Şimdi Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ) (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.633
Cevap
60
Favori
61.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Escobar ölünce diziyi bıraktım nasıl bir mantıktır .dizinin adı narcos pablo degil ilk escobarı anlattı sonra farkli karteli ..ki 3.sezon kalitenin dibidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Escobar ölünce diziyi bıraktım nasıl bir mantıktır .dizinin adı narcos pablo degil ilk escobarı anlattı sonra farkli karteli ..ki 3.sezon kalitenin dibidir.
    3.sezon ilk bölümü bitirdim de Tata Escobar’ın akıbetini gösteriyorlar mı 3.sezonda 2.sezon son bölüm son sahneler bi garipti

• Gorkem.IX kullanıcısına yanıt
    Spoiler yok 3.sezon başka bir kalite .escobar niye yok diye izleme yoksa tadın kaçar .

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Spoiler yok 3.sezon başka bir kalite .escobar niye yok diye izleme yoksa tadın kaçar .
    Kadıncağızın durumunu merak ettim ya işlemişlerdir umarım ama işlemediler herhalde Yazık oldu aileye nerden nereye, yarın bitirim zaman olursa komple artık

• 3. Sezon vasatından sonra 4. İyi olacak gibi

• 4.sezon 2019'da gelcek diyorlar doğru mu?

Bu arada Tata ablamızın(oynayan oyuncunun) disizi var Diablo Guardian diye internette amazon prime harici korsan olarak izlemenin yolu yok mu izleyen varsa bilgilendirirse sevinirim.
  • 16 kasım

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • oh 2019'a kalmadığı iyi oldu

javier pena'sız nasıl olacak hala bilmiyorum ama bekliyoruz
  • Diego Luna, drug lord Miguel Ángel Félix Gallardo'yu oynuyormuş. Çok iyi oyuncudur. Güzel olacağını düşünüyorum yine.

• Gene muazzam bir sezon geliyor. Suç gerilim temasının son yıllarda ki doruk noktası bu dizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Javier Pena kim hocam?Bu adamsız Narcos çekildiyse Penasız da çekilir.Gerçek Narcos 2.sezon finalinde bitti.

3.sezon ilk 2 sezonu tokatlar.Ama escobarcı veletler sırf escobar yok diye kötülüyor diziyi.Fanatiklik yapmadan izleyenler 3.sezonun daha iyi olduğunu görürler yok oscobor oldo dozo botto he gardeşim he kaybol izleme ozaman.

• 3. sezonu izleyememiştim yarıda kalmıştı. Baştan izleyim de peşine de 4 ü ezerim.
  • ŞenapCenabettin Ş kullanıcısına yanıt
    Şu sahneyi böyle yaşayarak oynayacak oyuncu yok.3.sezon oyuncuları da iyidir ama Wagner Moura seviyesinde olduklarını düşünmüyorum.

• Kanka 10 numara oyuncu ona lafımız yok ama diziyi dizi yapan bence sırf bu oyunculuk değil.Dizinin işleniş biçimi daha önemli bana göre hatta bu yüzden 3. Sezon daha sürükleyici ve gerilimliydi.Eğer bu dizi bir adamla biticekse o kişi javier pena olur bakalım 4. Sezonda anlarız durumu.

• 4. Sezon 16 Kasımda yayınlanıyor.

• DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    Bu sezonda iyi olacak gibi. Meksikalı uyuşturucu karteli

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Bu sezonda iyi olacak gibi. Meksikalı uyuşturucu karteli
    bunlar bütün ülkelerdeki uyuşturucu mafyalarini gezecek herhal, en son da bağcılar karabayır çekerler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu yukarıda ki fragmanı izledim de sanki bambaşka bir diziymiş gibi geliyor artık bana. ilk sezonlardan neredeyse kimse yok.
  • 1 ay sonra meksikaya gidicem. Yerinde gidip izlemek keyifli olcak :)
  • hangi karteli konu alacak? Sinaloa Kartelini işleyerek El Chapo dizisine mi bağlayacaklar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.