Şimdi Ara

Naruto Manga (spoiler serbest) (729. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.752
Cevap
45
Favori
709.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kishi asla fanlarını kızdırmaz ve kesinlikle saske denen ergeni öldürmez bak buraya yazıyorum...
  • O degil de seri bitecek ha saka maka naruto madarayi yendikten sonra da hokage olmazsa isin cilki cikar. Hokage olduktan sonra da ekstra bir sey cikartmazlar. Hatta arttiriyorum naruto bu ninshuui olayini bitirecek ne olduysa bu cakra yuzunden oldu diye dank ederse kafasina bir seyler ayarlar sanirim. Bence seri sonu naruto hokage olmayacak ama hayirlisi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YesilliksizTantuni -- 18 Mayıs 2014; 0:38:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: G. House

Siz Madara'yı çok büyütüyorsunuz gözünüzde alt tarafı 6 yolun bilgesi olmuş 3.gözü açmış, sen ilerleyen mangalarda Naruto'ya ve Sasuke'ye gelecek power uplara bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

Siz Madara'yı çok büyütüyorsunuz gözünüzde alt tarafı 6 yolun bilgesi olmuş 3.gözü açmış, sen ilerleyen mangalarda Naruto'ya ve Sasuke'ye gelecek power uplara bak

• o değilde şu Naruto da hangi karakteri sevdiysem öldü ilk Jiraiyayı sevdim öldü ondan sonra İtachiyi sevdim oda öldü kimi sevsem ölüyor zaten 2side saçma sapan öldüler itachi top sasuke yüzünden öldü jiraiyaysa saçma sapan arkadan gelen bir adamın kolunu koparmasıyla öldü madara ölürse seriyi bırakırım ama son boss o olmayacak gibi bence son bos başka biri olur umarım birde madara ölmeden haşhiramayla son bir dövüş yapsın gözümü dövüş görsün bu bebe narutoyla sasukenin bir halt becerebileceği yok
  • bence genjutsu olacak ve seri uzayacak sonrada narutonun ve kankalarının matrix hesabı genjutsudan kurtulmasını izleyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Madara.

quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

Reis aklıma takılan bir şey var neden kardeşini rinna tensei ile diriltmiyorsun
  • Gereksiz olur öyle bir şey çünkü. Seri bitti bitecek, yeni karakter üretmenin lüzumu yok artık.
  • naruto'nun da sasuke'nin de ayrı ayrı güçleri yetmez madaraya. takım çalışması falan da hikaye o kadar kolay değil bu işler. dolayısı ile ben kötü sonla biten anime pek görmedim. bu yüzden ben her zaman demişimdir, naruto dojutsu yapacak. naruto nasıl rikidou moduna girdi? 9 bijudan da çakra aldı. sasuke nasıl rinnegan açtı peki, bu konuşuldu mu forumda takip etmedim? aklıma ilk gelen hashirama'nın sasukeyi yanına çağırıp, beni bağlayan çubuklara dokunmaman senin hayrına olur, gel sana birşey vereceğim demesi. muhtemelen sasuke'nin rinnegan açmasının altındaki sebepte bu. naruto'nun dojutsu meselesini nasıl bağlar kishi bilmiyorum ama iş uchiha geninde bitiyorsa yine, obito ve sasuke akla ilk gelenler. obito bir ve sekiz kuyruklu çakraları ile kyubi'yi narutoya verirken, kishi nin göstermediği bir şey olmuş olabilir, obito narutoya uchiha geni vermiştir belki rinnegan uyanınca kishi o sahneye dönüp bağlar olayı, veyahut da şuan ki savaş sırasında sasuke'den naruto'ya bir kıyak olabilir belki. naruto'nun kendi sağlam gözünü çıkartıp sasukenin gözünü takacağını zannetmem, bu sebeple de, ya naruto madara ile savaş sırasında gözünü kaybeder ve sasuke imana gelip gözlerini naruto'ya verir(kakashi-obito mevzusu gibi), ya da naruto direk kendi rinnegan'ını uyandırır. belki de kishi bambaşka bir şekilde bağlar konuyu bilinmez mugen tsukiyomi'ye başlarsa işler bambaşka hal alır, bütün öngörüler de çöpe gidebilir.
  • Ya bu mugen tsukomide fazla bişey değişmicek bakın görün bence madara reyiz sadece dış etmenleri kaldırmak istiyor (sakura tsunadenin tekniğini öğrendiği için naruto veya sasuke ikiye ayrılsa bile iyileştirebilir) bence madara naruto ve sasukenin genjutsuya girmeyeceğini biliyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hibari Kyoya

