Şimdi Ara

NanoKatalog Rezilliği !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: alperepla

buradan alış veriş yapan arkadaşlar sonuçlarını buraya yazarsa, herkes bilinçlenir. hem 2, 3 hafta beklet hem daha para verin fan gönderelim ne demek. para iadesi isteyin yapmazlarsa yazmışsınız buraya zaten siz 23 tl den olursunuz onların amacı cidden iş yapmak ise 23 binden olurlar. tabi burada yazılanları okuyunca sizin ki az olduğu için iade ederler. hepiniz aradığınızı burada buluyorsunuz çünkü google'a ilan reklam vermişler stoklarında olmayan ürünleri yurt dışından getiririz diye, ne aratsam bende bunlar çıkıyor google reklamlarında. dediğim gibi sipariş verenler yazarlarsa öğreniriz ona göre kullanırız yada kullanmayiz.

Bir de elinize geçmemiş ürünün İADE SÜRESİ NASIL DOLMUŞ.

İşte benimde merak ettiğim konu o iade süresi dolmuş ve doldugu gün beni aradılar.Böyle bir oyunda var işin içinde.

• Ben bu siteden rx470 ekran kartı aldım. Bir hafta kadar ürünün yurt dışından gelmesini bekledim. Geldi diye beni aradılar, ertesi gün kargoya verip bana gönderdiler. Bir sorun yaşamadım. Siz firma ile görüşürseniz sistemde iade süresi gözükse dahi işleminiz manuel olarak iptal edilerek paranız iade edilir.

Bazı arkadaşların söylediği gibi 23 tl nin üzerine su içmenize gerek yok. Bu kadar düşük bir tutar için hiç bir firma adını kötülemek istemez.

Bence ürün Geç gelir, belki hiç gelmez ama paranın üstüne yatacak bir firma değiller.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Cevaplarınız için teşşekkür ederim.ben ürünün parasını geri aldım arıyarak.Aynı ürünü güvenilir bir siteden alıcağım.
  • Ben de nanokatolog üzerinden 1100 TL civarı kasa+PSU+işlemci soğutucusu sipariş verdim.İnternetten yorumları okugumda güvenilir dediler ki ürünler geç de olsa geliyormuş.Bugün biraz daha araştırdım ki YouTube dan birinin kasası 1.5 ayda gelmiş.Bu konuyu da yeni gördüm.Sipariş verelim 4 gün oldu bakalım bende taklaya gelecem mi.

• Al Swearengen kullanıcısına yanıt
    geldi mi
  • koymuşlar fiyatları sipariş edip teslim ediyorlar işte illa alınacaksa sorup ellerinde olan ürünü alın.
  • 15 gün içinde hepsi gelmişti.Corsair Rm550x sistemi çalıştırır çalıştırmaz sigorta attırıp bir daha çalışmamıştı.Durumu kendilerine bildirip karşı ödemeli kargo ile iade ettim,2 gün sonra sıfır Rm550x elimdeydi.Site güvenilir ben birkaç alışveriş daha yapmıştım 2 günde gelmişti.
  • Al Swearengen kullanıcısına yanıt
    valla bende ryzen 1300x almayı düşünüyorum bu sitede 80 lira daha ucuza geliyor paraya kıyıp vatandanmı alsam diye düşünüyorum orada 2-3 günde geliyor burda kimisi tedarikten ürünü yollayamıyorlar kimisi hemen geldi diyorlar kafa karışık
  • Buradan Ocak ayı içinde 3 alışverişim oldu. 2 siparişi (totalde 12 bin TL'lik idi) aynı gün verdim ve stoktan olduğu için 1-2 güne geldiler. 3. siparişimde ise 5-7 gün arası teslimat (iş günü) şeklindeydi. Ön sipariş yani. O ise 1 ay 5 gün falan oldu. Hala beklemedeyim. Avrupa distribütöründe bir sorundan ötürü böyle olduğunu söylediler. Acele bir şekilde ihtiyacım yok ondan beklemedeyim. Fakat hiç belli olmaz, ihtiyaç doğarsa ve hala gelmemişse iptal ettirip para iadesi isteyeceğim.
  • hocam valla 1 ayda geliyorsa 70 80 neyse fazla veriyim başka siteden alıyım hemen gelsin beklenir mi ya bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 8 Şubat 2018; 18:1:56 >
  • Durum bundan ibaret hocam. Karar senin.
  • Eğer nanodan ürün alcaksanız stoğunda olup olmadığını sorun yoksa almayın ben phanteks enthoo pro m ve evga 600b aldım 2. Günde geldi kargo sıkıntısız şekilde yurt dışı bazlı firma olduğundan almanyada asıl deposu ondan istanbul deposunu sordurun orda varsa alın dediğim yada gidin elden alın size kalmış firmada bir sıkıntı yok yurtdışı bazlı bir firma olduğundan böyle sorunlar olabiliyor aynı sorun technosistemdede var ama onlar bu konuda iyi aynı ürün yoksa benzerini yada bir üst modelini yolluyor yada para iadesi yapıyor alcağınız ürünü firmaya sormadan almayın hemen

