Şimdi Ara

Naruto Manga (spoiler serbest) (756. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.752
Cevap
45
Favori
709.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu madara kaguya ile çok güzel dövüşürdü ama neyse...
  • Kishinin yapacağı seriye tüküreyim animesi ayrı dert mangası ayrı uzattıkça uzatıyorlar ya hiç madara filan bile çıkmayacaktı baş kötü sasuke olacaktı naruto onu yenip hokage olacaktı seri bitecekti kaguya nereden çıktı lan!!! Daha bundan sonra bu kaguyanın kocası filanda gelir bir 100 bölüm daha uzatırlar. Sırf o kadar yıllarım boşa gitmesin diye takip ediyorum zaten mangasının yarısını anlamıyorum çizimlerden. Animesinden takip edeyim desen ana hikayeden çok filler var. 1 yıl ara vermiştim hem animeye hem mangaya dile kolay 45-50 bölüm-sayı birikmiş. Şimdiye savaş bitmiştir diyordum ama hala daha savaşın bitmesine kafadan 1 yıl daha var gibi duruyor. Bu nasıl iş anlamadım ya!!! Yok arkadaş shounen filan takip etmeyecen 15 yıl sürünce yazarların kayışlar kopuyor. Bleach'de bozmuştu One Piece'te bozar yakında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Kishinin yapacağı seriye tüküreyim animesi ayrı dert mangası ayrı uzattıkça uzatıyorlar ya hiç madara filan bile çıkmayacaktı baş kötü sasuke olacaktı naruto onu yenip hokage olacaktı seri bitecekti kaguya nereden çıktı lan!!! Daha bundan sonra bu kaguyanın kocası filanda gelir bir 100 bölüm daha uzatırlar. Sırf o kadar yıllarım boşa gitmesin diye takip ediyorum zaten mangasının yarısını anlamıyorum çizimlerden. Animesinden takip edeyim desen ana hikayeden çok filler var. 1 yıl ara vermiştim hem animeye hem mangaya dile kolay 45-50 bölüm-sayı birikmiş. Şimdiye savaş bitmiştir diyordum ama hala daha savaşın bitmesine kafadan 1 yıl daha var gibi duruyor. Bu nasıl iş anlamadım ya!!! Yok arkadaş shounen filan takip etmeyecen 15 yıl sürünce yazarların kayışlar kopuyor. Bleach'de bozmuştu One Piece'te bozar yakında.

op için zannetmiyorum
    çünkü zaten su an 10 yıllık malzeme var çok rahat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madarist

quote:

Kishinin yapacağı seriye tüküreyim animesi ayrı dert mangası ayrı uzattıkça uzatıyorlar ya hiç madara filan bile çıkmayacaktı baş kötü sasuke olacaktı naruto onu yenip hokage olacaktı seri bitecekti kaguya nereden çıktı lan!!! Daha bundan sonra bu kaguyanın kocası filanda gelir bir 100 bölüm daha uzatırlar. Sırf o kadar yıllarım boşa gitmesin diye takip ediyorum zaten mangasının yarısını anlamıyorum çizimlerden. Animesinden takip edeyim desen ana hikayeden çok filler var. 1 yıl ara vermiştim hem animeye hem mangaya dile kolay 45-50 bölüm-sayı birikmiş. Şimdiye savaş bitmiştir diyordum ama hala daha savaşın bitmesine kafadan 1 yıl daha var gibi duruyor. Bu nasıl iş anlamadım ya!!! Yok arkadaş shounen filan takip etmeyecen 15 yıl sürünce yazarların kayışlar kopuyor. Bleach'de bozmuştu One Piece'te bozar yakında.

op için zannetmiyorum

ya orda da kimse ölmüyor olan garibim Ace ile Whitebeard'a oldu Sabo bile yaşıyor biraz kan, vahşet ekleseler iyi olur. Bide bu Dressrosa arc feci uzun çıktı ya 1 yıl sürer mi ki bitmesi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Madarist

quote:

op için zannetmiyorum

ya orda da kimse ölmüyor olan garibim Ace ile Whitebeard'a oldu Sabo bile yaşıyor biraz kan, vahşet ekleseler iyi olur. Bide bu Dressrosa arc feci uzun çıktı ya 1 yıl sürer mi ki bitmesi?

sabooooooooo<3 aynen ölmesi gerekenler vardı olan dediğin adamlara oldu dressrosa bence subatta filan biter anca
  • Bu hafta manga yok mu?
  • Mangareader Naruto 686 ahh obito ah bırak onun zaten miyadı doldu bi yararı yok harcadın kendini be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaneki Ken -- 23 Temmuz 2014; 10:44:56 >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla 2014 son naruto için. Anime de bir daha fillere girmeden bitecek direk, yani öyle okumuştum. Kishi de bir kaç bölüm daha uzatıp/sıvayıp bitirir seriyi ki bitirsin artık cılkı çıktı hayır düzgün devam etse hikaye okusak tamam da çok zevksiz, dıdısının dıdısının dıdısı çıkar yakında..
  • Bölüm iyiydi. Animede daha da doyurucu olur bu kısımlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • R.I.P Uchiha Obito
  • Ya Obito ölmesin be
  • Ben Obito'nun yerinde olsam bana girecek olan çubuğu da Kamui'yle gakaşiye sokardım.
  • hemen obitonun gözleri narutoya taksın sakura
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

hemen obitonun gözleri narutoya taksın sakura

Insan yas tutar az gozde goz

• quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.

Ben Obito'nun yerinde olsam bana girecek olan çubuğu da Kamui'yle gakaşiye sokardım.

+1

• quote:

Büyük ihtimal Gakaşi alacak gözleri. "Gakaşi, Rin ve ben senin gözlerinden dünyayı görüyoz" hesabı falan duygusala bağlayacaklar.
  • Naruto, Sasuke ve Sakura'nın, hatta Kaguya'nın bile yerçekimine karşı koyamadığı ortamda Obito ile Kakashi koştu. Daha fazla saçmalamadan bitsin artık bitecekse.
  • quote:

quote:

Büyük ihtimal Gakaşi alacak gözleri. "Gakaşi, Rin ve ben senin gözlerinden dünyayı görüyoz" hesabı falan duygusala bağlayacaklar.

adam nefes alsa çakrası bitiyor, bu saatten sonra o gözleri kakaşinin alması saçmalık olur hemde bir işe yaramaz.o gözler narutoyla iyi uyumlu olur
  • arkadaşlar mangayı türkçe okuyacağım yer nasıl bulabilirim.manga vadisinde yeni çıkan bölümler çok geç çevriliyor.
  • quote:

quote:

sadece 1 tanesini alır bence ölürse ki öleceğini de sanmıyorum obito'nun
  • 
Sayfa: önceki 754755756757758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.