Şimdi Ara

Nargile zararlı mıdır?Bağımlılık yapar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
15.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Nargile zararlı mıdır?Bağımlılık yapar mı?

(En Son Oy Tarihi: 15.3.2019)
Giriş
  • Soru açık,sigara kullanmıyorum ama nargileyi seviyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AssistForte -- 21 Şubat 2009; 19:56:35 >

• sigaradan daha zararlıdır ve bağımlılık yapar,sigara alışkanlığı kazanmanıda sağlar ayrıca mikrobik zararlarıda var
  • bağımlılık falan yapmaz

ne zamandır içiyorum ne sigara kullanıyorum ne de bağımlı oldum
  • fazla zararı yoktur bağımlılıkta yapmaz
  • Ben de hergün içeceğim diye bir şart yok,en fazla 2 haftada bir,bunu da gözardı etmemek lazım.Keyfine yani
  • Haci zararlıdır diye mi soruyon gerçekten?Tabikide zararlı hatta sigaradan fazla diye biliyorum nargile konusu açılıyordu bâyâ bi zamanlar ordan bilgi sahibiyim bendeBağımlılık aşırı derecede yapmıyor sanırım ama bağımlı değilim diyen çoğu kişide her gün gidip içer zaten sözde bağımlı değiller
  • Ciğerlerine indirmediğin sürece zararı olmaz diye biliyorum. Bağımlılık bence kişiden kişiye göre değişir.
  • sigaradan daha zararlıdır. sonuçta yanan tütünün dumanını içine çekiyorsun. bağımlılık yapmaz.
  • Zararlıdır. Fazla içersen bağlanırsın.
  • biyerde okumusmuydum duymusmuydum neydi bi nargilede 10 paket sigara mı ne varmış
  • Bildiğim kadarıyla sigaradan daha zararlı
  • Zararlıdır bağımlılık yapmaz

@UnT0ucHabLe Ciğerlere indirmeden nargile içebiliyorsan devam

• quote:

Orjinalden alıntı: UnT0ucHabLe

Ciğerlerine indirmediğin sürece zararı olmaz diye biliyorum. Bağımlılık bence kişiden kişiye göre değişir.

Ciğerlere indirmedim galiba,sadece derince çekip bıraktım,çaktikten sonra hava çekmedim içime,sanırım inmemiştir
  • quote:

Orjinalden alıntı: MirabLe

sigaradan daha zararlıdır. sonuçta yanan tütünün dumanını içine çekiyorsun. bağımlılık yapmaz.

Haklısın kardeş o ağır dumanı olduğu gibi içine çekme olayın düşünülürse sigaradan daha zararlı olması anormal gelmiyor
  • bağımlılık yapmaz diyenler saçmalamasınlar içinde tütün olan bir şey nasıl bağımlılık yapmaz
  • Galiba çok içenlerin çoğu zararsızdır,bağımlılık yapmaz demiş
  • zararlıdır.. abartırsan tophanede kafayı bulabilirsin..

nerden biliyorsun diye sorma.. tecrübeyle sabittir..
  • Zararlıdır,bağımlılık falanda yapmaz
  • Tabiki zararlıdır.Zararsız diyenin aklından şüphe duyarım.

Sigara gibi bağımlılık felanda yapmaz..
  • sigaradan çok ,çok daha zararlıdır, düşünsene içine çekerek ,akciğerin en hücra yerine bile nikotinli zifiri gönderiyorsun malasef bu gibi parazitlerin kötü sonuçları belirti vermeye başlayıncada yapack pek fazla bir şey kalmıyor,zararın neresinden dönülürse kardır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.