Şimdi Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ) (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.633
Cevap
60
Favori
61.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5.bölümde hocam.41.dakika civarındaydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç utanmanız yok mu sizin ? Hic saygınız yok mu sizin ? Spoiler diye bir sey var ..bundan zevk mi alıyorsunuz?

• Millette gram akıl yok
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    Trollül mü yapıyorsun bilerek ?

• Dostum tavsiyene uydum 3. sezon bomba gibiymiş gerçekten 2. bölümü izledim en son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Spoiler !!!
    uyarıldı , gerekli cezayı alacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Bitti.

O kadar bekle sonuç hayal kırıklığı. 3.sezondan iyi olmayacağı belliydi ama bu kadar sönük olacağını tahmin etmiyordum. Çok kötü değildi ama dizinin adına ve kalitesine yakışmayan bir sezon olmuş. 3.sezonun heyecanının yanından bile geçmiyor. Tüm bölümler birbirinden standart. Bari bir bölümü çok iyi olsaydı beni tatmin etmedi bu sezon. 2 saatlik film yapsalar daha iyi olurmuş 10 bölüm yayacaklarına. Cast çok zayıf, seyirciyi şaşırtan veya heyecan uyandıracak bir olay yok sıkıcı biyografi filmleri tadında başladı ve bitti. 5.bölüm de Pablo ve Cali karteli gözüküyor bir sahneliğine oradan anlıyoruz ki 3.sezon harbi sağlammış cali karteli cast olarak mükemmel seçim. Ajan Pena'nın olmayışı büyük kan kaybı zaten. Yan karakter olarak bir Horacio ya da Pacho Herrera ayarında bir karakter yoktu. En çok Don Neto'yu beğendim çok iyi oynamış. Müzikler de fena değildi bir de Isabella, Maria, Mika ve Sofia gibi hatunlar sezonu ayakta tutmaya çalışan hatunlar olmuş.

Miguel: Beni gerçekten su aygırlarına atacak mıydın?
    Pablo: Hayır onlar da Meksika'lıları sevmez.

Dizide ki tüm karıları saymışsın hocam... :))

• Yüce mevlam yaratıyor abi ne yapalım.
  • Bir 1 hafta gidebilsem keşke yakından merak etmiyor değilim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az önce bitirdim 4.sezonu.Serinin en kötü sezonu diyebilirim.Bazı sahneler çok çabuk geçiştirilmiş detaysız ne olduğu belli olmadan.Çektik demek için çekmişler resmen bu sezonu.

Son sahnede 4.sezonun başından beri olayları anlatan ajan ortaya çıkıyor ama gram heyecan yaratmadı.

• 4 bölüm izledim ama zor ilerliyorum hiç sarmadı. Nasıl dizi bu hale geldi anlamıyorum. İlk 3 sezonu benim için en iyi dizilerden biri olarak yerini aldı bunu Narcos olarak saymıyorum.
  • Narcos Mexico ile farkı ne ? hangisine başlıyayım anlamadım olayı.
  • whisper242 kullanıcısına yanıt
    Narcos 3 sezon Medellin ve Cali karteli ile geçiyor.Narcos Mexico devam serisi fakat Meksika’da geçiyor diye ayırmışlar.Bundan sonra Mexico 2-3 diye gidecektir.

Hiç seriye başlamadıysanız eğer Narcos ile başlayın sonra Mexico olanına geçersiniz.

• PleasantSinger0 kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğin gibi yapacağım teşekkürler.
  • Dizi izlerken mexico gittim geldim gibi oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edessa2017 -- 22 Kasım 2018; 13:24:40 >
  • edessa2017 E kullanıcısına yanıt
    Spoiler butonuna koyun mesajınızı apaçık yazmışsınız.

• neyiniz beğenmediniz anlamadım efsane olmuş Escobar reisi görmek bile yetti benim için

• Kolombiya'nın kadınları daha güzel.
  • 3.sezondan daha güzeldi 4.sezon neyi begenmediniz anlamadim.zevk meselesi tabi bir sey diyemem..

Ayrica escobar gibi uyusturucu patronu satin almadigi kimse caınıi yakmadigi sondurmedigi ocak kalmayan bir adam icin reyis ne demek yahu.adam pisligin tekiydi.

• 5. bölüm duygulandırdı :')
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.