Şimdi Ara

NaN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
7
Favori
3.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 13 Mart 2016; 20:13:07 >

• O kacmis sen kovalamissin sonra sen kacmissin o kovalamis delimisiniz nesiniz derdiniz ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşılan kız senden bezmeye başlamış ve o erkeği cebinde tutmuş, senle konuştuğu zamanlar o erkeklede konuşuyordu büyük ihtimal. Karşıdaki erkek herhalde artık söyleme vakti geldi diye sevgilini dürtmüştür. Gerçi buraya ne yazsam sen yine aynı devam edeceksin. O kızdan hayır gelmez sana. Ağlamaklı günler seni bekliyor, ne kadar yalvarsanda geri dönüş olacağını sanmıyorum. Allah kolaylık versin.
  • Kızların her zaman böyle dönemleri olur.Sıradan manaton ilişkiler yerine hareketli insanlarla vakit geçirmeyi isteyebilirler.Kız arkadaşın seni aldattı ve sen duvarına onu yazdığın için kendini suçsuz göstermek için sana böyle birşey söylemiş bak güzel kardeşim evlilik düşündüğün insan senden sıkılmamalı 5.5 sene olmuş böyle uzun ilişkiler evlilik olmazsa bitebiliyor size tavsiyem Facebook'unuzu 1 hafta sonra dondurun whatsupp girmeyin sizi ister istemez kafasına takacaktır peşinden mutlu modda takılın böyle olmanız onu ister istemez sizi düşünmeye ve pişman olmaya götürecektir.Bir ilişkide hata olabilir fakat kimse 5.5 senesini verdiği kişiyi öyle silemez çoğu özellikte hep aklına gelecek kişi sen olacaksın

• yazmak istemedğim birşey yazacağım, uzun süreli kız arkadaşından sırf üzmek istemediğim için aylarca kelime etmeyen, ayrılık isteğimi belirttikten sonra 1 yıl boyunca (şaka değil bir yıl) konuşup (kimseyle birşey yaşamaksızın) yavaş yavaş sonlandırmış biri olarak söylüyorum, değer veren insanın en büyük korkusudur karşısındakinin başka biriyle olması düşüncesi. Evet en net ayrılık sebebi malesef pek çok kez de yaptım ayrılmak istemeyen kız arkadaşlarıma, ama bu durum farklı.

İnanmadım, bana kalırsa çok üzüldüğünü görüp dayanamayıp yalandı demiş. Artık sevmese de zamanında değer vermiş olduğun birisine acı çektirmek en son istediği şey olmalı, ayrılmak istemesi olabilir ama bir çok yol var. En katı en net yolu seçmiş..

Muhtemelen inanmayıp geçiceksin ama soruyorum, zamanında ikiniznde birbirinze epey değer verdiğinizi söyledin, 5 yıl şaka değil vermezseniz yürümez zaten, düşün ki sen soğudun, düşün ki gerçekten başka birinden hoşlandın, diyebilir misin başka birinden hoşlanıyorum? Eminim ki hayır.

Sadece bi düşün dediklerimi...

• eklemek istiyorum, her şekilde bu kız ile bitirmenin senin için iyi olacağı kanısındayım. Düşünsene.. eğer yalansa, seni bu kadar kolay üzmeyi göze alabilecek bir kız ile devam etmek istiyormusn? Deki üzmek değil sadece bitirmek istedi, Seni üzüp üzmeyecek şeyi anlamayacak, adam akıllı bir ayrılık sağlayacak zekaya sahip biriyle devam etmek istiyormusun? eğer gerçekse, Senden bu kadar kolay vazgeçebilen bir kızla birlikte olmak istiyormusun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TolgaGürsoy

Kızların her zaman böyle dönemleri olur.Sıradan manaton ilişkiler yerine hareketli insanlarla vakit geçirmeyi isteyebilirler.Kız arkadaşın seni aldattı ve sen duvarına onu yazdığın için kendini suçsuz göstermek için sana böyle birşey söylemiş bak güzel kardeşim evlilik düşündüğün insan senden sıkılmamalı 5.5 sene olmuş böyle uzun ilişkiler evlilik olmazsa bitebiliyor size tavsiyem Facebook'unuzu 1 hafta sonra dondurun whatsupp girmeyin sizi ister istemez kafasına takacaktır peşinden mutlu modda takılın böyle olmanız onu ister istemez sizi düşünmeye ve pişman olmaya götürecektir.Bir ilişkide hata olabilir fakat kimse 5.5 senesini verdiği kişiyi öyle silemez çoğu özellikte hep aklına gelecek kişi sen olacaksın
    s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 31 Aralık 2020; 15:52:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

quote:

Orijinalden alıntı: TolgaGürsoy

Kızların her zaman böyle dönemleri olur.Sıradan manaton ilişkiler yerine hareketli insanlarla vakit geçirmeyi isteyebilirler.Kız arkadaşın seni aldattı ve sen duvarına onu yazdığın için kendini suçsuz göstermek için sana böyle birşey söylemiş bak güzel kardeşim evlilik düşündüğün insan senden sıkılmamalı 5.5 sene olmuş böyle uzun ilişkiler evlilik olmazsa bitebiliyor size tavsiyem Facebook'unuzu 1 hafta sonra dondurun whatsupp girmeyin sizi ister istemez kafasına takacaktır peşinden mutlu modda takılın böyle olmanız onu ister istemez sizi düşünmeye ve pişman olmaya götürecektir.Bir ilişkide hata olabilir fakat kimse 5.5 senesini verdiği kişiyi öyle silemez çoğu özellikte hep aklına gelecek kişi sen olacaksın

