Şimdi Ara

Naruto'dan Haku...beyler iki saniye bi toplanın..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Naruto'dan Haku...beyler iki saniye bi toplanın..

Facebook link

Eğer Haku'nun erkek olduğu doğruysa kafamı kesip Naruto'nun mangasını çizen adama yollatıcam.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Hocam zaten animede söylemişti kendisi yanlış hatırlamıyorsam. Bilmeyen kalmamıştır sanıyordum meğer yanılmışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glόin

Facebook link

Eğer Haku'nun erkek olduğu doğruysa kafamı kesip Naruto'nun mangasını çizen adama yollatıcam.

gitti senin kelle be dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manga2001 -- 4 Şubat 2014; 15:22:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xRai

Hocam zaten animede söylemişti kendisi yanlış hatırlamıyorsam. Bilmeyen kalmamıştır sanıyordum meğer yanılmışım.

Yau yanlış hatırlamıyorisem Naruto çiçeklerin arasında yatarken geliyodu Haku ''Ben erkeğim'' diyordu.. AMA ben onu şaka yapmıştır diye düşünmüştüm. Abi yazıklar olsun ya öf

Bu Japonların femboy hastalığı beni bitiroy abi yeter artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saraveco -- 4 Şubat 2014; 16:26:10 >

• Hocam demin tekrar baktım doğru söylüyorsunuz. Ağaca tırmanma antrenmanında abartan Naruto sabahlara kadar çalışma yapıyor. Daha sonra sabah Haku geliyor. Sen ninja mısın, sen zaten güçlüsün neden daha çok çalışıyorsun, sevdiğin insanları korumak için mi gibi sorular soruyor. Konuşmaları bittiğinde de giderken "Ben erkeğim" diyor. Tam olarak 12. Bölümde söylüyor istersen tekrar izleyebilirsin.

@Glόin
  • Rukako diye bir gerçek var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fujitora -- 4 Şubat 2014; 21:01:51 >
  • Fujitora kullanıcısına yanıt
    Oha o neymiş la.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.