Şimdi Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.633
Cevap
60
Favori
61.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5.bölümüde izledim.Muhteşem dizi ya.Biraz fazla hızlı ilerliyor gibi tek sıkıntı o.2.sezon biter kesin dizi.

5.bölümün sonundaki Escobar'ı tehdit sahnesi muhteşemdi.İzleyip izleyip duruyorum o sahneyi.

Carilloda hem psikopat hemde delikanlı çıktı.
  • selam arkadaşlar ,

diziyi kalite olarak ve varsa altyazılı nereden seyrediyorsunuz ?

Teşekkürler
  • 1x2

Belli ki bayağı kalite bir dizi olacak. Ben çok beğendiğimi söyleyebilirim. Tek eksi yanı 1 sezonun olduğu gibi yayınlanıyor olmasından dolayı dizi yeterince takipçi kazanamayabilir. Özellikle donanım üzerinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi gerçekten harika ama bence uzun ömürlü olmaz gibi çünkü her şeyi işlediler,2.sezonla pablo ölür ve biter bence.
  • oha lan cahil kalmisim bugun twitterda gordum boyle bi diziyi hemen indircem netflix yapimlariyla daredevil ile tanismistim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

5.bölümüde izledim.Muhteşem dizi ya.Biraz fazla hızlı ilerliyor gibi tek sıkıntı o.2.sezon biter kesin dizi.

5.bölümün sonundaki Escobar'ı tehdit sahnesi muhteşemdi.İzleyip izleyip duruyorum o sahneyi.

aynen hocam, Allahu ekber diye bağırasım geldi , adam ilk defa ters tepki gördü polisten, polis reyiz de öyle böyle değil , tam karizma, jitemci tipi var

• ilk 2 bölümü izledim mükemmel bi dizi yapmış adamlar
    diğer bölümleri izlemek için sabırsızlanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: Fujitora

5.bölümüde izledim.Muhteşem dizi ya.Biraz fazla hızlı ilerliyor gibi tek sıkıntı o.2.sezon biter kesin dizi.

aynen hocam, Allahu ekber diye bağırasım geldi , adam ilk defa ters tepki gördü polisten, polis reyiz de öyle böyle değil , tam karizma, jitemci tipi var

Aynen bir de gördüğü tepki öyle böyle değil.Adam Escobar'ı ailesiyle tehdit etti.Koskoca Escobar'a ayağını denk al alırım hesabını dedi resmen.

Bu Albay Carillo varken biraz zor tutuklarlar bunları.Orduyuda kurdu.Alayını kurşunu dizecek bu psikopat.

Bir yerde tam hatırlamıyorum ama böyle bir laf geçiyordu.Kolombiya o kadar güzel cennet gibi bir yer ki tanrı içini böyle şeytanlarla doldurdu diye.Hoşuma gitmişti baya.Ayrıca harbi çekilen yerler,mekanlar falan cok güzel.

• Dizi 2.sezon onayını aldı.

• Escobar'i oynayan reyizin ozel tim1-2 filmlerini mutlaka izleyiniz. Brezilya yapimi. Hikayesi ce aksiyon sahnelerini cok basarili buldum..oyunculuk ise tek kelime muazzam

• Diziyi bitirdim ben bir sezonluk zannediyordum çünkü olaylar çok hızlı ilerliyordu finali görünce çok şaşırdım. İkinci sezon onayını alması çok iyi oldu güzel bir yerde bitirdiler. Diziden önce Escobar'a biraz sempatim vardı nefret ettim adamı tanıdıkça
  • Dizi efsane
  • Olaylar gerçek mi beyler?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mcp

Olaylar gerçek mi beyler?

arada o zaman çekilmiş görüntüler var ama tamamı gerçek mi bilecek kadar bilgim yok o dönem hakkında.
  • Dizinin şuan ilk sezonunu bitirmiş bulunmaktayım.İlk bölümlerde escobarı biraz sevmiştim açıkçası sonradan nefret etmeye başladım ama dizi gerçekten kaliteli.2. sezonu merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0A0602F57 -- 3 Eylül 2015; 22:45:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olgi

Escobar'i oynayan reyizin ozel tim1-2 filmlerini mutlaka izleyiniz. Brezilya yapimi. Hikayesi ce aksiyon sahnelerini cok basarili buldum..oyunculuk ise tek kelime muazzam

o adam o yürüyüşu nasıl beceriyor yav, baya çalışmış olmalı, o filmlerde öyle değildi

• 2. sezon onayı gelmiş
  • Alt yazılar geç geldiğinden bitiremedim hazır alt yazı olsa 2 güne koca sezonu bitirirdim İlk 5 bölümü bitirdim gayet sağlam dizi escobar reyiz
  • dehşetül vahşet bir dizi Breaking Bad + The Wire
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.