Şimdi Ara

Naruto Manga (spoiler serbest) (738. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.752
Cevap
45
Favori
709.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cekuu58

yeni bir karakterin ekleneceğini düşünüyorum. Bakalım Kaguya felan derken seriyi bitirirken Naruto Shippuden-2 ye yol vericek gibi

manga bu sene bitiyor. yapmaz öyle bir şey.
  • Neyi yapmaz,sen daha kishi'yi tanıyamamışsın.

@glamdr1ng
  • bu hokage'ler dirildiğinde sarutobi neden yaşlı geldi? madara da ihtiyarlıktan öldü fakat genç olarak geri döndü.

mesela orochimaru seri boyunca rakiplerine karşı neden hiç zehir kullanmadı? bir yılanın en büyük silahı zaten zehir değil midir?

madara'nın tobi'yi kullanabilmek için dalavere çevirmesi çok aşağılık bir davranış oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

bu hokage'ler dirildiğinde sarutobi neden yaşlı geldi? madara da ihtiyarlıktan öldü fakat genç olarak geri döndü.

mesela orochimaru seri boyunca rakiplerine karşı neden hiç zehir kullanmadı? bir yılanın en büyük silahı zaten zehir değil midir?

madara'nın tobi'yi kullanabilmek için dalavere çevirmesi çok aşağılık bir davranış oldu.

edo tenseide ölmeden önceki halinde geliyor normalde ama kabuto modifiye yaptı biraz. zehir olayını da niye kafaya taktınız anlamadım :D fantastik evren , en sorulmayacak soru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: glamdr1ng

quote:

bu hokage'ler dirildiğinde sarutobi neden yaşlı geldi? madara da ihtiyarlıktan öldü fakat genç olarak geri döndü.

edo tenseide ölmeden önceki halinde geliyor normalde ama kabuto modifiye yaptı biraz. zehir olayını da niye kafaya taktınız anlamadım :D fantastik evren , en sorulmayacak soru.

Abi sasukeye ve önüne gelen herkes zehir verdi diye bütün tantana başlamadımı.Hatırlayın orochimaru mührünü boyundaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

quote:

quote:

Abi sasukeye ve önüne gelen herkes zehir verdi diye bütün tantana başlamadımı.Hatırlayın orochimaru mührünü boyundaydı.

hea zehir derken curse seal of heaven diyorsanız bilemem. zehir sayılmaz o :D sadece mühür yöntemiydi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Atmin

quote:

quote:

hea zehir derken curse seal of heaven diyorsanız bilemem. zehir sayılmaz o :D sadece mühür yöntemiydi.

Yaw yılan gibi dolanıp sokuyor avını işte daha napsın:D
  • İlk gördüğümden beri felaket aşık olduğum kaguya bakalım nası bi badass çıkacak yarın
    Açıkçası bi summon bekliyorum kardeşi filan gelse Six pathin güzel olur.Şu an muhtemel saflar şöyle olacak
    Kaguya vs Team 7 & 1-2-3-4Hokage
    Kaguya geliyo filan da açıkçası madaradan daha güçlü ne şekilde olabilir diyorum aklıma pek bişey gelmiyo
  • 679

Madara parçalara ayrıldı. Bu kadar güçlü bir karakterin bu şekilde yenileceğini 40 yıl düşünsem yine akıl edemezdim. Trololol
  • Kaguya Sauronun yapamadığını yaptı dirildi. Kadın kaale bile almadı Naruto ve Sasuke yi :D. Sizinle uğraşamam Kaybolun dedi geçti şaka gibi :D
  • ve madara madara oldu hiç sevmemisim zaten.. Kaguya sekil onunden cekil, belki byukuganı daha aktif gorebiliriz kadın direk kullandı.
  • Acelemanga dönmüş arkadaşlar. Türkçe okumak isteyenlerhttp://acelemanga.tk/oku/naruto/679/ adresini ziyaret etsin.
  • Madara puf oldu gençeler :D ayrıca HAMURA imiş diğer kardeşim ismi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ashura -- 4 Haziran 2014; 11:18:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sano

Acelemanga dönmüş arkadaşlar. Türkçe okumak isteyenlerhttp://acelemanga.tk/oku/naruto/679/ adresini ziyaret etsin.

