Şimdi Ara

NASA uzaylıları gizliyor (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
3.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • " Bilim kurgu filmleri" tırnak içinde yazıldığı üzere "film" dir.

Şimdi diyorsunuz ki; " Abd çakma uzaylıları dünyanın üzerine salacak, sonra tek devlet olacak dünya. Ve hakimi abd olacak. "

Yahu etmeyin eylemeyin insanı zorla güldürmeyin Yani bu sizinkisi varya, uzaylılar ve ufolara on basacak bir teori. Yok yok... teori bile değil, bu olsa olsa 80 lerin çizgiromanları tarzı birşey olur ancak.
  • uzaylı olduğunu düşünmüyorum bizim sistemimize ziyarete gelen.
    vardır, yoktur bilemem tabi tüm evrende.
  • benim görüşüme göre evrende 100binlerce belki milyon belki milyarlarca farklı gezegende farklı türde yaşam mevcut olabilir, bunlar ilkel de olabilir bize göre çok daha gelişmiş hatta kendi bulundukları galakside başka gezegenleri kolonileştirmişte olabilirler fakat..

dünyaya bir ziyaretin olduğunu, ufo denilen cisimlerin gerçek olduğunu kesinlikle düşünmüyorum...
  • Bazıları "UFO" nun ne demek olduğunu anlayamamış
    "U nknown F liying O bjects" tanımlanayan uçan varlıklar. Yani UFO uzaylı demek değildir. Sonradan tanımlanıp başka doğa olayları olduğun ispatlanan birçok ufo var. Mesela 40km yüksekte meydana gelen şimşeklerden sonra oluşan yıldırım küreleri.
  • Bukadar emin olarak nasıl yok diyebiliyorsunuz?
    1492 yılına kadar Amerika kıtasınında varlığı bilinmiyordu.Ama öyle bir kıta vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bazıları "UFO" nun ne demek olduğunu anlayamamış
    "U nknown F liying O bjects" tanımlanayan uçan varlıklar. Yani UFO uzaylı demek değildir. Sonradan tanımlanıp başka doğa olayları olduğun ispatlanan birçok ufo var. Mesela 40km yüksekte meydana gelen şimşeklerden sonra oluşan yıldırım küreleri.

Hologramlar uçmaz. Hatta cisim olduğu da tartışılır.

Biz "KHO" diyoruz ama ille de "UFO" demek isteyenlere sadece "U" demelerini tavsiye ederim!
  • Valla arkadaşlar, Şahanın da dediği gibi eğer uzaylı varsa erkek gibi çıksın karşımıza da görelim. Erkekse uzaylı buraya gelir.

• "The fourth kind" belgesel tarzı yapılmış bir film olup yaşanmış olaylardan alınmıştır. Biraz da körü körüne inkar etmeden bu tarz filmleri izleyip araştırın.

Ha, hemen de abd oyunu deyip çıkmayın herşeye. Abd yi amma büyütüyorsunuz yahu. Onun gibi birsürü güçlü devlet ve onun ayarında en az üç tane daha devlet var dünyada. Herşeyi abd ye bırakmazlar merak etmeyin siz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irish

Uzaylı yok mu?!!
    Tüm uzaya baktınız mı?

Nasrettin Hoca'nın Dünya nın ortası burası deyince inanmayanlara ""eee madem ölçün demesi"" gibi :D
  • hocam buraya böyle dalmak ayıp olacak ama takip etmek istiyorum bilgilerin hepsi öyle değerliki ekleme yapamamak çok kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inşALLAH vardırda onları alıştırırz dünyaya teknolojilerini alırız +
  • İnsanlara bir zaman önce dünya yuvarlaktır dediğinde de "saçmalama" deniliyordu.Ama sonuçta yuvarlak olduğu ispatlandı.
  • Uzaylı var mı yok mu ya da Nasa yakaladı mı bunlara kesin cevap veremeyiz.AMA Nasa nın kendi yaptığı resmi bir açıklama var.Orjinali aklımda değil internette ararsanız bulabilirsiniz.Diyor ki ''Nasa uzaylı yaşam formuyla temasa geçerse bunu halkla paylaşmayacaktır.Sebebi ise toplum da çıkacak kargaşa,korku faktörleridir.''

Bence uzaylı yaşam formları var.Nasa nın elinde olmasa bile çok eminim bizim bilmediğimiz birçok şey bilip saklıyorlardır.
  • Niye NASA?

Belki de ÇİN veya FRANSIZ uzay istasyonu keşfetmiş de olabilir.

Holivud'dan izleye izleye NASA'dan başka YEGANE UZAY SAVAŞÇISI bilmiyorsunuz galiba.
  • Uzaylilar elitlerin yarattigi bir safsatadir , gecmisin putlari gunumuzun uzaylilari oldu , bak peygamberimiz ne guzel demis " atalarinizin dinine donmedikce kiyamet kopmaz" diye. Neden dedim bunu cunku bir gun hologram olsun duzmece olsun gokyuzundr uzaylilar gelip konusma yaparsa inanmayin diye ( newage ile alakali)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Radiohead

quote:

Videonun 13' üncü dakikasının 17' inci saniyesinde ki görüntüler halen açıklanamadı.

videolarla oynanmadığının kanıtı var mı?

