Şimdi Ara

Namus bekçisi komşu beni apartmandan atacakmış (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
1
Favori
35.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
321 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inonu88

Bak kardesim yetiskin bir insana kimse karisamaz bu bir, kizkardesim yok bu iki, eve normal arkadaslariyla takilmaya da gelebilir insan kapi esiginden gecen her karsi cinse yuruyen vajina olarak bakmayin bu da 3.

Senin aile hayatin farkli olabilir eyw gelip evine girip ben sana nasil yasanacagini soylemiyorum. Bu arkadasin durumunda da hickimse gelip birine gelen misafire laf edemez.

Seni ilgilendirmez yok senin anan yok benim babam kizkardesim vs.

Yasa abi istedigin gibi sen millete ne karisiyorsun? Zor kullanma vs yoksa kime ne?

Alıntıları Göster

Sadece bir soru sordum dürüstce cevap ver. Kızkardeşin yoksa da kızın olur yada vardır. Var olsaydı kızın, kız kardeşin izin verir mıydın? Ne yaparsa yapsın der miydin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk_o

Sadece bir soru sordum dürüstce cevap ver. Kızkardeşin yoksa da kızın olur yada vardır. Var olsaydı kızın, kız kardeşin izin verir mıydın? Ne yaparsa yapsın der miydin

Alıntıları Göster

Cevabini verdim zaten daha neyini soruyorsun anlamadim?

Yetiskin bir insana kimse karisamaz.

Kizimda yok kizkardesimde Allah Allah illa ana baci muhabbetine mi gireceksin hakli cikmak icin.

Kendi halinde yasayan bir insana niye karisiyorsun kardesim anlamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim bey

Orası seks apartmanı değilse dayı haklı

Blok üsdtüne blok. Blok^2

• quote:

Orijinalden alıntı: bolanka

Benim oturduğum apartmanda da senin gibi birisi vardı. Binaya gelen giden belli değil. İti uğursuzu topluyordu. Uyuşturucu, içki her bok vardı. Ben de az uğraşmadım onunla. Sen kafama göre hem de bu korona günlerinde kim olduğu belirsiz tipleri dolduramazsın. O kadar özgürlük derdindeysen git müstakil ev al.

Seni de bloklayayım, senin gibi biriyle muhatap olmak istemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

Ailenin alt katında ya da üst katında senin yaptığını yapanlar otursa buna razı olur musun? Senin zoruna gitmez mi ?

Blok

• Torlak Kemal kullanıcısına yanıt

Keşke bu tipleri gerçek hayatta bloklayabilsek görünmez olsalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

Bir evde kızlı erkekli olmayı ilericilik, bu durumu yanlış görmeyi gericilik sanan bir zihniyet.

Bu duruma karşı çıkan bir amcanın makul bir motivasyonu var, onu anlamak mümkün de, bu amcanın davranışından zevk alıp kendini üstün gören bir zihniyetin motivasyonu nedir acaba. Eğer amca ona çok anlayış gösterse zoruna gider, çünkü kendini üstün görme ve amcayı aşağılama kozu elinden gidecek.

Dünyanın her yerinde en güvenilir evler aile olanlarıdır. En güvenilmezi kadınlı erkekli dairelerdir. Bir evde kızlı erkekli yatılı kalmayı hiç kimse en güvenilir ortamlardan biri olarak kabul etmez. Dünyanın hiç bir yerinde böyle bir şey yoktur.

Sana da blok, böyle bir zihniyet ne benim mesajlarımı okusun, ne de ben onun mesajlarını yanlışlıkla okumuş olayım. Blok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk_o

kimi yiyorsun ya. kızla eve geleceksin arkadaş arkadaş takılacaksın öyle mi. hadi ordan !!!! yaptığın terbiyesizliği savunma bari burda.

Alıntıları Göster

Sana bir blok butonu yetmez. Yönetimden rica ediyorum, böyleleri için 3-5 tane ilave blok butonu ile bir süper blok butonu koysun.

Şimdi ben bunu 10 kere bloklamak istiyorum ama sadece 1 kere bloklayabiliyorum.

Üzüntü ve muz kabuğu ile.

• Ne demek istedin ya açıkla bilale anlatır gibi.

Kız vermek cümlesini, kızım olsa verirdim gibi mi kullandın? Ne yani mal mı bu kızlar verip alabiliyorsun ve ağız suyu akıyor.

Ergen cümlelerini bırak ve yetişkin gibi konuş ve düzgün konu aç. Ne istediğin belli değil. Boşa forumu meşgul ediyorsun. Zırvalamayı da bırak bir an önce

• quote:

Orijinalden alıntı: Adoring Fan

Keşke bu tipleri gerçek hayatta bloklayabilsek görünmez olsalar.

Keşke. Elimden şimdilik bu kadarı geliyor. Gerçek hayatta da böyle tiplere selam bile vermiyorum ama yan komşum olmalarına maalesef bir yere kadar engel olabilirim.

• Torlak Kemal kullanıcısına yanıt
    Bu basit ironiyi anlayamayacak zekadaysan inşallah bloklamışsındır. En sevmediğim insan tipi düşük zekasıyla duyar peşinde koşanlardır.
  • Kardeşim saa blok atmak çözüm değil ki. İnsanlarda senin uazdıklarını okuyorlar. Senin ilgi budalalığına blok atılması lazım. Nasıl ilgiye muhtaçsın çok bariz belli. İlgi ilgi ilg hep bana ilgi ilgi diyor yazdıkların.

Neyse uzatıp prim yaptormakta istemiyorum sana. Bu saçma anlamsız konun bir an önce gündemden düşüp unutulsun. Hadi see a go

• Haramı teğet geçmeyeceği için haram tabiki.Siz ona bakarken kız kardeşiniz gibi bakmayacağınıza göre....

Hocam evleneceğiniz kız başka erkeklerle aynı evde kaldığını duysaydınız soru işaretsiz evlenebilir miydiniz?

• inonu88 kullanıcısına yanıt

Empati yap diye söylemiş ama empati yapacak şartlara sahip değilsin o zaman normal böyle düşünmen

• 20 erkek ayni eve girip grup seks yapsa kimsenin sesi cikmaz bi kizla girince auuuvv.
  • Atabildi mi apartmandan?

• Aparmandakiler ile davalık olursan ve adam geri kalanların desteğini alırsa devlet seni daireyi satmaya zorlar. Onun dışında böyle sürtüşüp durursunuz çok bir şey olmaz.

Aile apartmanlarında pek sevmiyolar bu tür işleri normalde onları ilgilendirmez ama toplumun yapısı böyle bu toplum içinde yaşıyorsan maalesef dengeyi sağlamak zorundasın.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.