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxPark

Geçmiş olsun. Phanteks kasa için bende dün görüştüm ve en az 10 iş günü içinde kendi ellerine ulaşacağını 3 iş günüde kargonun bana ulaşması dediler. Totalde bu süreç hafta sonlarını da katınca yaklaşık 15-17 günü bulacak denildi.

Yalnız şöyle bir durum var, tedarik edemeyeceğin ürünü neden satmak için siteye koyarsın. Onu geçtim satışı gerçekleşmeyen ürünün para iadesini nasıl yapmazsın. Getiremiyoruz ama size 50 tl lik başka bir ürün göndereceğiz demekte ayrı bir amatörlük yani.

ürününüz gelmişmiydi hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuppie06

şimdi telefonu kapattım kendileri ile görüştüm ürün ön sipariş olduğu için 5 ila 7 gün içerisinde bize geliyor 3 gün içerisinde size ulaşıyor denildi.Yurtdışı gelişinin kargo takibini falan vermediler tabi ki ama iptal olma söz konusu olmaz uzama durumuda olmaz çok sipariş aldığımız için her hafta kargo geliyor denildi.

Tek problem benim diğer ürünler geldi bir tek ram bekliyorum iptal edip teknobiyotikten 3000mhz mi alsam diye düşünüyorum çünkü 1 hafta bekleyeceğim gibi görünüyor.

sizin ürününüz gelmişmiydi hocam? bende ram sipariş ettim bekliyorum da
  • GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    Ben ürün alacaktım fakat süre çok uzun olduğu için vazgeçtim.
  • bu firmanın başı ciddi ağrır tüketici mahkemesine başvurun e-devletten bile başvurulabiliyor. yasal olarak siparişin verildiği tarih değil ürünün sizin elinize ulaştığı tarih baz alınır iade süresi için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    hayır ben iptal edip sinerji bilgisayardan ramlerimi aldım 3 gün içindede elime geçti hocam.
  • Stokta olan ürünleri hemen yolluyorlar, önsipariş yazanlara bulaşmayın gelmek bilmiyor.

• Temmuzda verdiğim RAM siparişi hala gelmedi tam olarak 1 ay 4 gündür bekliyorum bu oc her aradığımda başka bir bahane ne haliniz varsa görün okul başlamadan bir bilgisyar toplayım dedim hayallerimin amknuz NanoKatalog Rezilliği !!!inşallah cehennemin en dibine gidersiniz hakkım haram olsun buğazınızdan Nimet geçmesin en yakın zamanda geberinde bu kadar insan kurtulsun lütfen yardım edin lütfen! (resme bakın lütfen)

• Ben bu siteden Msi A320M gaming pro anakart ve arctic 33 Plus soğutucu aldım. Anakart çok uzun sürdü ama geldi. Bu anakartı 3 ay sonra sistemi kurup çalıştırdım. 4 gün sonra anakart bozuldu.(Debug Led'de ekran kartı takılı olmamasına rağmen algılıyor.) sistem boot etmiyordu. Ben de gönderdim. Soğutucuya gelince soğutucu çalışıyor. Bu siteyi önermem, çünkü ürünler resmi garantili değil. Az daha para ekleyip resmi garantili alın. Herkese iyi forumlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.