!Şu anda burada ben seni suçlu gördüm mesela?!Ne konu yazmıssın ne bir şey konuyu söyle link bir şey verde Modlar yapıcağını bilir elbet
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Agwe_

quote:

Orjinalden alıntı: kiMkeDimi7

nasıl bir yönetım anlamadım bu işi
    insanları eglendirmek için topic acıyoruz 2 dk geçmeden kayboluyo altlarda bot konuları açılmış bişey yapan yok g. sıkışınca direk bnm actıgım konu kitlenio

Kardeş kısaltmada olsa küfür argo kullanma!Madem bir haksızlık warsa onu lafla duyur seviyeni düşürmeden anlat!Şu anda burada ben seni suçlu gördüm mesela?!Ne konu yazmıssın ne bir şey konuyu söyle link bir şey verde Modlar yapıcağını bilir elbet

katılıyorum
  • 1-Bu bölüm SilkRoad bölümüdür.

Sadece SilkRoad ile ilgili konular açılabilir.Bizde Cem Yılmaz ın Ata Demirer 'in video larını koyalım o zaman.

Açtığının konunun başlığı aynen şöyle 'sro ile ilgisi yok ama koptum'.

İçerik KO ile ilgili,sen SilkRoad bölümüne açmışsın.

Bizde SilkRoad daki videoları Ko bölümüne koyalım o zaman.

Önce konunu doğru yere aç,daha sonra şikayette bulun.Mesajlarında da argo ve küfür içeren kelimeler kullanma!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.