Şimdi Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ) (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.632
Cevap
60
Favori
61.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

vay be kızı üşüyor diye adam paraları yaktı la,ulan ben babama üşüyorum desem bir paraya bakar bir bana bakar sonra paralar üşümesin diye beni yakar aga.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 20 Nisan 2017; 17:0:6 >
  • yeni sezon ne zaman başlıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbra Kadabra

yeni sezon ne zaman başlıyordu

daha hala açıklanmadı galiba
  • diziyi bitirdim.Başından beri beklediğim 2 sahnenin biri gerçekleşti diğeri gerçekleşmedi

Birincisi tabiki de kızı için paraları yaktığı sahne .O sahneyi verdiler ama interpol'da kırmızı bültenle aranırken beyaz saray'In önünde çektirdiği fotoyu koymamış sevgili abd'liler :)

O değilde şu diziyi izleyince hepten anlıyorsunuz pablo escobar'ın amerika için ne büyük bir bela ve başarızlıklara sebep olduğunu.Dizide hiç amerika'ya bile gidemiyor nedense normalde gitmiş olmasına rağmen.Ayrıca dea ve cia hep iyi taraf dizide.Gerçekte ise işin çok farklı olduğunu hatta cia-escobar ortalıklığı bile kurulduğundan bahsediliyor(bizzat oğluda diyor bunu).Kısacası dizi güzel ama tabiki de hiç tarafsız değil.

Dizinin sonunda gene kazanan amerika.Sütten çıkmış ak kaşık amerika dünya'yı büyük bir beladan kurtardı değil mi

• ¡hijo de p@#a!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • escobar a flashback olmazsa 3 uncu sezon izlenmez

• ben escobar gulusu ve mimigi istiyorum yeter bu kadar ayrilik

• gerçeği bilemem ama dizideki escobarın çöküşü çok kötü koydu gerçekten. karısından ayrı kalması, ailesini koruyamaması... gerçek bir erkeğin yüreği bunu kaldıramaz. aşırı bağ kurdum adamla ve sokulmasıyla. şunu yazarken bile çok kötü oluyorum. karısı da gerçek bir kadın denebilirdi en azından.
    özellikle breakin baddeki huur eşin ve huur evladı oğlun hayattan, evlilikten, aileden soğutmasından sonra ziyadesiyle kalbe müessir ve bir o kadar da ağır geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CartmanBra

Bi Narcosun bir de Mr robot un 2. sezonuna baslayamadim. Ne biliyim izleyesim gelmiyor

bende 2. sezona geç başlamıştım ama başlamalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ilk 4 bölümü izledim de, dizi çok hızlı ilerleyemiyor mu yahu

zaten bu kadar sevilmesinin sebebi de bu dizi eveleyip gevelemiyor bam bam bam
  • Diziyi unuttuk be 3 sezon ne zaman başlıyor kolombiyalı kardeşlerim,
  • Buda Altyazılısı

• 2 kişi video linki atmış ama tarihi yazmamış, 1 eylülde çıkıyor 3.sezon arkadaşlar.
  • Hadi hayırlı olsun. Açıklandı sonunda tarih.
  • Keşke yer alsaydı sevmiştin karakteri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videonun sonunda yazıyor 1 eylül yeni sezon baslangıc tarıhı. Fazla bişey kalmamıs ya =)
  • Gelsin bakalım özlendi baya

• Escobar'dan sonra serbest düşüşe geçer bu dizi, çok net. Malzemeyi ilk sezondan bol harcayınca geçen sezonun sonunu bile zor getirdiler zaten. Escobar'ın hikayesi ve Wagner Moura'nın müthiş oyunculuğu dizinin popüler olmasında açık ara en büyük paya sahipti ve ikisi de artık olmayacak. Hikaye olarak zaten bir sürü yanlış ve çarpıtma vardı. Dizinin güçlü ve çekici bir yönü kalmadı açıkçası. Kimse oturup 10 bölüm Cali'deki iki dandik karakteri izlemez.

Bu arada Murphy karakterinin olmaması 3. sezonun tek artısı olur. Dizideki oyunculuklar bu arkadaş dışında gayet iyiydi ama Murphy sırıtıyordu gerçekten. Yetmiyormuş gibi bir de dış ses yapmışlardı adamı, şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spache -- 17 Temmuz 2017; 16:32:0 >

• İkinci sezona başlayamadım bir türlü, bir ara tamamlarım diziyi. 3. sezonu izlemem, bu dizi Escobar'ın hikayesini anlatıyor. Bence 2. sezondan sonra dizi bitmeliydi.

Mesela aynı ekip Amado Fuentes'in hayatını konu alan bir dizi yapabilir. Amado Fuentes, Escobar'ı kazıklamış bir adamdır. Düşünün artık seviyesini
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

İkinci sezona başlayamadım bir türlü, bir ara tamamlarım diziyi. 3. sezonu izlemem, bu dizi Escobar'ın hikayesini anlatıyor. Bence 2. sezondan sonra dizi bitmeliydi.

Mesela aynı ekip Amado Fuentes'in hayatını konu alan bir dizi yapabilir. Amado Fuentes, Escobar'ı kazıklamış bir adamdır. Düşünün artık seviyesini

hocam ilk 2 sezon escobar'a yoğunlaşsa da aslında dizi narcos'ları(yani uyuşturucu baronlarını anlatıyor) .

Pablosuz illa ki insanların bir nebze ilgisi düşecektir ve eski tadı vermeyecektir ama her türlü izlenebilir bir dizi 3.sezonu da izlemenizi tavsiye ederim yani
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.