Discovery Channel' de bu video yayımlanmıştı. O programda 1960' lardaki Gemini Projesinden beri böyle görüntülerin yakalandığı anlatılıyordu.
    Hepsinde benzer objelerin benzer hareketleri var. Bazıları bu görüntülerin eski tip kamera merceğinin zoom etkisinden kaynaklandığını söyledi. Ama bu videoda ki görüntünün böyle bir izahı olamaz.

Discovery Channel ve benzeri kanallar küresel emperyalizmin propaganda aracı olarak hizmet ederler.

Orada yayınlanan her şeyin doğru olmayacağını, hatta yalanların inceden inceye belli yayınlara yerleştirilebileceğini hesaba katmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgrafik

quote:

quote:

quote:

Videonun 13' üncü dakikasının 17' inci saniyesinde ki görüntüler halen açıklanamadı.

Discovery Channel' de bu video yayımlanmıştı. O programda 1960' lardaki Gemini Projesinden beri böyle görüntülerin yakalandığı anlatılıyordu.
    Hepsinde benzer objelerin benzer hareketleri var. Bazıları bu görüntülerin eski tip kamera merceğinin zoom etkisinden kaynaklandığını söyledi. Ama bu videoda ki görüntünün böyle bir izahı olamaz.

Discovery Channel ve benzeri kanallar küresel emperyalizmin propaganda aracı olarak hizmet ederler.

Orada yayınlanan her şeyin doğru olmayacağını, hatta yalanların inceden inceye belli yayınlara yerleştirilebileceğini hesaba katmak gerekiyor.

Doğru olabilir.
    Geçen hafta Lagari Hasan Paşa' nın roketle uçma olayını incelediler Efsane Avcıları' nda. Programın başında "Efsane Türklerle ilgiliyse onca tarihi belgeye rağmen kesinlikle balon olduğunu ispatlarlar" dedim ve yanılmadım.
    Ama benzer olayları İngilizler veya Amerikalılar yapsaydı kesinlikle efsanenin doğru olduğunu ispatlardı.
  • Evrenin büyüklüğünü düşünürsek biyerlerde mutlaka hayat vardır ama ya çok uzaktalar gelemiyolar ya da teknolojileri bizim gibi çok geri kendi galaksilerinden çıkamıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustf9

quote:

Orijinalden alıntı: sgrafik

quote:

Ödülsüz sorular geliyor:

1. Videoların üstünden yıllar geçmiş, o esnada arka seste konuşanlar bu görüntüleri görüyorsa bunlar hakkında konuşuyor mu?

2. Böyle tuhaf bir şey bu kadar yıldır gündemde yoktu da, bu görüntüler yeni keşfedilmiş gibi davranılmasının nedeni nedir?

3. Neden hep ABD, NASA görüyor da Rus, Fransız, Çin ve hatta İran uzay istasyonları bunları görmüyor? ABD uyanık da, bunlar uyuyor mu?

Ve son soru:

4. Uçak kazalarında yolcuların tüm akrabaları, yakında iseler kalkışın yapıldığı havaalına koşarlar.
    11 Eylül'de kaç kişi o yeni nesil kanatlı bombanın, pardon uçak görünümlü bilinmeyen uçan cismin kalktığı havaalanına koştu?

Holivud filmlerinden etkilenip Amerika'yı dünyanın biricik kurtarıcısı, uzayın yegane savaşçısı görmeye alıştırılmış insanlar için zor sorular olabilir.

Olsun, düşünmek iyidir, zihin açar.

Bakın yazdıklarınızla kendinizi komik duruma düşürmeyin. Bu ne körü körüne inkardır yahu?

Artık amatör kamerayla halk bile çekiyor ufoları, tüm devletlerden yetkili subaylar açıkça itiraf ediyorlar. Ne sadece amerikası, şaka mı bu? Tam tersine abd istediği için açıkça itiraf edilmiyor ufolar.

Serdar Turgut un habertürk teki proğramına çıkan emekli hava korgeneral Erdoğan Karakuş ta mı nasadandı? Tsk nın gizli ufo araştırma birimine kadar girmiş bu paşa açıkça ufoları devletlerin takip edip incelediğini itiraf etti. Varlıklarının kesin olduğunu net olarak söyledi. Hem de Türkiyenin gözü önünde. Resmen defalarca kendisinin de ufolarla it dalaşı yaptığını söyledi. Heryıl resmen tsk nın yüzlerce vaka raporu tuttuğunu ifade etti.

Siz niye böyle kendi kendinize konuşmaya devam ediyorsunuz?

"UFO'larla it dalaşı"

Dostum kusura bakma ama kahkaha attım.
  • Uzaylı diye birşey yok.

Bir uzaylı saldırısı planı var buda büyük ihtimal ile 21 aralıkta gerçekleşecek bu saldırının amacı insanları kandırıp Deccal'in yoluna çekmekti Uzaylı saldırısı ve çeşitli Lazer oyunları ile (blue beam) insanları kandıracaklar.Bu kartlara tabii ki inanın demiyorum ama 1-2 örnek.

Ben birkaç örnek koydum tüm kartlar burada.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.