Şimdi Ara

Naruto Akkipuden (Spoiler İçerebilir) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
2
Favori
85.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melkor23

@Red Wings

Bu konuda manga okumayanlar da var, önemli spoiler vermişsin. Ayrıca
    7 değil, 6 jinchuriki var; Gaara onların elinde değil, sadece Ichibi'ye sahipler.

Tamam, spoiler içine aldım.
    jinchuriki konusunda haklısın

quote:

Orijinalden alıntı: smallhero55

Son dediğine katılıyorum ama Sasuke Madara'nın döndüğünden haberdar mı ki ondan korksun.Haa Madara dediğin Tobi ise bence güçlenmek için onu kullanıyor.

Madara derken Tobi dicektim karışmış orası.Bu arada son mesajını editleyip yazdıklarımı spoiler içine alırsan, iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 30 Kasım 2011; 18:19:27 >

• Kac zamandır ızlıyorum ( kızmayın ama ) tobının olayı ne cozemedım.
  • Tobi'nin olayını kimse çözemedi ki, hatta mangada işler daha karıştı.
  • Evet adam
    ben hiç kimseyim
    dedi yav.Tam bi karmaşa oldu.Belki de başkası tarafından kontrol edilen bi kukla gibi bişi o.Ya da Pain'in bedenlere benzer bişi.

Edit:Arkadaşlar konu başlığını değiştirdim.En azından spoiler yazarken rahat olalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniai -- 30 Kasım 2011; 22:31:36 >
  • Evet adam
    ben hiç kimseyim
    dedi yav.Tam bi karmaşa oldu.Belki de başkası tarafından kontrol edilen bi kukla gibi bişi o.Ya da Pain'in bedenlere benzer bişi.

@Red Wings düzelttim kardeş

Edit:Bu ikinci kez başıma geliyo.Flood yapmak gibi bi niyetim yok.İsteğim dışında aynı mesaj iki kez gidiyo.Sanırım şu bir dk meselesi yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniai -- 30 Kasım 2011; 22:33:51 >
  • Sorun bendemı acaba dıye dusunmeye baslamıstım bı ara neden anlamadım acaba dıye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

Sorun bendemı acaba dıye dusunmeye baslamıstım bı ara neden anlamadım acaba dıye

Yok yaa adam çok gizemli bi karakter.Şu an sadece bi Rinnegan bi de Sharinganı olduğunu biliyoruz.Onun dışında adam hakkında doğru düzgün bi bilgi yok
  • Aynen ya Half Life'daki G-Man'e benzedi adam o kadar görüyoruz, duyuyoruz ama kimdir kim değildir en ufak bir bilgimiz yok
  • tobi tobidir ne madara ne obito tobi sadece tobi naruto maske taksa biz ona yine narto deriz onun gibi
  • bu arada kishi kesin hidan'la ilgili bişey yapcak bence çünkü biliyorsunuz hidanın kafası koptu yani ölmedi (lafa bak kafası koptu yani ölmedi) o yüzden kishi bişey bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aegean_09

bu arada kishi kesin hidan'la ilgili bişey yapcak bence çünkü biliyorsunuz hidanın kafası koptu yani ölmedi (lafa bak kafası koptu yani ölmedi) o yüzden kishi bişey bulur.

kafa ezildi ya ölmedi(nası bi'cümle ya..)
  • Hidan geri dönebilir ama şahsen savaşta beklemiyorum onu.
  • Hidan geri dönse ne olur yahu! Shikimaru'ya yenildi adam, şuan çıkacağı varsa da çıkmaz, böcek gibi ezerler. Gerçi bir Sakura'yı falan yenebilir belki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smallhero55

quote:

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

Sorun bendemı acaba dıye dusunmeye baslamıstım bı ara neden anlamadım acaba dıye

Yok yaa adam çok gizemli bi karakter.Şu an sadece bi Rinnegan bi de Sharinganı olduğunu biliyoruz.Onun dışında adam hakkında doğru düzgün bi bilgi yok

rinneganı mı varmış

• quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Hidan geri dönse ne olur yahu! Shikimaru'ya yenildi adam, şuan çıkacağı varsa da çıkmaz, böcek gibi ezerler. Gerçi bir Sakura'yı falan yenebilir belki...

Uzaktan saldıranlara karşı çok şansı yok.Sakura'yı alacaksa dönsün Ayrıca Sakura pek güçlü geğil zaten.Onun gücü bi tek Naruto'ya yetiyo

@Eru iluvatar spoiler içerebilir demiştim kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: kimi_kerem

quote:

Orijinalden alıntı: Eru ilúvatar

Ya boşverin aşkı maşkı bayat konular. savaşa giriyoruz bakalım Naruto Kyuubi'yi kontrol edince ne kadar güçlenecek 8 kuyruklu böyleyse Naruto'yu düşünemiyorum. gerçi büyük ihtimalle tam olarak hakim olamaz, zorunda kalmadıkça kullanma sakın derler. Ama hem Sennin mod hem Kuyruklu mod karşısında kimse duramaz aman aman seneye bu zamanlar belkide izliyor oluruz öyle bölümleri

