Şimdi Ara

Naruto Manga (spoiler serbest) (759. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.752
Cevap
45
Favori
709.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 757758759760761
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Obito rin için tek yapman gereken kendini öldürmekmiş. Boşuna tüm dünyayı katleden ergen bir karaktere dönüşmüşsün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • obitonun gözler ne oldu önemli olan o
  • hokagelere noldu onlar olmadan bitmeyecek gibi.Madara için edo yapacaklardı.Edo olursa madara ölüp geri gelecek edo olmazsa madaranın yaşadığı ortaya çıkacaktı ama yoklar ortada
  • naruto'nun obito ile olmayan bağı sayesinde gaza gelmesi duygusallaşması felan çok saçma oldu. Adam başından beri akatsuki ile konoha'nın anasını ağlattı.

anası babası, arkadaşları katledildi, kendi hocası, arkadaşlarının hocası katledildi, en sonunda gelmiş obito ile beraber kendi gibi ihanete uğratan insanlara cephe alması

hokage olacan koçum kib muhabbetleri ile duygusallaşması bana hiç mantıklı gelmedi.

Obito ile ne ara bağ kurdun? Adam tüm ninja alemini alt üst etti. Boş bi duygusallık işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

naruto'nun obito ile olmayan bağı sayesinde gaza gelmesi duygusallaşması felan çok saçma oldu. Adam başından beri akatsuki ile konoha'nın anasını ağlattı.

anası babası, arkadaşları katledildi, kendi hocası, arkadaşlarının hocası katledildi, en sonunda gelmiş obito ile beraber kendi gibi ihanete uğratan insanlara cephe alması

hokage olacan koçum kib muhabbetleri ile duygusallaşması bana hiç mantıklı gelmedi.

Obito ile ne ara bağ kurdun? Adam tüm ninja alemini alt üst etti. Boş bi duygusallık işte.

+1

Çok saçma, bence orda Gakaşi de ölmeliydi ki Naruto böyle duygusala bağlasın. Kaguya da tırt çıktı zaten. Bütün olay o siyah zetsudaymış meğersem. Umarım Madara edo tenseiyle falan döner de mangaya biraz can gelir. Boyut değiştirme, çubuk fırlatma olayları sıktı artık. Bu iki embesilin bir şey yapacakları yok bu gaguyaya
  • En güçlü kişi falan deniyor. Naruto tek hamlede kolunu alıyor bu kadının. Kaguya bu kadae gucluyse zaten savaşması saçma hepsini baştan atomlarına ayıracak güce sahip olmaaı gerekirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

En güçlü kişi falan deniyor. Naruto tek hamlede kolunu alıyor bu kadının. Kaguya bu kadae gucluyse zaten savaşması saçma hepsini baştan atomlarına ayıracak güce sahip olmaaı gerekirdi.

o kol ilk saniyede geri gelir de umarım zetsuyu kaguyadan ayırmak için yapmıştır. kaguya 15 iq kendisi ya da bana öyle geldi

tuzla buz oldu dostum parçalarına ayrışmadan kakashinin cebine koyaydı iyi. çakra toplayınca kamui atardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glamdr1ng -- 30 Temmuz 2014; 16:01:25 >
  • O değilde hep Obito'nun gözler ne olacak dedik Neji garibiminkilerde var onlara yazık olmasın kullansın biri
  • Kakashi power up alacak gibi. Zaraki Kenpachi'nin göz bandajı gibi bir şey olabilir maskesinin nedeni. Kendisini sınırlayamadığı için maskesi onu dengede tutuyormuş ve de bu onu zayıf kılıyormuş. Hatta on kuyruklunun diğer yarısının mühürlü olduğu Hamura'nın soyundan bile geliyor olabilir Kakashi biraz zorlarsak. Saçlar tutuyor neticede.
  • Naruto'nun bitmesine kaç bölüm kaldı ?
  • Maske düştükten sonra üzülmüştüm, şimdi Obito'da gitti. Tobi efsanesi hepten tarihe karıştı, bir burukluk oldu içimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.

quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

naruto'nun obito ile olmayan bağı sayesinde gaza gelmesi duygusallaşması felan çok saçma oldu. Adam başından beri akatsuki ile konoha'nın anasını ağlattı.

