Şimdi Ara

Nasıl Bir Bilgisayar Firması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar nasıl bir bilgisayar firmasında alısveris yapmak isterdiniz neler beklerdiniz bir müsteri olarak menmun kalacagınız seyleri paylasalım ...........

• sorunsuz müşteri hizmetleri.işi bilen adamlar.güler yüz.uygun fiyat.
  • samimiyet ve açıklık. ayrıca satış sonrası hizmet. satın alınan parçalar hakkında bazı bilgiler. (mesela asus anakartlarda win98 için setupcor.exe kullanmak gerektiğini kaç firma söylüyoki?)
  • Satış sonrası destek!
  • Uygun fiyat güler yüz iyi teknik destek olsa valla yeter!!!
  • Dürüst güleryüzlü çalışanlar.
    Iyi bir teknik servis.
    Arkadaşın dediği gibide satış sonrası destek.
  • Satış fiyatları Piyasa Normallerinde olan, Teknik Bilgisi Tam Satış Elemanları Barındıran ve Bi ürünü beyenmedim dediğimde geri iade alan bi firma isterim bide her kredi kartına peşin 12 taksit :)
  • walla bana anlayışlı bi insan olması yeter. çünki satıcı anlayışlı olmadıkça ve hele hele insan olmadıkça yukarıdakileri malı satarken çok kolay gösterir. saygılar...
  • Dürüst Güleryüz teknik servis bilgili inssanlar
  • İlk kural güler yüzlü bi hizmet ve ucuzluk gerekirse müşterinin ayağını alıştırmak için %1-2 kar yapıcak yani herkese akrabası gibi davranacak o zaman büyük bi firma olmanın yolu açılır.
  • walla yazılan postları okumadan topice cevap vereceğim....
    biz müşteriye satış sonrası hizmet veririz zaten asıl işimiz pc yi satarken değil sattıktan sonra başlıyor... malum insanlarımız bu teknolojiye yabancı ve bundan faydalanarak insanları sömürme gibi bir niyetimiz yok aksine tam anlamı ile yardımcı oluyor ona istekleri doğrultsunda değişik alternatifler sunuyoruz....
    size firmamızın reklamını yapmayacağım...
    ama dediğim gibi biz böyle bir firmayız ki zira öyle olmasaydık şuan buralarda olamazdık...
    artı son olarak şunu söyleyeceğim başıma çok geldi windows kurmasını öğrenenler bazıları bilgisayarcı oldum die geçiniyorlar biz onlardan değiliz...
  • namus namus namus.....
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by primarycat</i>
    <br />namus namus namus.....
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

işinin ehli teknik servis, piyasadan farklı fiyatlar, güleryüzlü ve yardımcı satış elemanları. [dkkat]
  • Fiyat gerçekten satınalma kriterinin önemli bir bölümünü teşkil ediyor ancak satış sonrası destek de çok önemli. Bence bu ikisini dengede tutarsan başarılı olursun
  • bilgisayardan anlamaları ve bunu kotüye kullanmamaları... fiyat konusunda direkt olurunu söylemeleri ve hadi şu kadar daha düşiym diye 3-5doların hesabını yapmamaları...
    daha dün ankara alestadan bi sistem aldım kasanın içini ben toplasam bu kadar temiz iş çıkartamazdım...
  • site tasarımı
    uygun fiyat
    teknik destek
    müşteri hizmetleri
    adaletli taksit(a karta farklı,b karta farklı fiyat verenler var)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.