Bu arada şu devase şeyi alıntı yapmaya son verin.

naruto da aşkın olmasıda güzel bence. kyubi nin kontrolü 15-20 bölüm sonra. 4 savaş ise 2 sene sonra başlayacak.

yaw arkadaşlar 2 sene çok demişsiniz de. Kishi yi twitter dan takip etmiyor musunuz ?
    japon fanları 2 seneyi 1,5 seneye düşürmesini istiyor ama tabiki Kishi ve anime ekibi gene kendi bildiklerine devam edecekler.
    tahmini 2 sene. arada 1-2 ay oynabilir.

bu yorumu yaptığımdan beri üzerinden 1 ay geçmiş ve hala fillerlardayız. ayrıca daha killer - naruto tanışacak, annesiyle konuşucak. 4. hokage nin ve annesinin hikayesini uzun uzadıya anlatacaklar. yeni tekniklerin öğrenimi anlatacaklar, aralarda fillerlar olacak, killer bee nin hayat hikayesi geçmişi falan da var. ohoooo bu anime bitmez. naruto nun kyuubi nin gücünü elde etmesi ise animeciler için çiz çiz bitmez mangasını okuyanlarda bilir ki bu anlattıklarım daha başlangıç. naruto nun savaşa ulaşması 2 sene. Kishi ve anime ekibi süreyi daha da fazla uzatmazlarsa tabi.

• quote:

quote:

quote:

Ya boşverin aşkı maşkı bayat konular. savaşa giriyoruz bakalım Naruto Kyuubi'yi kontrol edince ne kadar güçlenecek 8 kuyruklu böyleyse Naruto'yu düşünemiyorum. gerçi büyük ihtimalle tam olarak hakim olamaz, zorunda kalmadıkça kullanma sakın derler. Ama hem Sennin mod hem Kuyruklu mod karşısında kimse duramaz aman aman seneye bu zamanlar belkide izliyor oluruz öyle bölümleri

naruto da aşkın olmasıda güzel bence. kyubi nin kontrolü 15-20 bölüm sonra. 4 savaş ise 2 sene sonra başlayacak.

yaw arkadaşlar 2 sene çok demişsiniz de. Kishi yi twitter dan takip etmiyor musunuz ?
    japon fanları 2 seneyi 1,5 seneye düşürmesini istiyor ama tabiki Kishi ve anime ekibi gene kendi bildiklerine devam edecekler.

bu yorumu yaptığımdan beri üzerinden 1 ay geçmiş ve hala fillerlardayız. ayrıca daha killer - naruto tanışacak, annesiyle konuşucak. 4. hokage nin ve annesinin hikayesini uzun uzadıya anlatacaklar. yeni tekniklerin öğrenimi anlatacaklar, aralarda fillerlar olacak, killer bee nin hayat hikayesi geçmişi falan da var. ohoooo bu anime bitmez. naruto nun kyuubi nin gücünü elde etmesi ise animeciler için çiz çiz bitmez mangasını okuyanlarda bilir ki bu anlattıklarım daha başlangıç. naruto nun savaşa ulaşması 2 sene. Kishi ve anime ekibi süreyi daha da fazla uzatmazlarsa tabi.

Bu fillerlar bittikten sonra savaş bitene kadar filler koymazlar bence.Ama olacakların uzun süreceği konusunda haklısınç

• quote:

quote:

quote:

Savaşın 2 yıl sonra başlayabilmesi için tek bir ihtimali var, o da 1.5 yıl filler vermeleri gerekiyor. Zaten 5 aydır mı ne filler veriyorlar, yani 1 yıl daha filler verirlerse dediğin gibi 2 yıl kadar sonra savaşın başladığını görürürüz.

Ama onun dışında ihtimal dahi yok. Çünkü savaş 516'da başlıyor, animede 490'da kaldı. Arada sadece 26 bölüm var, bu da mangadan 2 bölüm alırlarsa yaklaşık 3.5 aylık bir süre yapar. Geriye kalan 8.5 ay ne olacak peki? Eğer dediğin gibi savaş 2 yıl sonra başlayacaksa, anime 1 yıl daha fillerda demektir.

• Opening ve endingde spoiler gösterdiklerine göre yakın zamanda ana konuya dönüş yaparlar diye düşünüyorum. 26 manga bölümünü ağır ağır işlerler, sonra tekrar filler, mangada savaş bittikten sonra animede de başlar diye düşünüyorum. Savaşın ortasında filler veremezler herhalde.
  • Savaşın başlaması için iki yıl süre çok yaa.İzleyici kalmaz.Bu filler serisi bittikten sonra savaş bitene kadar filler olmaz bence.Zaten savaş sona yaklaşıyo gibi geliyo bana.Akatsuki taraftan 6 jinchuuriki, Tobi, Kabuto, Madara kaldı.Bunların yenilmesi 20 bölüm sürse sonra savaş biter.Savaştan sonra yine filler girer belki onu bilemem.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.