Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

NASA, Dünya'yı 114 milyon kilometre uzaklıktan işte böyle görüntüledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cenkerozkan Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
32
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> NASA, Dünya'yı 114 milyon kilometre uzaklıktan işte böyle görüntüledi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    81 Mesaj

Bu siteden Dünya’nın günlük ya da 2 günde bir 1,5M km uzaklıktan çekilmiş 360° lik fotoğraflarına ulaşabilirsin.https://epic.gsfc.nasa.gov

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zippyengin -- 12 Ocak 2019; 14:8:59 >
    |
    |
    haxal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    248 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sericik

Yalan amerikan şarlatanlığı render görüntüler
    animasyon videolar sırf amerikan propagandası
    hiç bir bilimsel veri kanıt yok ,sana bir ucube görüntü düşüyor
    yemezler nasam

Nasreddin Hocaya sormuşlar, " Hocam Dünyanın ortası neresi " diye Hoca da ayağı ile çizgi çizip burası demiş. Yalma hocam olur mu öyle şey diyenlere İnanmazsan ölçte bak demiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    720 Mesaj
    Yutu 2 neden dünya resmi göndermiyor ben bunun merak ediyorum. Bu uzaya gidenler hep bir gizem içinde farkıda mısınız? Bulunduğu yerden rahat bir 4k video çekebilir ve yüksek çözünürlüklü dünya fotoları çekip bizimle paylaşılabilir ama bu dediğim gibi yapılmıyor. Sizce ne saklanıyor?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    725 Mesaj
    Quake 3 longest yârds gibi korkutucu
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    59828 Mesaj
    yine inandım bravo nasa
    |
    |
  • Teğmen
    135 Mesaj
    Ordan bakınca dünya düz görünüyor.!
    |
    |
  • Yüzbaşı
    485 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Evrende 100 binlerce yaşam var dünya benzeri ve asla birbirine ulaşamayacak uzaklıktalar diye düşünürdüm hep bu fotoğrafı görünce düşüncem dahada kuvvetlendi, evrende bir toz tanesiyiz ve bu tozdan milyarlarca var
    Dedigin dogru yuzbinlerce degisik yasam formlar, turleri, irklari var. Ancak, bu varliklarin buyuk cogunlugu cok yuksek teknolojilere sahipler. Dolayisiyla Dunya dahil pekcok yere gidip gelebilme yetenegine sahipler. Zaten yakinda da resmi olarak bunlar aciklanacak.

İşte ben bunun aksini düşünüyorum evet gerçekten uzay çağında olan çok medeniyet var ama en yakın medeniyete ulaşmaları mümkün değil gibi geliyor bana , en fazla haberleşiriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    terimer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    4507 Mesaj
    Yaw he hee...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İşte ben bunun aksini düşünüyorum evet gerçekten uzay çağında olan çok medeniyet var ama en yakın medeniyete ulaşmaları mümkün değil gibi geliyor bana , en fazla haberleşiriz
    O zaman asagidaki linkleri incelemeni tavsiye ederim:

https://www.gravitywarpdrive.com/Gravity_Generator.htm

https://www.youtube.com/watch?v=2_LfNaSrvAE

https://www.youtube.com/watch?v=LYYgYNQXtRk

https://www.youtube.com/watch?v=vHfMJlOHuL0

Bunlari inceledikten sonra bir de asagidaki linkleri bir incele:

https://www.huffingtonpost.co.uk/darren-perks/solar-warden-the-secret-space-program_b_1659192.html?guccounter=1&guce_referrer_us=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmZpLw&guce_referrer_cs=oNND_j66O09lthbur8oeXg

https://www.youtube.com/watch?v=LFhctNDUR-w

• Yarbay
    9310 Mesaj

Sadece gözlemlenebilen evrende 2 trilyon galaksi var.

O tozdan milyarlarca çarpı trilyonlarca fazlası vardır. O kadar galaksi arasında illa ki bir yaşam formu vardır zaten. %100 bilmek zorunda değiliz. 93.4 milyar çapına sahip olan evrende sadece Dünya’da canlı olması büyük israftır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    rambocuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

linkleri inceledim ama beni ikna edemedi ve bence eğer bir gün bir medeniyet dünyaya ulaşırsa tüm dünya bunu aynı anda öğrenicek ama iyi bir haber olarak ama kötü, milyarlarca ışık yılını görünüp kaçmak için geleceklerini sanmıyorum yada savunmasız bir şekilde gelip amerikaya deneyler için gizli esir düşeceklerini sanmıyorum
    |
    |
    terimer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    485 Mesaj
    quote:

linkleri inceledim ama beni ikna edemedi ve bence eğer bir gün bir medeniyet dünyaya ulaşırsa tüm dünya bunu aynı anda öğrenicek ama iyi bir haber olarak ama kötü, milyarlarca ışık yılını görünüp kaçmak için geleceklerini sanmıyorum yada savunmasız bir şekilde gelip amerikaya deneyler için gizli esir düşeceklerini sanmıyorum
    Kisi sadece gosterilen yola bakarsa ve o yolun sonuna dogru gitmezse gercekte o yolun derinliklerinde neler oldugunu anlayamaz. O linkler sadece konu hakkinda bir baslangic yapmak icindi. Eger birkac link ile bunlar ispat edilir olsaydi zaten Dunya'nin neredeyse tamami bunlari bilir ve inanirdi. Onemli olan kisi kendi muhakemesini yapmasi icin baslangic icin verilen verileri (linkleri) kullanarak kendi arastirmasini yapmak ve sonucunda kendi sahsi yargisina varmak.

Evren ve otesinde pekcok irkin/turun itaat ettigi bir prensip vardir. O da ozgur iradeye saygi gostermek. Yani bizler kendi ozgur irademizle onlarin var oldugunu kavrayamadigimiz surece bizlere ya da daha dogrusu toplumun tamamina cok acik sekilde gostermeyeceklerdir. Ancak, bu konulara acik ve Dunyadisi yasamlarin bilincine varmis bazi kisilerle temaslar (fiziksel, telepatik, astral veya ruya olarak) kurarak genel toplumun bilincini yukseltmeye calisiyorlar.

Neyse, zaten yakinda tum Dunya kamuoyu gercek olan gercekleri ogrenecek. Iste o zaman da milyarlarca isik yilini gorunup kaybolmak icin mi ya da savunmasiz bir sekilde gelip de Amerikan hukumetine esir mi dustuklerini herkes anlayacak.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
7,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.