naruto'nun da sasuke'nin de ayrı ayrı güçleri yetmez madaraya. takım çalışması falan da hikaye o kadar kolay değil bu işler. dolayısı ile ben kötü sonla biten anime pek görmedim. bu yüzden ben her zaman demişimdir, naruto dojutsu yapacak. naruto nasıl rikidou moduna girdi? 9 bijudan da çakra aldı. sasuke nasıl rinnegan açtı peki, bu konuşuldu mu forumda takip etmedim? aklıma ilk gelen hashirama'nın sasukeyi yanına çağırıp, beni bağlayan çubuklara dokunmaman senin hayrına olur, gel sana birşey vereceğim demesi. muhtemelen sasuke'nin rinnegan açmasının altındaki sebepte bu. naruto'nun dojutsu meselesini nasıl bağlar kishi bilmiyorum ama iş uchiha geninde bitiyorsa yine, obito ve sasuke akla ilk gelenler. obito bir ve sekiz kuyruklu çakraları ile kyubi'yi narutoya verirken, kishi nin göstermediği bir şey olmuş olabilir, obito narutoya uchiha geni vermiştir belki rinnegan uyanınca kishi o sahneye dönüp bağlar olayı, veyahut da şuan ki savaş sırasında sasuke'den naruto'ya bir kıyak olabilir belki. naruto'nun kendi sağlam gözünü çıkartıp sasukenin gözünü takacağını zannetmem, bu sebeple de, ya naruto madara ile savaş sırasında gözünü kaybeder ve sasuke imana gelip gözlerini naruto'ya verir(kakashi-obito mevzusu gibi), ya da naruto direk kendi rinnegan'ını uyandırır. belki de kishi bambaşka bir şekilde bağlar konuyu bilinmez mugen tsukiyomi'ye başlarsa işler bambaşka hal alır, bütün öngörüler de çöpe gidebilir.

Dostum Narutoya Dojutsu gitmez bu saatte sonra adam Senjutsu manyağı oldu zaten Dojutsu kullanacak bir karakter olmadı ki bu zamana kadar Naruto.Narutoya Doujutsu yaptırma sebebiniz Tsukiyomiden kurtulması içinse eğer o kadar zahmete gerek yok.İçindeki Bijuular sayesinde genjutsuya yakalanmadı der Kishi olur biter çok basit yani.Sonuç olarak Narutoya Doujutsu hiç uygun değil kaldı ki Naruto göz gücü elde etse ne anladım ben Sasukeden.Gereksiz karakter olmuş olur resmen.Sasukenin Rinnegan uyandırması Hogoromo ile görüşmesinden önce olmuştur belki diyorsun ama ee Hogoromo naptı bu çocuğa,çubuğa dokundurup bıraktırdı mı yani?Rinnegan'ın uyanması Hogoromo sayesinde gerçekleşti ama Tobiramanın ne yaptığı dediğin gibi hala malum değil.Oradan da güzel bir malzeme çıkacaktır eminim.

@Defseareas dostum naptın sen ya.Sakuranın şu an hiçbir rolü yok.Hem saldırı hem iyileştirme olarak.Naruto aldı başını gitti iyileştirme konusunda,Sakura müsvette kağıt şu an.Umarım bu zamana kadar hep fanları için yazan çakma yazar Kishi bu konuda da fanlarına uyar da Sakura aptalını ön plana çıkartmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.H -- 20 Mayıs 2014; 9:08:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hibari Kyoya kullanıcısına yanıt
    Bence Naruto nun gözü Madara ile yaptığı savaşta parçalansa bile,adam kakashi ye yaptığı gibi tek hareketle kendi gözünü iyileştirir.
  • Reyiz fazla vaktin kalmadı

• op yapa yapa uçurdular karakterleri. Bitirseler bari yakında.
  • kishi neden sasukenin 1 gözüne power up verdi 2si birden niye rinnegan olmadı ilerde onunla ilgili birseyler çıka bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: orokanaru otouto yo

kishi neden sasukenin 1 gözüne power up verdi 2si birden niye rinnegan olmadı ilerde onunla ilgili birseyler çıka bilir

Sırf bizim dediğimiz olmasın diyede yapmış olabilir. İlla ters köşe yapacak.
  • quote:

kishi neden sasukenin 1 gözüne power up verdi 2si birden niye rinnegan olmadı ilerde onunla ilgili birseyler çıka bilir

çocuk gözlerini kapatıp mı yürüsün :D 1 rinnegan bile ağır geliyor.kapalı geziyor
  • 677 yok mu bugün ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: glamdr1ng

quote:

çocuk gözlerini kapatıp mı yürüsün :D 1 rinnegan bile ağır geliyor.kapalı geziyor

bence sebebi bu değildir ileride onun la ilgili bişeyler çıkabilir

• 677

Nasıl kurtulacaklar bu saatten sonra çok merak ediyorum. Orochimaru bile uçtu
  • 
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.