Konuyu kirletmek istemiyorum ama yine de söyleyeceğim,mangayı türkçe olarak buradan takip edenler reklamlarına en azından birer hit bıraksınlar ki ekibe destek olsunlar,kalitesi yüksek olmasa da gayet iyi iş çıkarıyorlar çünkü.

Geldik bari boş gitmeyelim,Madarayı nasıl harcayacağını düşünen Kishi şimdi daha üstün bir güç çıkardı orataya bakalım nasıl bir senaryo getirecek önümüze.Naruto ve Sasukenin gerçek güçlerini göstermeleri lazım artık ya da power uplarını tamamlamaları lazım zira Kaguya tek hareketle lava attı bizimkileri.Tabii cephede edo tenseiler de var Madaranın etkisi kalkarsa ortadan onlara da rol düşecektir illaki.Hatta başka gelen gidenin de olması lazım ya da olayın biraz daha derinleşmesi lazım çünkü sadece Naruto ve Sasuke ikilisinin şu anki durumu kurtarmaları biraz zor.Daha Madarayı alamadılar.Biraz uçuk sahneler lazım.Tabii Rinneganlı Madarayı halletmek çok zor derken Kaguya Byakuganla geldi karşımıza bu da Byakuganın daha derin ele alınacağını gösteriyor.Zaten ortalıkta Rinnegan yokken Kaguyada Byakugan vardı göz gücü olarak.Bir de Manga konuşulduğu üzere dünya dışı bir hal alıp evrensel de olabilir aslında malum Kaguya ve ay bağlantısı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında mantıklı olan narutonun obitoya yardım edip gözünü tekrar geri getirmesi olmalıydı.Sonra kaguyayı 5. boyuta yollıyacaklardı
    Narutonun ışınlanma jutsununu kullanıp kaguya nın ensesine bir şaplak atması lazım.Byakuganın zayıf noktası orasıydı yanlış hatırlamıyorsam.
    http://www.youtube.com/watch?v=EMs_8DV7Sdk 1:02 de yapıyor minato reyiz benzer birşey
    bakalım kaguya neler yapıcak
  • artık sonlara doğru iyice dragon ball gibi olmaya başladı. Her seferinde diğerinden 10 kat daha güçlü bir adam çıkıyor.
  • Kishinin kafası karışık belli ki. Kaç bölümdür, her şeyin sonu her şeyin başı, bitti, bitecek, dur, geliyo, amanın amanın parmaktan sonra derken kendi de şaşırdı ne yapacağını.

Naruto Manga (spoiler serbest)
  • bu ne la ak zetsu ordusu nedir abi başka gezegene savaşa mı gidicek kaguya

Abooww.

madarayı harcadılar hacılar

kaguya byakugan ile geldi

geriye kalan tek koz ise

Edo Hokageler

Bi de o ortaya çıkmak bilmeyen Rikudou'nun kardeşi (sen gelme lan ayı)

abaza mod on!
    şaka maka tutmayın beni ben kayarım bu kaguyaya bunun kocası kim acep
    abaza mod off!

o değilde kadın Jiraiya'nın saç jutsusunu yaptı keşke Madara da yapsaydı acayip karizma bir teknik bu

seri sonunda madara bu karıya kaymazsa bende bir şey bilmiyorum

@Uchiha Madara. usta zaten adam kendi söylemiş madarayı nasıl yok etmeyi çözemedim diye böyle saçma boktan bir şekilde yolladı işte Madara'nın tek kurtuluşu ya Kaguyayı bastırmak çünkü bizimkilerle savaşırken zayıflarsa o zaman madara zayıf Kaguya'nun çakrasını bastırabilir yada Kaguyayı yok edecekler o zaman geri dönecek o zaman da tak no jutsuyla işini bitirecekler madaranın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GorThaurS -- 4 Haziran 2014; 12:38:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.

Kishinin kafası karışık belli ki. Kaç bölümdür, her şeyin sonu her şeyin başı, bitti, bitecek, dur, geliyo, amanın amanın parmaktan sonra derken kendi de şaşırdı ne yapacağını.

Naruto Manga (spoiler serbest)

Chapter 680: Ends Beginning Begins

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 736737738739740
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.