+1

Çok saçma, bence orda Gakaşi de ölmeliydi ki Naruto böyle duygusala bağlasın. Kaguya da tırt çıktı zaten. Bütün olay o siyah zetsudaymış meğersem. Umarım Madara edo tenseiyle falan döner de mangaya biraz can gelir. Boyut değiştirme, çubuk fırlatma olayları sıktı artık. Bu iki embesilin bir şey yapacakları yok bu gaguyaya

Bitse de kurtulsam modunda okuyorum artık mangayı.Yıllardır takip ettim sonunu görmeden bırakmakta istemiyorum.Gel gör ki kishi zorla bıraktıracak seriyi.
  • quote:

Kakashi power up alacak gibi. Zaraki Kenpachi'nin göz bandajı gibi bir şey olabilir maskesinin nedeni. Kendisini sınırlayamadığı için maskesi onu dengede tutuyormuş ve de bu onu zayıf kılıyormuş. Hatta on kuyruklunun diğer yarısının mühürlü olduğu Hamura'nın soyundan bile geliyor olabilir Kakashi biraz zorlarsak. Saçlar tutuyor neticede.

Çok saçma olur öyle bir şey olursa. Pain köye saldırdığında kakashi tüm gücüyle saldırdı ve öldü. Eğer öyle bir gücü olsaydı çok önceden kullanırdı diye düşünüyorum. Ama harbiden 700 bölüm olacak hala o maskenin altında ne var göremedik gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hei.

quote:

Kakashi power up alacak gibi. Zaraki Kenpachi'nin göz bandajı gibi bir şey olabilir maskesinin nedeni. Kendisini sınırlayamadığı için maskesi onu dengede tutuyormuş ve de bu onu zayıf kılıyormuş. Hatta on kuyruklunun diğer yarısının mühürlü olduğu Hamura'nın soyundan bile geliyor olabilir Kakashi biraz zorlarsak. Saçlar tutuyor neticede.

Çok saçma olur öyle bir şey olursa. Pain köye saldırdığında kakashi tüm gücüyle saldırdı ve öldü. Eğer öyle bir gücü olsaydı çok önceden kullanırdı diye düşünüyorum. Ama harbiden 700 bölüm olacak hala o maskenin altında ne var göremedik gitti.

Ama kendini kaybettiği için sevdiği sevmediği herkese zarar veriyor olduğu için kullanmak istememiş olabilir ortaya çıkacak güçten ötürü mesela. Sakura bile iyileşme özelliğini Sasuke döndüğünde ortaya çıkartmıştı birçok kişinin ölmesine rağmen. Mangalarda olan genel bir durum aslında bu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hei.

quote:

Ama kendini kaybettiği için sevdiği sevmediği herkese zarar veriyor olduğu için kullanmak istememiş olabilir ortaya çıkacak güçten ötürü mesela. Sakura bile iyileşme özelliğini Sasuke döndüğünde ortaya çıkartmıştı birçok kişinin ölmesine rağmen. Mangalarda olan genel bir durum aslında bu.

Evet bak öyle düşünmemiştim hiç. O maskenin altında ne varsa doğumundan itibaren bulunuyor büyük ihtimalle. Kocaman dudaklar çıkıp kaguya'yı öpmese bari :D

• Atiker'in sunduğu Naruto reklamlardan sonra devam edicek.
  • 687

Kakashinin gözleri almaması narutonun hokage olacağıının belirtisi bence. Kakashi gözleri alsaydı naruto yine hokage olamazdı kakashiyi hokage yaparlardı.
  • Dövüş izlesek artık...
  • Kakashi daha gecen bolum dunya elden gidiyor benim elimden hicbir sey gelmiyor diye agit yakiyordu. Pain olayi ne ki bunun yaninda... Simdi bir anda "ulen maske benim hala agzimdaymis ya la, dur sunu cikartayim da guc benimle olsun." diyecek hali yok. Kakashi o donemeci kacirali cok oldu. Bu saatten sonra da Kakashi'ye fikir power up'indan baska bir sey gelmez.

• Önümüzdeki hafta Naruto bir powerup alacak ama hayırlısı bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 757758759760761
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.