Onun facebook u donuk (Olaydan sonra kendi dondurdu) whatsupp zaten kullanmıyorum. Zaten telefondan başka iletişim biçimimiz kalmadı. Kardeşi beni facebookdan engellemişti. geçen gün engeli geri kaldırmış. Şimdi ben engelledim. Ayrıca aldatma konusuna gelicek olursam, aldatmadığına eminim, o konuda bi kaygınız olmasın. Kesinlikle ayrılmamı zorlamak için yaptı. Çünkü ben bırkamasaydım o bırakmayacaktı.

aldattığına inanmadıysan neden yıkldın, ağladın abi. Yapma.. Umarım dediğin gibidir ama her zaman her ihtimali göz önüne alabilmek en iyisi değil mi ?

• justanick kullanıcısına yanıt
    s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 31 Aralık 2020; 15:52:29 >
  • s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 31 Aralık 2020; 15:52:42 >
  • Bak güzel kardeşim.

Sana bir abi tavsiyesi.

Ne kadar seviyorsan sev, bir kızın peşinden asla ama asla böyle koşma. Bırak. Konuşma. Bir süre adını bile duymamasını sağla. 5.5 yıl uzun bir süre. İnsanlar sevgisini unutup artık alışkanlık olarak bakıyor ilişkiye. Her ne kadar aşığım dese de aşk maşk hikaye. uzun süreli ilişkilerin en büyük sorunu bu. İlişki uzadıkça aradaki sevgi kendini saygıya bırakıyor. Görüşme, dolaşma istekleri alışkanlıklardan ibaret oluyor. Şuan başkasıyla olmadıysa bile emin ol ilişkiyi biraz daha uzatınca gözü başkalarına kayacak, farklı heyecanlar içine girmek isteyecekti. Ya senin 4-5 yıl içinde bir şekilde nişan mişan yapıp kıza " bak sen benimsin " mesajı verecektin ya da ilişkiyi rutine bağlayıp devam edecektin.

Şuan kendini üzme, canını da sıkma. kıza birşey söyleme. arama, mesaj atma, başkalarıyla haber yollama. kıskandırmak gibi bir salaklığın içine de girme. kızların en büyük hatasıdır bu zaten. bakalım beni seviyormu diyip böyle salak sulak oyunlara girerler. Kız belli ki senden soğumuş. Sürekli gördüğü kardeşi gibi olmuşsun. Bir süre adını bile duymazsa muhtemelen değerini anlayıp geri döner. Tabii seni gerçekten bunca süre sevdiyse. Yoksa salla gitsin. Unutman çok zor biliyorum ama yapabilecek birşey yok maalesef.

Soracağın birşey olursa özelden de yanıtlayabilirim. Yaşadığım bir durum olduğu için çok net biliyorum acısını

• Sen kıza aşık, kız sana alışık. Yapman gereken tek şey onu unutturmaya bak kendini, o sıra sana geri dönücektir. Süründürme sırasıda sana gelicek o sayede.

• Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 31 Aralık 2020; 15:53:1 >
  • Dur bir sigara yakayım,öyle okuyayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pantherus IV -- 16 Ağustos 2013; 9:43:15 >
  • önce kilo ver olum ne oyle yaglı yaglı kızlar sevmez yaglı erkeklerı
  • American Psycho kullanıcısına yanıt
    s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 31 Aralık 2020; 15:53:14 >
  • Banada

İyiki seni tanımışım
    Bütün geleceğimi senin açından düşünüyorum
    Bitanesin
    Senden başkası olmayacak hayatımda
    Teksin vsvs

dedi sonrada beni anlamıyorsun dedi ve terketti :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakia1903

Banada

İyiki seni tanımışım
    Bütün geleceğimi senin açından düşünüyorum
    Bitanesin
    Senden başkası olmayacak hayatımda
    Teksin vsvs

dedi sonrada beni anlamıyorsun dedi ve terketti :D

beni kimse terk etmedi çünkü terk edece bir sevgilim olmadı
  • Benim söyleyeceklerim seni epey zorlayabilir duyguların mantığının veya beyninin önüne geçebilir ama izin verme. Kendine hakim olup mesaj atmazsan, aramazsan, onu unuttuğunu veya unutacağını kendine inandırırsan, aha buraya yazıyorum o kız er ya da geç %90 sana dönecek... Bizim hatamız her zaman şu oluyor hep kendimizden taviz vererek saçma sapan işlere giriyor onu geri çevirmeye kendimizi zorunlu hissediyoruz. Hiç gerek yok bu tür şeylere ilk günler, haftalar epey zor olacaktır ama Allah ın o güzel nimetlerinden biri daha devreye girecektir "unutmak".
  • bynoun kullanıcısına yanıt
    s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 31 Aralık 2020; 15:43:29 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.