Şimdi Ara

NASIL ALDATILIYORUZ!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 24 Nisan Ermeni törenlerinde, Türk bayrakları ayaklar altında çiğnendi.
    Fakat, olayı daha vahim hale getiren ise bunun devlet eli ile yapılmasıydı

Aynı gece ATV Ana haber bülteninde Mehmet BARLAS ise Türk halkına insanlık dersi veriyor ve

"Neden Ermenistana ekonomik olarak yardım etmemiz gerektiğini anlatıyordu" Sanki Türk halkı ile dalga geçiliyordu
    çünkü ajanslar tarafından

NASIL ALDATILIYORUZ!!

bu görüntüler tüm ulusal ve uluslararası yayıncılara iletilmişti.

Haberi izlerken acaba dedim ama inanmak istemedim
    çünkü

Bir tarafdan bayrağımız çiğneniyor diğer taraftan birileri gözümüzün içine bakarak
    bayrağımızı çiğneyenlere yardım etmemiz gerektiğini anlatıyordu.

NE ise beni asıl şaşırtan ise bayrağımızı çiğneyen devletin temsilcisnin bizim
    başkanımız tarafından kutlanması

ve ardından

"Ermeni soykırımı" iddialarına verdiği destekle tanınan Los Angeles Times gazetesinde yayınlanan bir yorumda, "İlk defa olarak modern Türkiye ile Ermenistan arasındaki ilişkilerde buzların erimesi konusunda küçük bir umut var" demesi

SİZCE FAZLA TESADÜF MÜ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neu -- 28 Nisan 2008; 21:21:53 >

• Türk bayrağının ayalar altında ezilmesine aldırış etmiyen mehmet barlas
    Maaşı sorulduğunda sizce nasıl davranıyor:

Mehmet Barlas Sabah’ın Çalık grubuna devrini konuşmak üzere NTV’de Yazı İşleri programında Mirgün Cabas ve Ruşen Çakır’ın konuğuydu. Barlas Sabah’a geçerken aldığı ve daha sonra iade ettiği transfer parası konu olunca canlı yayında adeta deliye döndü. "Bana ne hakla bu soruyu soruyorsunuz?" dedi.

Mirgün Cabas tekrar sözü aldı ve "Sizin parayı iade etmeniz haber oldu. O haberin devamı niteliğinde şimdi ne olacak diye soruyoruz" diye açıklamaya çalıştıysa da Barlas’ın siniri gittikçe artıyordu.

Ruşen Çakır devreye girdi. "Yanlış anlama olduysa ben kendi adıma özür dilerim. Yılların gazetecisinin kaç lira aldığı değil merak ettiğimiz. Sadece Çalık grubu geldiği için tekrar bir transfer söz konusu mudur?" diye soruyoruz dedi...

Ancak Barlas’ı durdurmak mümkün değildi.

quote:

Orjinalden alıntı: neu

24 Nisan Ermeni törenlerinde, Türk bayrakları ayaklar altında çiğnendi.
    Fakat, olayı daha vahim hale getiren ise bunun devlet eli ile yapılmasıydı

Aynı gece ATV Ana haber bülteninde Mehmet BARLAS ise Türk halkına insanlık dersi veriyor ve

"Neden Ermenistana ekonomik olarak yardım etmemiz gerektiğini anlatıyordu" Sanki Türk halkı ile dalga geçiliyordu
    çünkü ajanslar tarafından

NASIL ALDATILIYORUZ!!

bu görüntüler tüm ulusal ve uluslararası yayıncılara iletilmişti.

Haberi izlerken acaba dedim ama inanmak istemedim
    çünkü

Bir tarafdan bayrağımız çiğneniyor diğer taraftan birileri gözümüzün içine bakarak
    bayrağımızı çiğneyenlere yardım etmemiz gerektiğini anlatıyordu.

NE ise beni asıl şaşırtan ise bayrağımızı çiğneyen devletin temsilcisnin bizim
    başkanımız tarafından kutlanması

ve ardından

"Ermeni soykırımı" iddialarına verdiği destekle tanınan Los Angeles Times gazetesinde yayınlanan bir yorumda, "İlk defa olarak modern Türkiye ile Ermenistan arasındaki ilişkilerde buzların erimesi konusunda küçük bir umut var" demesi

SİZCE FAZLA TESADÜF MÜ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.