Şimdi Ara

NASA'dan Şaşırtan Görüntüler (Güneşe Yaklaşan Bir Nesne) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
4
Favori
11.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: x_tol

quote:

Orijinalden alıntı: Film Bu Ya

görüntüye bakılırsa jüpiter'den bile büyük bi cisim. sperm yumurtadan kaçıyor gibi ama hiç inandırıcı gelmedi, özellikle nasa dışında başka veri yoksa. belki de darth vader yeni bi "death star" yapıyodur

Goruntude gunese sonda yapiyormus gibi gozukuyor. Ancak bir sonda araci o kadar buyuk olmazdi herhalde. Elektromanyetik birseye benziyor. Ufak bir karadelik bile olabilir.

paranoyak falan demeyin ama böyle haberler hep fos çıkıyor ve gündemi meşgul etmek için. aptal amerikalılar da inanıyor ve haftalarca haber konusu oluyor böyle bi makinenin imkanı yok ve karadelik olması imkansız. karadelikler kütlesi güneşinkinden kat kat büyük yıldızların kendi içine çökmesiyle oluşur. ayrıca karadelik olsa bile sadece bikaç fırtla rahat bırakmaz

sonuç olarak kütleçekimine karşı koyabildiği için teknolojik bi alet, dünyadan kat kat büyük olduğu için imkansız bişey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Karışmayın.. Arada sırada olur öyle seyler
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: x_tol

quote:

görüntüye bakılırsa jüpiter'den bile büyük bi cisim. sperm yumurtadan kaçıyor gibi ama hiç inandırıcı gelmedi, özellikle nasa dışında başka veri yoksa. belki de darth vader yeni bi "death star" yapıyodur

Goruntude gunese sonda yapiyormus gibi gozukuyor. Ancak bir sonda araci o kadar buyuk olmazdi herhalde. Elektromanyetik birseye benziyor. Ufak bir karadelik bile olabilir.

paranoyak falan demeyin ama böyle haberler hep fos çıkıyor ve gündemi meşgul etmek için. aptal amerikalılar da inanıyor ve haftalarca haber konusu oluyor böyle bi makinenin imkanı yok ve karadelik olması imkansız. karadelikler kütlesi güneşinkinden kat kat büyük yıldızların kendi içine çökmesiyle oluşur. ayrıca karadelik olsa bile sadece bikaç fırtla rahat bırakmaz

sonuç olarak kütleçekimine karşı koyabildiği için teknolojik bi alet, dünyadan kat kat büyük olduğu için imkansız bişey.

Karadeliklerin yeterli kutle bulamadiginda bu sekilde yok oldugu ile ilgili haberler okumustum cern'deki deney sirasinda karadelik olusmasi ihtimali uzerine. Oradan mantik yuruttum. Uygun sartlar var gibi. Karadelik olusmaya calisip olmamis ve yok olmus olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BulletForMyValentine

quote:

Orijinalden alıntı: CGunok

quote:

Orijinalden alıntı: Nick Rey

Fortumu bağlamış

bunlar kendilerine bağladılar fortumu kendilerine bağladılar...

quote:

Orijinalden alıntı: Er.Ralp

quote:

Orijinalden alıntı: scrafea

Ne hortumu ganalizasyon borusunu bağladı

• kedidir kedi
  • takip izlicem bunu
  • uzaylı değil arkadaşlar uzaylı olsaydı bana uğrardı.. ama şu gif baya bir ilginç , insanın kullanabildiği teknolojiyle ( görebildiği kadarıyla ) bkz:

yani biz bir piksel bile etmiyoruz, o da görebildiğimiz/bildiğimiz galaksilerle kıyasladığımızda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: G Man

uzaylı değil arkadaşlar uzaylı olsaydı bana uğrardı.. ama şu gif baya bir ilginç , insanın kullanabildiği teknolojiyle ( görebildiği kadarıyla ) bkz:
    />

yani biz bir piksel bile etmiyoruz, o da görebildiğimiz/bildiğimiz galaksilerle kıyasladığımızda..

ben bunları gördükten sonra bir şey demiyorum artık :D
  •  NASA'dan Şaşırtan Görüntüler (Güneşe Yaklaşan Bir Nesne)

• o kadar büyük bir teknolojileri olacak ama o kadar ''enerjisizler'' ki güneşin dibine girip enerji alacaklar.. Yav öyle bi teknolojiyle osuruktan bile sınırsız enerji çıkartırlar o kadar ileri olsalar.. Geçiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GökhanS34

o kadar büyük bir teknolojileri olacak ama o kadar ''enerjisizler'' ki güneşin dibine girip enerji alacaklar.. Yav öyle bi teknolojiyle osuruktan bile sınırsız enerji çıkartırlar o kadar ileri olsalar.. Geçiniz..

Belki osuramıyolardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Ne uzaylisi oglum. Bikere o cisim dunyadan nerdeyse 1000 kat daha buyuk. Nasil uzayli olsun

adam çok haklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shape Of My Heart

hanı sperm yumurtaya girerken bi görüntü vardır ona benzettim nedense

Aynen.Benimde aklıma o geldi direk
  • Death Star, Gravitasyon ışınını ters çalıştırıp hazır Hidrojen alıyor Güneş'ten füzyonda kullanmak ne var bunda
  • yanlız güneşin yanında bile o büyüklükte olan bir cisim mükemmel bir büyüklükte olması lazım ve 3-4 gün boyunca orada kalıyor fark ettihseniz ilk videoda 3 adet bağlantı var ancak 2. Videoda hızlandırılmış olmasından dolayı tek bağlantı olarak gözüyor en ilgincide bu kadar buyuk bir cismin 3-4 gün boyunca o kadar santigrad derecede durabiliyor olması belkide bir tür gaz boşluğudur en sonki patlamadan sonrada kayboluyor bana gaz boşluğu gibi bir şeymiş gibi geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omq

quote:

Ne uzaylisi oglum. Bikere o cisim dunyadan nerdeyse 1000 kat daha buyuk. Nasil uzayli olsun

adam çok haklı

AYNEN UZAYLIYSALAR BİLE DÜNYAYA GELMEZLER MERAK ETMEYİN.DUNYADAN 1000 KAT DAHA BUYUK Bİ GEMİYİ DÜNYAYA İNDİREBİLCEK OYLE USTA DELİKANLİ UZAYLI PİLOT TANIMIYOM BEN

• quote:

Orijinalden alıntı: darkwink

quote:

Orijinalden alıntı: Omq

quote:

adam çok haklı

AYNEN UZAYLIYSALAR BİLE DÜNYAYA GELMEZLER MERAK ETMEYİN.DUNYADAN 1000 KAT DAHA BUYUK Bİ GEMİYİ DÜNYAYA İNDİREBİLCEK OYLE USTA DELİKANLİ UZAYLI PİLOT TANIMIYOM BEN

lütfen o uzay gemisi içine doğru küçülebiliyo abi uzaylıda teknoloji adına sınır yok böyle düşünelim bence :)

• quote:

Orijinalden alıntı: G Man

uzaylı değil arkadaşlar uzaylı olsaydı bana uğrardı.. ama şu gif baya bir ilginç , insanın kullanabildiği teknolojiyle ( görebildiği kadarıyla ) bkz:
    />

Oha, anasını şeyi dedim resmen. Daha neler vardır daha.
  • Fake bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Fake bu

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.