Şimdi Ara

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ) (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.633
Cevap
60
Favori
61.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pixelo

Pablo Escobarsız nasıl izleyeceğiz. :/

onu kimse bilmiyor.
  • kaldı bir bölüm üzüldüm lan.
  • 2 sezonda bitti.Güzel dizi olmuş.
    O kadar yaptığı şeye rağmen, adamı vurduklarında içimde bi burukluk vardı yav sevinmedim niyeyse.
    Murphy'nin kafasındaydım kısaca :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 27 Ocak 2017; 4:3:34 >
  • Yapıt kaliteli, güzel oyunculuklar ve sunum var. Ancak bu bir DİZİ değil. Bu daha çok bir belgesel/canlandırma olmuş.

Benim gibi düşünen cvar mı bilemiyorum. Ama ben bir dizi tadı almadım. Daha çok biyografik bir belgesel.
  • İlk üç bölümü izledim.

Oldukça güzeldi, keyif aldım. Netflix'in herhangi bir dizisinin kötü olma olasılığı zaten oldukça düşük.
  • İzlediğim en iyi dizi sahnelerinden biriydi.

Narcos (2015) | NETFLIX (Narcos: Mexico GELDİ)

Wagner Moura'nın oyunculuğuna diyecek bir şey yok zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi All Nightmare -- 20 Şubat 2017; 18:20:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.Sezon dönüp dönüp tekrar seyredilen bir sezon olmuş harbiden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.Sezon ne zaman başlıyor beyler? gerçi Wagner Moura sız nasıl olur aynı etkiyi yaparmı oda ayrı bi soru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

3.Sezon ne zaman başlıyor beyler? gerçi Wagner Moura sız nasıl olur aynı etkiyi yaparmı oda ayrı bi soru

Escobar defterini kapatacaklar yeni karteller islenecek

• en kısa zamanda başlıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

quote:

3.Sezon ne zaman başlıyor beyler? gerçi Wagner Moura sız nasıl olur aynı etkiyi yaparmı oda ayrı bi soru

Biliyorum hocam aynı etkiyi yapacakmı bakalım dediğim gibi Wagner Moura oyunculuğu ile çok şey katıyordu diziye.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

quote:

Biliyorum hocam aynı etkiyi yapacakmı bakalım dediğim gibi Wagner Moura oyunculuğu ile çok şey katıyordu diziye.

Kof karakterler gelmez bence kaliteyi devam ettirecekler

• krstarica kullanıcısına yanıt
    Kim gelirse gelsin ilk 2 sezonun yeri dolması imkansız adamlar zirvede bırakmalıydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDifference35

Kim gelirse gelsin ilk 2 sezonun yeri dolması imkansız adamlar zirvede bırakmalıydı

Escobar farkli bir karakter baskasi farkli joaquin guzman islense escobar kadar etki iz birakir netflixe kalmis

• Escobar 2 sezonda harcanacak bir karakter değildi. Sonuçta tüm zamanların en büyük uyusturucu kaçakçısı ünvanını elinde bulunduruyor. Ve hikayesi de bir o kadar ilginç ve aksiyonlu. Çok rahat 4 sezona yayıp çekebilirlerdi. Şuan geri kalan 2 sezonda Cali kartelinin işleneceğini söylüyorlar ama Cali karteli ne kadar ilginç olabilir ki? Sonuçta bu diziden önce kaç taneniz Cali kartelini biliyordu? Ama Escobar öyle değil hemen herkes Escobar'ın dünyanın en büyük uyusturucu patronu olduğunu bilir, diziyle birlikte tanınmadı yani. Kaliteyi düşürmeseler bile, hikaye olarak ilk 2 sezon kadar etkili ve sürükleyici olmayacağı kesin.

• Kesinlikle sonuna kadar haklısın.
  • krstarica kullanıcısına yanıt
    Dediğin kimdir peki tam olarak.
    Dizi çok kötü bir yerde bırakdı desek yeridir escobarın ölümü birde öldükten sonra kafasına yine sıkılması acındırıcı bir durum olmuş.

Ayrıca castanolara giderken karısı orda yardım isterken adamın cevabı bile kafasına kurşunu sıkasım geldi yemin ederim. Dizi'de escobarı bildiğin azılı seri katil olarak göstermişler normal gerçek hayatında bu kadar değil başroldeki adam rolünü hakkıyla oynamış desem yeridir.

3 sezonda ne olacak bakalım ivme tekrardan yukarı çıkarsa iyi olur.
  • ICromwelleI kullanıcısına yanıt

https://onedio.com/haber/meksikali-uyusturucu-baronunun-evine-yapilan-baskinda-bulunanlar-252897

Birçok defa polisin elinden kaçan bir kartel bu da.

Escobar kadar olmasa da, oldukça etkili olabilir dizide işlenebilirse. Halen daha aktif bir kartel olduğu için her ne kadar hapistede olsa işlerini yönetiyor. Dizi ekibi korkabilir.

Escobar olayını bence en güzel şekilde tadında bıraktılar gerçektede o şekilde ölmüş, dizi değilde, gerçeğe uygun gidildiği için bence doğru olan yapılmış.

Kesinlikle Escobar kadar olmasa da iyi bir sezon bizi bekliyor.
  • 3.sezon ne zaman beyler
  • El chapo yu joaquin guzmani islesinler escobar kadar hatta ilgi cekici olur escobarla ayni kusaktan gelen biri hemde kartel lideri olarak benzer karakterdeler gunumuze kadar ulasmis en buyuk lider su an o gectigimiz 4 5 yil once yakalandi Amerikaya iade edildi

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.