Şimdi Ara

NARUTO SHIPPUDEN ULTIMATE NINJA STORM 3 FULL BURST KLAVYE ÇALIŞMIYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
38.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    NSUNS3 te saçma sapan bir hata ile karşılaştım klavyeyi hiç algılamıyor start tuşuna basın yazısından öteye geçemiyorum gamepad ile de aynı sorun devam ediyor.
    aynı sorunla karşılaşıp çözebilen var mı?

• Evet bugun bende indirdim ayni sorun bendede var suan hic bi sekilde cozemiyorum. oyunun ayarlarinida degistiremiyorum klavye ayarlarini falan olsun hic bisi degismiyor
    ayni kaliyor bne degistirsemde. dedim belki klavye ile olmuyor PC kol taktim oyle denedim yine olmuyor suan ayni sorun bendede var. Ve cozumu bulan biris varsa lutfen paylassin . tesekkurler
  • 1992ondr 1 kullanıcısına yanıt
    pc ye kol takılı ise çıkart ben öyle yaptım klavyeyi ayarlayabildim. kolu çıkarttıktan sonra program files ta launcher dan klavyeye tuş atayabilirsin lakin kol için bişey yapılmıyor. bilen biri yardım ederse çok iyi olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trityum

Merhabalar
    NSUNS3 te saçma sapan bir hata ile karşılaştım klavyeyi hiç algılamıyor start tuşuna basın yazısından öteye geçemiyorum gamepad ile de aynı sorun devam ediyor.
    aynı sorunla karşılaşıp çözebilen var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: 1992ondr

Evet bugun bende indirdim ayni sorun bendede var suan hic bi sekilde cozemiyorum. oyunun ayarlarinida degistiremiyorum klavye ayarlarini falan olsun hic bisi degismiyor
    ayni kaliyor bne degistirsemde. dedim belki klavye ile olmuyor PC kol taktim oyle denedim yine olmuyor suan ayni sorun bendede var. Ve cozumu bulan biris varsa lutfen paylassin . tesekkurler

quote:

pc ye kol takılı ise çıkart ben öyle yaptım klavyeyi ayarlayabildim. kolu çıkarttıktan sonra program files ta launcher dan klavyeye tuş atayabilirsin lakin kol için bişey yapılmıyor. bilen biri yardım ederse çok iyi olacak.

beyler yüklediğiniz klasöre gidip NS3FB_option1 ve NS3FB_option2 yi açarak keyboardı seçin ve istediğiniz tuşları atayın. yanlız neye neyi atarsınız onu bilmiyorum. iyi oyunlar

• keyboard tamam da ben gamepad ile oynamak istiyorum ama gamepad e birşey ekleyemiyorum logitech falan değil sıradan 30 liralık bir kol onu nasıl kullanıcam?
  • quote:

keyboard tamam da ben gamepad ile oynamak istiyorum ama gamepad e birşey ekleyemiyorum logitech falan değil sıradan 30 liralık bir kol onu nasıl kullanıcam?

NS3FB_option1 e girdiğinizde orda kolunuz çıkmıyormu ?
  • Beyler ben launcgerdan klavyeye tuş atıyorum ok diyip çıkınca sıfırlanıyor nerden yaptıysam olmadı zaten kolda görmüyor bi çaresini bulan var mı oyunu indirdik oynayamıyoruz yahu :(
  • hayır kol aktif gözükmüyor gri renkte yani. klavye tamam siyah renkte ve aktif ama kol değil başka program varsa önerebileceğiniz işimi görebilir=)
  • NS3FB_option1 ve NS3FB_option2 yi sağ tıklayarak Administrator modda açarsanız kayıt işlemini gerçekleştiriyor. İyi oyunlar.
  • arkadaşlar gamepad imin markası logitech ancak çalışmıyor oyunda. oyun orjinal olmadığı için olabilirmi. çözümünü bilen birisi varsa lütfen yardım etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devil_88

NS3FB_option1 ve NS3FB_option2 yi sağ tıklayarak Administrator modda açarsanız kayıt işlemini gerçekleştiriyor. İyi oyunlar.

eyvallah hocam işe yaradı ama kolu görmüyor hala
  • aynen bendede kolu görmüyor ya :D
  • buldum arkadaşlar.

http://www.solidfiles.com/d/1cde0dfcf6/

bunu indirip içindeki dosyaları narutoyu kurduğunuz yere atın. ondan sonra optionfiles dan kolu seçip oyuna girin iyi oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: im.erer

buldum arkadaşlar.

bunu indirip içindeki dosyaları narutoyu kurduğunuz yere atın. ondan sonra optionfiles dan kolu seçip oyuna girin iyi oyunlar

Eyv.kardeşim çok bahtiyar ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: im.erer

buldum arkadaşlar.

eyw valla kara kara dusunuytordum klavyeyle nasıl oynayacagım diye
  • usta saolun dediğiniz gibi yaptım oldu fakat 2. kolu takıyorum o olmuyo :D onun çözümü yok mu acep 2 kişi oynayacağız 2 kolla olsa fena olmazdı tek kol + klavyeye kaldık yoksa
  • abiler oyunu indiriğiniz siteyi verirmisiniz acill
  • klavyeyi açtımda kontroller karışık baya,klavyedeki kontrolleri atamış biri verebilirmi neyi ne yaptığını
  • grafik ayarlarını düşürüp oyuna giriyorum ama gene grafikler yüksek nası yapcaz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.