Şimdi Ara

narpump damacana pompa 19.90tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
7.930
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pompa borusu yeşillenmesi ve tekrar tekrar kullanılan damacanalar yüzünden tek kullanımlık şişelere geçmiştik, geri dönüşümün pek sağlıklı olmadığı Türkiye için çevresel açıdan iyi değil ama sağlık için şart, üstelik damacana suya aşılara kattıkları karanlık kimyasallardan katıyorlar...

Yılda 2 - 3 kez pompa satın alacağınıza daha pahalı sular tercih edilebilir, maddi külfeti aynı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç tavsiye etmiyorum, sinir bozucu bir ürün. Aldanıp aldık, hem çok ses çıkarıyor, hemde dakika da 1 litre dolduruyor. Gereksiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende konu ilk acildiginda almistim. Damanacadan ziyade oğluma banyoda oynasin diye :) İnanilmaz ilgisini cekmisti, saatlerce oynamisti. Fakat tabiki suya soktugundan bozuldu. Acip tamir ederim fakat vida deligi cok dar tornavida girmiyor :) Bu aletle cok guzel aktiviteler yapilabilir cocuklar icin.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • çok hoşuma gitti iyi ki almışım.

• quote:

Orijinalden alıntı: last_uk

çok hoşuma gitti iyi ki almışım.

Merhaba, neredeyse 1 yıl olacak. Sıkıntısız kullanıyorum ben de.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • srcn1905 S kullanıcısına yanıt

Çift motorludan kayınvalide memnun.

• quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

trendyoldan markasız almıştım 1 seneden fazladır çalışıyor. ama tek motorlu resmen eziyet artık, mümkünse daha hızlı olanlarından alın aksi halde pompa daha mantıklı.

Aynen öyle. Buz dolabına koymak için vs sürahi dolduruyorsanız normal pompadan çok daha uzun sürüyor eziyete dönüyor. Çift motorludan bahsediliyor hiç kullanmadım. Tek motorlunun iki katı hızlıysa çok iyi olur.

• Evde 3-5 yaş arası çocuk varsa büyük nimet.

Normal pompayı kullanamayan, sürahiyi kaldıramayan bizim ufaklık saka oldu resmen.

Kendi suyunu, bizim suları dolduruyor, alet başında nöbet tutuyor.

Cihaz da çalışırken bööle ışıklı, renkli falan yandığı için hastası oldu çocuk.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.