Şimdi Ara

NASA'nın 1 milyar doları çöpe mi gitti? 9 yıldır geliştirilen kalkış kulesi 'eğik' çıktı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dünyada amerikaya çalışan (6000Tl küsür verip telefon alan 5-6 uçakla tatile giden Araplar) insan çok.Adamlar parayı ne yapıcaklarını bilemediklerinden bu şekilde olmadı diyerek milyarlarca doları gömüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: xamaximax

NASA tiyatro diyorum inanmıyorsunuz da zaman geçtikçe çıkar kokusu

Sen kimsin ki sana inanacağız? Burayı bile çoluk çocuk doldurmuş, tadı kaçmış buraların.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torlak Kemal

quote:

Sen kimsin ki sana inanacağız? Burayı bile çoluk çocuk doldurmuş, tadı kaçmış buraların.

yorumum cringe ironi amaçlıydı ama gerçek anlaşılmış
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Torlak Kemal

quote:

yorumum cringe ironi amaçlıydı ama gerçek anlaşılmış

İroniyse sorun yok elbette ama kimse ironi olarak algılamamış, ben dahil. Keşke bir imoji ile destekleseydin.

Öte yandan ciddi algıladım çünkü burada, bilim forumunda dahi dünyanın düz olduğuna inanan meczupları görünce NASA'nın da tiyatro olduğuna inanabileceklerin var olduğunu düşünmek çok hatalı bir tutum olmazdı.

Her neyse, bilim forumunda bilim konuşulsun isterim. İnsanlar uçuk kaçık fikirlerini, komplo teorilerini burada değil, ne bileyim konu dışında falan paylaşsınlar.
  • Washington da bir meydana diksinler ikinci eiffel kulesi diye gelen turistleri s. sinler. 3 seneye kalmaz masrafını çıkartır. Sonuçta büyük bir elektrik direğinden paris yıllardır para basıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "54 milyon dolar olarak başladı, 1 milyar dolara mal oldu"

Gökçek, sen misin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • space x gumbur gumbur

• Altina bi tas mas koyaylarmis :) cekilin ben duzeltiverim bi tane su terazisiyle hallederiz

• Elon sağolsun, spacex'e nasadan iyi elamanları kaçırdı, nasada adam akıllı mühendis kalmadı :D

• Senin mezarın dahi olmayacak Aresss

• Rantçılar her zaman kazanır

• Obama Ares 1'i neden iptal etti ? Hangi gezegen için bir programdı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.