Şimdi Ara

Namus Bacak Arasında Diil Taam mıağ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
2.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kezocan lisenin başlarında ergenlesir
    Lisede basketci serseri küfürcü kavgaci ders dinlemez keko tayfaya hayranlik duyar ozellikle kendinden buyuk olanlara
    Kendisine iyi davranan düzgün çocuklara ise bir sürtük gibi davranir küfreder asagilar vs
    Keko tayfadan biri kekocan bu kizi kafalar bir güzel birlikte olurlar sonra kekocan tekmeyi basar kezbancan çok üzülür bu yüzden defalarca baska kekocanlarla birlikte olur
    Universiteler açıklanır kezbancan tabiki bir yer kazanamaz oturmaya baslar baba evinde
    Bu sırada derslerine calisan efendi düzgün cocuklar unilerine gider kendini geliştirir mezun olup iyi islere yerlesirler
    Ama o da ne mahalleden eski dostlari kezbancan bu kez de yaslanmanin issiz gucsuz aile evinde kalmanin baskisi ile bu kezde kendini geliştirmiş düzgüncanlara yanlamaya baslar

Düzgüncan garibim hayatinda hic kizlardan ilgi görmemiş tabiki kezbancanin "namus iki bacak arasinda değil (peki nerede)" söylemlerine kanıverir zira toplum da medya da artik bu zirvayi papağan gibi tekrar etmeye başlamıştır

Böylece duzguncan lisede orta okulda dayak yedigi kekolarin elinde kucaktan kucaga gezen kezbancanla evlenir 2 cocuklari olur cocuklar da nankör olur bir güzel babalarina ihanet ederler her firsatta eh kezbancanda yasadigi bas agrilarindan yilda 2 3 kez kocasiyla yakınlaşmaya baslar

Ve mutlu son neyse ki bu mutlu sonu ulkemizdeki cogu erkek yaşıyor ne güzel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Knk çoğu kisi zaten bekareti vermese de o kadar cok ask yasamis elleşmis koklasmis oluyor ki aynı seye denk geliyor

Namuslu kiz bulmak çok zor

Ben aileme desem bana bulurlarlar ama kapalı olur muhtemelen dunya gorusu cok farkli olur vs

Bu diziler filmler toplumu curuttu bizim 3.sinifta sevgili olanlar vardı omg

Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.

Düzgüncan dediğin kişilerin etrafında kezbancanlar varsa o düzgüncan değil, büyük ihtimal özgüvensiz ve asosyal birisi olduğundan içine kapanıp yetişmiş hiçbir şey yapamamış birisi. Gerçek düzgüncanların etrafında da düzgüncanlar var.

• Kudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.

Düzgüncan dediğin kişilerin etrafında kezbancanlar varsa o düzgüncan değil, büyük ihtimal özgüvensiz ve asosyal birisi olduğundan içine kapanıp yetişmiş hiçbir şey yapamamış birisi. Gerçek düzgüncanların etrafında da düzgüncanlar var.

• Valla hocam bende karanlık tarafa geçiyorum bende bad boi olucağım
    Vücudu nerdeyse hallettik saçımı toplanabilecek kadar uzattım yine genç hissediyorum yemek yemeyi bıraktım gariptir
    Şimdi bazı dişilerle konuşuyorum lvl atladım
    Artık götte pijama elde mandalina tv izlemiyorum tekmeyide vuracağım sizde taraf değiştirin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başbilen

Valla hocam bende karanlık tarafa geçiyorum bende bad boi olucağım
    Vücudu nerdeyse hallettik saçımı toplanabilecek kadar uzattım yine genç hissediyorum yemek yemeyi bıraktım gariptir
    Şimdi bazı dişilerle konuşuyorum lvl atladım
    Artık götte pijama elde mandalina tv izlemiyorum tekmeyide vuracağım sizde taraf değiştirin
    Ben coktan sigma male oldum knk barney stinson gibi geziyorum

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Sizde baya atiksiniz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Başbilen

Sizde baya atiksiniz hocam

eyvallah

• hamza ne olacak böyle ya düşünsene karşımıza birgün bir kız cıkacak olsa o kız lise de ünide hatta daha ortaokulda cinsellik yasayanlar var böyleleri evlenmeden önce dikitrme ameliyatı yapıp bizi keklemeye calısacak 

• quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

hamza ne olacak böyle ya düşünsene karşımıza birgün bir kız cıkacak olsa o kız lise de ünide hatta daha ortaokulda cinsellik yasayanlar var böyleleri evlenmeden önce dikitrme ameliyatı yapıp bizi keklemeye calısacak 

Knk çoğu kisi zaten bekareti vermese de o kadar cok ask yasamis elleşmis koklasmis oluyor ki aynı seye denk geliyor

Namuslu kiz bulmak çok zor

Ben aileme desem bana bulurlarlar ama kapalı olur muhtemelen dunya gorusu cok farkli olur vs

Bu diziler filmler toplumu curuttu bizim 3.sinifta sevgili olanlar vardı omg

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Ben 8 yaşındayken çok kötü şeylere bakıyordum hocam çok anormal gelmedi

• %100 doğru

• Ahlak topluluk üretimi bir kavramdır yıkılmalıdır hadi eyw

• Eee insan bir bakar kişinin tavrına öyle karar verir.

• quote:

Orijinalden alıntı: White Death

Ahlak topluluk üretimi bir kavramdır yıkılmalıdır hadi eyw

Seri pompalamasyondan gecmis kisiyle hic yapmamış kisi bir mi

• Güzel bir tespit ama o düzgüncanlar ın eline hiçmı kız eli değmiyor ? Eğer öyleyse başka sorunlar var demektir.

• Birileri yine reddedilmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzgüncan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-31EBF3EDD

Birileri yine reddedilmiş

Zaten biri hayvanları eleştirse, kesin ısırılmıştır kovalanmıştır vs , kadınları eleştirse reddedilmiştir, erkekleri eleştirse, aldatılmıştır vs vs. değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C712AEB84

Zaten biri hayvanları eleştirse, kesin ısırılmıştır kovalanmıştır vs , kadınları eleştirse reddedilmiştir, erkekleri eleştirse, aldatılmıştır vs vs. değil mi?

Alıntıları Göster
    Sağol hocam anlatma anlamazlar

En son 5.5 sene önce red yemiştim ama o is de iyiki olmadı zaten hayatimi Ankara'ya baglayacakti yoksa

• forumdaki en doğru konulardan biri

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.