Şimdi Ara

nasıl benim hiç sevgilim olmamışsa evleneceğim kadının da olmayacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
3.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasıl benim hiç sevgilim olmamışsa evleneceğim kadının da olmayacak, işte o kadar!
    bakire olmayı bırak eline erkek eli bile değmemiş olacak.

hiç sevgilisi olmayan bir erkek olarak hiç sevgilisi olmayan bir kadınla evlenmek en doğal hakkım!

• Sen başaramadığın için hayatında kimse olmadı yani o senin yetersizliğin bi tercih meselesi değil sendeki.
    Ama kızlar öyle değil çirkin de olsa yetersiz de olsa ona yürüyen olmuştur onun da bu ilgi hoşuna gitmiştir ve sevgilisi olmuştur.
    Ha gerçekten aile, inanç yada kendi doğruları için hayatına kimseyi almamış bi kız bulsan da o da senin gibi başarısız birini kabul etmez zaten.
  • Evleneceğin kadın büyük ihtimal benim gibi kekolarla takılmış olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuwafuwaboy -- 19 Ekim 2019; 20:50:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim için tek şart sevgi. sevgi varsa gerisi ayrıntı, hallolur bir şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuwafuwaboy

Evleneceğin kadın büyük ihtimal benim gibi kekolarla takılmış olacak.
    yok hocam dediğin imkansız, çünkü ben hiç kızlarla takılmadığım için evleneceğim kadın da erkeklerle takılmamış olacak.
  • Doğru

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Glory

yok hocam dediğin imkansız, çünkü ben hiç kızlarla takılmadığım için evleneceğim kadın da erkeklerle takılmamış olacak.

Alıntıları Göster
    :D?
  • Öyle kızı bulursan müzeye saklayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BC95874BB

Öyle kızı bulursan müzeye saklayalım.
    erkeği var da kızı niye olmasın? isterseniz beni müzede sergileyebilirsiniz.
  • quote:

erkeği var da kızı niye olmasın? isterseniz beni müzede sergileyebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Kızlara gelen taleple sana gelen talep bir değil çünkü. Ayrıca büyük konuşuyorsun, muhtemelen dediğin şey de olmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Çirkinlik Ne Kadar Kolay

Kızlara gelen taleple sana gelen talep bir değil çünkü. Ayrıca büyük konuşuyorsun, muhtemelen dediğin şey de olmayacak.

Alıntıları Göster
    alfaların yıprattığı bir kızın evlilik sadaket yalanlarıyla kandırdığı bir beta olmaktansa yalnız yaşarım daha iyi.
  • Bu soruyu kıza nasıl soracaksın peki

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7143B012D

Bu soruyu kıza nasıl soracaksın peki
    "senin daha önce erkek arkadaşın oldu mu?".
  • Görücü usulü yapacaksın anneye babaya haber sal onlar bulur eli yüzü düzgün biri

• quote:

alfaların yıprattığı bir kızın evlilik sadaket yalanlarıyla kandırdığı bir beta olmaktansa yalnız yaşarım daha iyi.

Alıntıları Göster
    Alfa beta gibi kavramlar gerçek değildir, bunlara inanma öncelikle. Diğer türlü soruna gelecek olursak: günümüzde pek mümkün değil.

• meself kullanıcısına yanıt
    Eskiden olsa köyden organik bir kız olabilirdi. Ama onları da instagram, tiktok ele geçirmiş. Hepsinin elinde bir telefon...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BuhahA o zaman sana bolşans

• Aslına bakarsanız adam eşitlik istiyor ve eğer bulabilirse mutluluklar dilemek düşer bize

• Böyle bir kız bulmanın garantisi yok.
    Leğenede oturdup baloncuk mu çıkmasını bekleyeceksin?.
    Sana yalan söyledikten sonra evlenseniz bile anlayamazsın, artık bir ameliyata bakıyor. Ameliyatta basit bir işlem

• Ne kadar bana saçma gelse de (aşk sonuçta, aşık olmadığı biriyle evlenmez insan, aşık olunca da her şey arkaplanda kalır) herkes özgür. Kimse kimseyle zorla evlenmiyor sonuçta. Kim kimi isterse alır. İstediği kriteri de koyar

• Hocam ketçap mayonez de olsun mu

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.