Şimdi Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ) (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.633
Cevap
60
Favori
61.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Dediğin kimdir peki tam olarak.
    Dizi çok kötü bir yerde bırakdı desek yeridir escobarın ölümü birde öldükten sonra kafasına yine sıkılması acındırıcı bir durum olmuş.

Ayrıca castanolara giderken karısı orda yardım isterken adamın cevabı bile kafasına kurşunu sıkasım geldi yemin ederim. Dizi'de escobarı bildiğin azılı seri katil olarak göstermişler normal gerçek hayatında bu kadar değil başroldeki adam rolünü hakkıyla oynamış desem yeridir.

3 sezonda ne olacak bakalım ivme tekrardan yukarı çıkarsa iyi olur.

Dizideki Escobar, gerçek Escobar'ın yanında noel baba gibi kalır.

• Diziyi dün akşam bitirdim ve gerçekten çok ama çok güzeldi, escobar öldükten sonra bence de tadında bırakıp devamı için karar almamaları gerekirdi, ben şahsen pek devam edeceğimi düşünmüyorum.
  • Nusret: 3.sezonda ben de varım dedi.
  • Ben bu diziyi beğenmedim. Halbuki Espn yapımı 'The Two Escobars' belgeselini çok beğenmiştim. Narcos beni tatmin etmedi. Ayrıca Escobar'ın oğlu dizide gerçekte olmayan bir çok olayın olduğunu söyledi, yani birebir uyarlama değil.
  • Yanlış hatırlamıyosam dizi çekilmeye başlandığında oğlu beraber çalışmayı teklif etmiş. Kabul edilmeyince de bir takım açıklamalar yapmıştı. Hepsini okudum ama böyle dizinin gerçekten hikayesini , akışını değiştiren bilgiler değil . Çoğu ufak tefek ayrıntılardı hatırladıgım kadarıyla.
    Bi ara benim de izlemem lazım o belgeseli :D
  • Kriger kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım pek çok link var belgeseli izlemek için, muhakkak izle pişman olmazsın. Dizide hiç değinilmeyen Escobar'ın Kolombiya futboluna etkisi anlatılıyor. Ayrıca Escobar'ın hayatta kalan adamlarıyla hapishane röportajları falan var.
  • acun'a bak be bu sefer de hollywood piyasasına bir adam kattı.Bizim nusret narcos 3.sezonunda bir sahnede oynayacakmış.Ayrıca hollywood'dan falan da teklif geliyormuş adama.
  • Hoayda
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

acun'a bak be bu sefer de hollywood piyasasına bir adam kattı.Bizim nusret narcos 3.sezonunda bir sahnede oynayacakmış.Ayrıca hollywood'dan falan da teklif geliyormuş adama.

bildiğim kadarıyla kolombiyaya da gitmişti geçen haftalarda sinema için. ama helal olsun yoktan var oldu reklamın ve sosyal medyanın gücüyle
  • Adam dolardan daha hızlı yükseldi akaminko
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virgil van Dijk

Adam dolardan daha hızlı yükseldi akaminko

valla bir aralar tamam ünlülerle içli dışlı oldu da bizim ünlülerdi yani.Sonra bir anda manuel neuer'lar,leanardo capriolar,narcos ekibi falan derken hop hollywood'da ki tiplerle,dünya yıldızlarıyla takılmaya başladı.Nasıl oluyor anlamak zor valla
  • Bi Narcosun bir de Mr robot un 2. sezonuna baslayamadim. Ne biliyim izleyesim gelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk 4 bölümü izledim de, dizi çok hızlı ilerleyemiyor mu yahu
  • 1x5

corilla ve escobar savaşı başlıyor herhalde bu arada ;

Tanrı Adanayı o kadar güzel yarattı ki diğer şehirler onu kıskandı o yüzden Her yerde tirrek ve kekolar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 13 Nisan 2017; 23:50:33 >
  • hayret ne donanım da ne ekşide şu diziyle ilgili adam gibi yorum bilgi görmedim?

pablo escobar el patron del mal

sonuçta 75 bölüm çekilmiş o kadar kötü mü kimse yorum izleyip yorum yazmamış yoksa bilinmiyor mu anlamadım?
  • biz ona baronlara lider ol dedik o gitti dünya lideri oldu

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ)

• CartmanBra kullanıcısına yanıt
    Ikinci sezon ilki kadar iyi degil ama iyi yinede beklentiyi birazcik dusur sadece.

• aha nusret girmiş diziye

• Patronsuz 3. Sezondan hiç ümitli değilim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • escobar'ın yükselişini 4-5 bölümde bitirip adamı zirveye çıkardılar.Düşüşünü ise uzun uzun anlatıyorlar ona uyuz oldum ya
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.