Şimdi Ara

Napoli-Besiktas maci İdman Tv de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayin akisi:
    http://www.idmantv.az/program.php

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hd de olsa süper olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tivibu HD varken Sd yayın izlenmez.

• Bu maç şifresiz olarak yayınlanmayacak mıydı?

• tivibu gereksiz bir platform görmedim. Bunun nesine para vereyim? İdman TV yeter. Adamlardaki içerik platformlarda yok. Şampiyonlar ligi, avrupa ligi, ingiltere, almanya, ispanya ligi daha ne olsun. Üstelik bedava. Bizim Saran Grup maçları hangi şartlarda alıyor ki bu yayınları ancak paralı göstermeden yayınlayamıyor kurumlar.
  • next minix hd uydu alıcısı olanlar free server ile ya da cccam vs yurtdışı kanalları açan serverlarda akşamki maçı veren kanal açılıyor hotbirddeki canal+ 2 hd de veriyor dün juve maçını sorunsuz izledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: k62545

Napoli-Besiktas maci İdman Tv de
    Yayin akisi:
    http://www.idmantv.az/program.php

Bilgi için teşekkürler.

Ayrıca Tandberg destekleyen cihazlarla 39 derecedeki Hellasat uydusundan da maç izlenebilir. (Hellasat 39 derecede olduğu için bu uyduyu Türksat'a ait LNB'nin önden bakınca sağına bir LNB ekleyerek izleyebilirsiniz)

Arena Sport 2 kanalı da maçı verecek ve yayın kalitesi muhtemelen daha iyi olacak.

http://www.tvarenasport.com//channel
  • mrb.
    kac seferdir.googldann arastiriyorum ama bu idmantvyi nasil izleyebilir konusu detayli anlatilmamis sanirim.
    verdikleri frekanslari giriyorum.ama.sinyal olmadiigi icin yayinda izliyemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: iege

mrb.
    kac seferdir.googldann arastiriyorum ama bu idmantvyi nasil izleyebilir konusu detayli anlatilmamis sanirim.
    verdikleri frekanslari giriyorum.ama.sinyal olmadiigi icin yayinda izliyemiyorum.

Türksat uydusunda İdman TV olmadığı için Azerspace uydusunun kurulması gerekiyor. Size bu konuda PM ile detaylı bilgi gönderdim.
  • Merhaba arkadaşlar. Ben idman tv izliyorum şuan azerspace den. Fakat sanırım maç saati şifre giriyormuş. Bunun çözümü için bana yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkür ederim...

• Merkezi uydu sistemi var ve sadece Türksat kurulu. Şimdi free Server veya ccam bana yaramıyor değil mi beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: DROID RAZR

Merkezi uydu sistemi var ve sadece Türksat kurulu. Şimdi free Server veya ccam bana yaramıyor değil mi beyler

Yaramaz maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meyldrm

Merhaba arkadaşlar. Ben idman tv izliyorum şuan azerspace den. Fakat sanırım maç saati şifre giriyormuş. Bunun çözümü için bana yardımcı olabilirmisiniz. Teşekkür ederim...

Kanalın biss şifresi.

3453450034534500
  • Yalnız ben bir menü buldum nasıl yapacağımı anlamadım yardımcı olurmusunuz fotoğraf atsam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Meyldrm

Yalnız ben bir menü buldum nasıl yapacağımı anlamadım yardımcı olurmusunuz fotoğraf atsam?

Atın marka model belirtin yardımcı olmaya çalışayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IMPEDIMENTA

Merkezi uydu sistemi var ve sadece Türksat kurulu. Şimdi free Server veya ccam bana yaramıyor değil mi beyler

Uyar neden uymasınki merkezi sistemlerde %99 hotbird vardır

•  Napoli-Besiktas maci İdman Tv de

Buradaki yerlere ne yazmam gerekiyor bunu çözemedim ustadlar...

• Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    Hocam inan 52 daire var ve bu işlere merakı olan sadece ben varım, ne yönetici ne kapıcı hiçbiri bilmiyor hotbirdin ne olduğunu. İşim çok zor yani.

• Çok uğraştım bende beceremedim. Sanırım uydu alıcı eski olduğundan yapamadım...
  • Çok uğraştım bende beceremedim. Sanırım uydu alıcı eski olduğundan yapamadım...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.