Şimdi Ara

Nano Sim Kart Fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
31.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Kadıköy'de iki Turkcell baysine nano sim kart sorduğumda ellerinde kalmadığını fiyatının 12.5 TL olduğunu söylediler. Bugün Karaköy'de bir Turkcell bayisine sorduğumda ellerinde olduğunu fiyatının ise 25 TL olduğunu belirtti. Diğer bayilerde 12,5 Tl olduğunu söylediğimde ise, ellerinde olmadığı için öyle dediklerini ellerinde olduğunda onlarında benzer fiyattan satmalarının muhtemel olduğunu ekledi.

Bu nano sim kartların standart bir fiyatı yok mu? değişkenlik mi gösteriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 22 Ocak 2013; 14:58:18 >

• karaköy doğubank karşısındaki avea'da 8 tl
  • Standart fiyatı 8 TL. Ben olsam şikayet ederdim bu fiyata satıyorlar diye. Çünkü bu fiyat onların belirlediği fiyat değil.
  • kendi aralarında karaborsa yapıyorlar dostum
  • Yalnız 8 TL AVEA fiyatı. ben Turkcell müşterisiyim. Açıkçası Turkcell'e bir şikayet maili attım artık ilgilenirlerse...
  • türkcell canyon ana bayiye gitmiştim orda 12.5 tl
  • vodafoneda da 12.5 tl ama ben hattimi kestiler hem para almadilar hemde sikintisiz calisiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone faturalılara ücretsiz

• iphone 4'e geçerken o hengame arasında turkcell bana micro sim için 25 lira gibi bir "kazık" sokmuştu, o günlerden deneyimli olduğumdan iphone 5'e geçerken hiç uğraşmadım, 3 liraya kestirdim kartımı, sorun da çıkmadı. kısacası yeni kart almayın, ya kendiniz kesin ya da -eğer cesaret edemiyorsanız- gidin 2-3 lira verip kestirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZAViRA

vodafoneda da 12.5 tl ama ben hattimi kestiler hem para almadilar hemde sikintisiz calisiyor

Hocam biz de abimin hattını kesmiştik. Ben ise orijinal nano sim almıştım. Ancak aynı telefon olmasına karşın benim şebeke 4 diş çekerken abiminki 1 diş çekiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutkocoglu

quote:

vodafoneda da 12.5 tl ama ben hattimi kestiler hem para almadilar hemde sikintisiz calisiyor

Hocam biz de abimin hattını kesmiştik. Ben ise orijinal nano sim almıştım. Ancak aynı telefon olmasına karşın benim şebeke 4 diş çekerken abiminki 1 diş çekiyordu.

allah allah bendemi alsam bi nano

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Umutkocoglu

quote:

allah allah bendemi alsam bi nano

Bence alın çünkü arasında cok fark oluyor gercekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: CodeX

Vodafone faturalılara ücretsiz

her faturalıya mı yoksa iphone alanlaramı bedava ?
  • ben bundan 20 gün kadar önce önüme ulaşabileceğim tim lerin listesini koyarak tek tek aradım, nano sim için, en az 10 yer aramışımdır sadece 2 yerde var onlarda 30 tl diyor. Bende kendim makasla kestim şu ana kadar hiç bir sorun yok. Bu karaborsacılara para kazandırmamak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 24 Ocak 2013; 20:45:38 >
  • Ben Turkcell den 12.5 TL ye aldim.
  • Hazırkart vardı bende...Turkcell'e gittim 12,5 tl fiyat çekti.Sonra numaramı avea'ya taşıdım hem nano sim verdi hem de mevcut turkcell sim kartı para almadan kesti.her ikisini de kullandım.sorunsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkish_shark -- 24 Ocak 2013; 21:20:48 >
  • Vodafone faturalı ücretsiz aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cawrash

quote:

Orijinalden alıntı: CodeX

Vodafone faturalılara ücretsiz

her faturalıya mı yoksa iphone alanlaramı bedava ?

Her faturalı hat sahibine ücretsiz. Iphone alıp almaman önemli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheKillerBerk

Ben Turkcell den 12.5 TL ye aldim.

Hangi Turkcell den aldınız? bu nano sim zor bulunuyor doğrusu... bulunan yerlerde de daha önce belirttiğim şekilde 25 TL..

Micro sim'i kırdırmak da istemiyorum. fakat bu gidişle mecbur kalacağım gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 25 Ocak 2013; 10:54:35 >
  • tcell in sim kartına koyduğu bedel 12.5 tl.
    üstünü isteyemezler sim kart olarak fatura kesiyorlar...ben o şekilde aldım...
    şengüller bayilerinden alabilirsiniz 12.5 tl
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.