Şimdi Ara

Nano Sim Kart Fiyatı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
31.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Azizim belirttiğim gibi üstünü çok güzel istiyorlar 25 TL diyerek. Şengüller bayilerini bir araştırayım bakalım. Sağ olun.

Düzenleme: İstanbul Şengüller bayilerinden ikisini aradım. Biri 25 TL derken diğeri 20 TL fiyat verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 25 Ocak 2013; 13:02:37 >
  • Turkcellden aldim 12.5 lira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlatmak gibi olacak fakat şöyle bir durum yaşıyorum ki, Avea'nın arkadaşımda xperia telefonda 3g full çektiği durumlarda benim hattım anca edge çekiyor. Bu durum simkartın nano olmamasından yani kestirdiğimden dolayı olabilir mi?

• Ben iphone 5 kullanıyorum. Abimde iphone 5 kullanıyor.Abimin simi nano sim türkcellden 8 tl ye aldık.benim hat avea telefoncu simi kesip taktı. Çekim sorunum var ve internet çok yavaş. çoğu yerde çekmiyor. Abimin telefon uçuyor. Bugün gidip nano sim alacağım bende.

Kesinlikle nano sim kullanın. Kesilerek takılan hatlar sorun yaşatıyor.
  • Kesinlikle yaniliyorsunuz. Teknik olarak sim kartin cekis gucuyle alakasi yoktur. Siz kartinizi telefonun taniyabilecegi bi sekilde yerlestirebiliyorsaniz nano veya birbaska sim farketmez. Bayiler parayla satmak icin fark var diyebilir ama bu yalandir. Bende avea simkartimi keserek kullaniyorum ve bic bir sorun yasamadim. Tabiki kesimle ugrasmayip orjinalini alabilirsiniz ama bu hc bir fark yaratmaycaktir.

• Annemin Turkcell sim kartını da kesmiştik, hem de tam boy olanını.
    Bildiğin makasla daldık sim karta, hiç bir şey olmadı. Çoğu yerde 4 diş çekiyor.

Benim iPhone 4S'teki Gevey için de biraz şekilli kesmek gerekiyordu, onu da makasla kestik çalıştı çok güzel.

Hadi 8-10 lirayı anlarım da 25 lira nedir..
  • kyran kullanıcısına yanıt
    Tcell de nano kart bedeli 12.5 tl.
    iphone ilk geldiğinde karaborsanın yoğun olduğu halde bu fiyata sattılar...
    12.5 den fazla fiyata kartı almayın hatta tcell e de şikayet edin.
    başka bayilere sorun tcell timler genelde böyle dolandırıcılık yapamaz
  • kendim kestim
  • arkadaşlar avantajı nedir peki bu nano simkartın?

• Vodafone faturaliya hala bedava mı acaba

• ben de aradım. 19 tl dediler. 12,5 tl değil mi dedim. fiyatlar yeni güncellendi dediler. doğru mudur?
  • Sene başında Turkcell'den 16₺ almıştım.

• vay be eskiden paralıymış
  • quote:

Orijinalden alıntı: SzolnoK

ben de aradım. 19 tl dediler. 12,5 tl değil mi dedim. fiyatlar yeni güncellendi dediler. doğru mudur?

Dogru bende sordum turkcell iletisim merkezlerinin bazilari 19 tl derken bazilari 25 diyor. Twitter uzerinden turkcelle gorustum tavan fiyat 19 liradir bayiler daha uste satamaz dediler.

• vodafone dan bedava aldım
  • ben 5s aldığımda kendim kestim hocam kart yuvasına göre işaret koyup kendiniz kesin hiçbir sorunda olmadı.. boşa okadar para vermeyin
  • Yanlış anlamayın artık günümüzde 1 liranın bile önemi çok ama bunca para verip telefon alınıyor 10-20 daha verip orjinal kart takılmıyor. Kesmek falan ne kadar pratik çözümler gibi gözükse de manası nedir çözemedim. Üstelik kesilen kartların daha az çektiği ortadayken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbahadir07

karaköy doğubank karşısındaki avea'da 8 tl

Doğubank,Karaköyde değilki

• hafta sonu Bursa'daki bütün TİM'lere sordum.
    hepsi tek fiyat 19 lira verdiler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ups_81 -- 22 Aralık 2014; 11:35:11 >
  • Geçen hafta Kadıköy Avea dan 10TL Ye aldım.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.