Şimdi Ara

NARENCIYE SIKACAGI FIRSATLARI - Yeni sezon (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.047
Cevap
50
Favori
92.619
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tunayek

Cancan'ı en uygun nerden bulabilirim veya alabilirim arkadaşlar bende almak istiyorum bundan

cek satış takas bölümünden n11 cek satin alarak 100 tl ustune 50 tl, 200 tl uzerine de 100 tl indirim sağlayıp en uyguna simdilik buradan alabilirsiniz gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyah_Beyaz -- 23 Ekim 2013; 2:36:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musaulker kullanıcısına yanıt
    evde cancan marka profosyonel tip kullanıyorum süper bir alet herkeze tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: gecegelen06

evde cancan marka profosyonel tip kullanıyorum süper bir alet herkeze tavsiye ederim

Dün akşam sezonu açtık nar ve mandalina ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

quote:

Orijinalden alıntı: gecegelen06

Dün akşam sezonu açtık nar ve mandalina ile.

Hayırlı olsun.bende 15 gün önce açtım sezonu.güzel bir alet yemeklerde iki portakal sıkıyorum içecek tamam.kola vb.içeceklerden daha faydalı.arasırada atom karışımı yapıyorumportakal,nar,greyfurt,mandalin.

• http://www.n11.com/maskot-dokum-sanayi-restaurant-tipi-meyve-presi-P14862657
    Arkadaşlar Maskot Döküm Sanayi Tipi Kollu Meyve Sıkacağından alın kesinlikle. Ömürlük resmen evde kullanarak eskitebileceğiniz bir ürün değil. Ben internetten değil izmirde kızlarağasın ordaki çarşıdan 160 Tl ye Aryıldız marka olanı (yine maskot üretiyor) aldım. Eğer kışın meyve suyu çok içerim diyorsanız özellikle de nar, bu ürünü kullanın.
     NARENCIYE SIKACAGI FIRSATLARI - Yeni sezon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceanx35 -- 23 Ekim 2013; 11:34:29 >

• n11 olayı çok iyiymiş. 25 tl ye 50 liralık çek alsan 135 liraya kargo dahil gelirki ne piyasada nede fabrikasında bundan ucuza glmez

ikinci bir seçenek (daha mantıklı) alışverişi 200 liraya tamamlamak. çek bölümünden 40 liraya 100 liralık çek satın alınsa daha uyguna gelmiş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dexterr -- 23 Ekim 2013; 11:32:34 >
  • http://www.morhipo.com/kampanya/detay/2673024/20020/homend-2601-vitamillion-narenciye-sikacagi

Morhipo'da Homend ürünlerinde sepette 50 TL indirim varmış. İlgilenen olur belki.
  • n11 de maskot sanayii tipi için bilimum fiyat var.
    onlardan hangilerinin doküm olduğunu nasıl ayırabiliriz?
    Örneğin deveyuku satıcısı için boyalı tipi var.
    Ucuz ama dokum değil anladığım kadarı ile.
    Zira kendi sitesinde de dokum ve boyalı için farklı fiyatlar vermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceanx35

http://www.n11.com/maskot-dokum-sanayi-restaurant-tipi-meyve-presi-P14862657
    Arkadaşlar Maskot Döküm Sanayi Tipi Kollu Meyve Sıkacağından alın kesinlikle. Ömürlük resmen evde kullanarak eskitebileceğiniz bir ürün değil. Ben internetten değil izmirde kızlarağasın ordaki çarşıdan 160 Tl ye Aryıldız marka olanı (yine maskot üretiyor) aldım. Eğer kışın meyve suyu çok içerim diyorsanız özellikle de nar, bu ürünü kullanın.

Pahalı almışsınız. Ben geçen sene 130 civarına almıştım can-can ı oralardan.

• n11 e üye bile değilim keşke çekim olsaydı cancan sanayi tipi almak istiyorum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

quote:

Orijinalden alıntı: oceanx35

http://www.n11.com/maskot-dokum-sanayi-restaurant-tipi-meyve-presi-P14862657

Pahalı almışsınız. Ben geçen sene 130 civarına almıştım can-can ı oralardan.

dostum can can marka kalite olarak bir alt basamak. kötü demiyorum can can da çok iyi bir pres babamda var o da 110 liraya almıştı yanlış hatırlamıyorsam 2-3 yıl önce. maskot malzeme kalitesi olarak bir çubuk daha iyi. belki biraz daha pazarlık yapsam daha ucuza alabilirdim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceanx35 -- 23 Ekim 2013; 17:12:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: salumni

n11 de maskot sanayii tipi için bilimum fiyat var.
    onlardan hangilerinin doküm olduğunu nasıl ayırabiliriz?
    Örneğin deveyuku satıcısı için boyalı tipi var.
    Ucuz ama dokum değil anladığım kadarı ile.
    Zira kendi sitesinde de dokum ve boyalı için farklı fiyatlar vermiş.

boyalı olmayan dostum linkini verdim hemen üstte 177 tl olan
  • bu sabah siparişi gectik cancan için
    5kg kadarda nar ve mandalina aldık
    kargoyu beklemeye gectik
    hayırlısı bakalımm inş.
  • cancanın profesyonel tip portakal sıkacağını uygun fiyatlı görürsem alacağım. Ankarada gören olursa haber etsin lütfen. şu an n11de 50lik çeki 25 liraya satın alsak 145 liraya geliyor. takipteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi childishfears -- 23 Ekim 2013; 21:46:13 >
  • takipteyim, peki n11 den alırken 200 tl ye aynı satıcıdan mı tamamlamamız gerekiyor?
  • bu hafta 2 tane profesyonel tip CanCan aldım birisi arkadaşa olmak üzere..

kargo dahil 312 tl fatura ödedim.

portakalı adam gibi deneyemedim kilosunu 4 tl ye satıyor ayılar.

narda 10 numara sonuç aldım

tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xyzwq -- 23 Ekim 2013; 23:00:15 >
  • bazılarının süzgeç kısmı paslanmaz çelik olmuyormuş. ve bir kilit mekanızmasından bahsettiler sıkılan kabuğun rahat ayrılması için. eskilerde yok yeni üretim cancanlarda var dediler. yeni üretim olduğunu nasıl anlarız ki acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: thesolution149

takipteyim, peki n11 den alırken 200 tl ye aynı satıcıdan mı tamamlamamız gerekiyor?

ayni satici olmasi size sadece tek kargo avantaji saglar onun disinda oyle bir sart yok farkli bir saticidan da 200 tl yi tamamlayabilirsiniz...

• N11 çeki satacak arkadaş varsa aranıyor
  • abi eve alacaksanız dolaba koyabileceğiniz bişey almanızı tavsiye ederim.. ben siemens in narenciye sıkacagını aldım 55 liraya, acayip memnunum, bu arada kollu sıkacak da kullandım, emanet olmasına ragmen 2 hafta koyacak yer bulamadık. portakalı sadece bastırıyorsunuz otomatik olarak dönüyor ve sıkıyor..çok pratik bir alet.

bu arada 44 tl ye kadar bulunabiliyor..alan bana dua edecektir.

http://www.akakce.com/narenciye-sikacagi/en-ucuz-siemens-mc30000-fiyati,17911.html

şu da var; geçen sene kollu makine ararken fiyatlara göz atmıştım, kale ve cancan markaları yaklaşık 100-150 aralıgındaydı..özellik cancan marka çok kaliteli fakat pahalı gelmişti..indirimler güzelmiş gerçekten..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.