Şimdi Ara

Narcos: Mexico'nun ilk uzun fragmanı yayımlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Netflix'in en sevilen dizilerinden Narcos, Meksika'ya taşınıyor. Hikayenin Kolombiya'da geçen kısmı geçtiğimiz yıl yayımlanan üçüncü sezon ile sona ererken, uyuşturucu tacirleri ve onları yakalamak için uğraşan narkotik görevlilerinin hikayesi, Meksika kartellerini anlatan Narcos: Mexico ile devam ediyor.

İlk başta Narcos'un dördüncü sezonu olarak hazırlanan, fakat daha sonra yeni bir dizi olarak lanse edilen Narcos: Mexico; 80'li yıllarda geçiyor ve Guadalajara karteli içine sızan DEA ajanı Kiki Camarena'nın hikayesini anlatıyor.

Kiki Camarena'yı Crash, End of Watch ve Ant-Man gibi filmler ile tanınan ünlü oyuncu Michael Peña canlandırırken, Diego Luna (Y Tu Mama Tambien, Frida, Rogue One: A Star Wars Story) da Guadalajara kartelinin başı ve Meksika'daki uyuşturucu ticaretinin kurucusu olan Miguel Ángel Félix Gallardo'yu canlandıracak.

Narcos'un da yaratıcıları olan Carlo Bernard, Chris Brancato ve Doug Miro tarafından hazırlanan Narcos: Mexico'nun ilk sezonu 16 Kasım'da yayımlanacak.

• Breaking Bad, Narcos, Prison Break,Dexter,Shameless.. Uzarda gider, hepsinin ortak noktası ise insanların(society hehe) diye gezenlerin aslında yapmak istedikleri ve yapamadıklarını içermesi. Bazıları kaliteli ama bazıları ise uyuşturucu belgeseli. Hoş olmayan şeylerin kafaya hoş diye sokulabilmesi de eh o ayrı bir sanat.

• Efsaneler arasına girebilecek bir dizi.
  • polis çok itici umarım ilk sahnede ölür
  • 4. sezon malesef en kotu sezon olacak gibi gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fragman çok etkilemedi beni keşke pena olsaydı o olmadan sarcağını pek düşünmüyorum ama görücez
  • 2. sezon bitince daha izlemedim diziyi. Sonrası gereksiz
  • Bildiğimiz Narcos dan çok farklı bir yapım olacak gibi duruyor.İzlemeyi düşünmüyorum çünkü diziyi dizi yapan hiçbir karakter yok.
  • Dilden dile düşen dizileri, her ne kadar izlemek istesem de izleyemiyorum; abartılıyor gibi geliyor bana, nedendir bilmem. Narcos’a bir şans vermek istiyorum, bakalım.
  • İlk sezon da dedektiflerin arasında Kiki nin muhabbeti geçiyor gerçek kayıtlarını gösteriyordu dizide. Yani anlatılacak sezon Narcos ilk sezonunun öncesindeki bir olayı anlatacak. Tani bizim öenceki narcos lardan tanıdığımız adamlar bu sebebten yoklar.

Meksika kartel i vahşet kısmında kolombiya dan çok çok önde. Onun için baya vahşet sahnesi koyacaklar mecbur.

SPOILER

Kiki nin sonu hiç iyi olmuyor. Ama DEA de efsane oluyor kendisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 21 Ekim 2018; 12:12:34 >
  • Escobar için narcos izleyenler kötülemeye başlamış hemen. Gayet güzel bir sezon olacak gibi beklemedeyiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix dizilerinin sezonlarını bir çırpıda oturup izleyen biri olarak merakla bekliyorum.

Bu arada beklerken,izlemeyenlere dizi tavsiyesi olarak, OZARK ı şiddetle tavsiye ederim.

Hatta,Breaking Bad deki uyanık avukatın hayat hikayesini ,yer yer duygusal drama yer yer komedi ,aksiyon olarak ele alan, BETTER CALL SAUL dizisini de izlemeyen varsa mutlaka izlesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 21 Ekim 2018; 11:57:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Escobar için narcos izleyenler kötülemeye başlamış hemen. Gayet güzel bir sezon olacak gibi beklemedeyiz
    Escobar için izleyenler den değilim ama,yeri gelmişken belirtmek isterim ki,

Fotoğraf daki kişinin oynadığı Escobar dizisin den aldığım keyif de bir başkaydı.

Narcos: Mexico'nun ilk uzun fragmanı yayımlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaSSive -- 21 Ekim 2018; 12:3:55 >

• yav sıktı bu narcos da... yok mu bi babayiğit yapımcı bizim sarı avninin dizisini yapsın escobar falan hikaye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.