Şimdi Ara

Namık Kemal Üniversitesi - 2018 Girişliler [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
4.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya zaten odtü itü vb ünilerle kıyasladığım yok ama gideceğimiz üniversite cidden çok mu kötü 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müko5534

Ya zaten odtü itü vb ünilerle kıyasladığım yok ama gideceğimiz üniversite cidden çok mu kötü 😂
    Namık Kemal Üniversitesi - 2018 Girişliler [ANA KONU]
    toprak yolda duran 6 numaradan inince genelde toz toprak içinde kalıyorduk bu yıl. umarım o yol düzelmiştir.

sahalar için kullanılmayan alanlar yazdım çünkü çevremde okulun sahasında herhangi bir aktivite yapan kimseler yok. belki de o şekilde yazmak benim hatam, ayıbımdır.

ek bina olarak işaretlediğim yer yanlış olmuş oranın arkasında daha yeni görünen ufak bir bina daha var orası ek bina olacaktı.

geçenlerde kykdaki arkadaşların seslerini duyurabilmek adına tvde çıkan haberi

okulun önünden şuna benzer bir dere akıyor sabah 7 8 dolaylarında nedendir bilinmez acayip bir sise sebebiyet veriyor zaman zaman göz gözü görmüyor.

fotoları aldığım video incelemek isterseniz.

http://www.haber7.com/guncel/haber/2875514-sokak-ortasinda-cinayet-esra-erolun-programina-katilmislardi
    bu tip haberler, olaylara rastlanabiliyor. kore mahallesi ve sinop mahallesi çorlunun 2 tane namlı mahallesi olarak geçer. sanayi ve iş olanaklarından dolayı son zamanlarda çok göç almış bir yer. yerlileri de bu durumdan biraz şikayetçi.

teknokentteki firmalar : https://www.nkuteknopark.com/tr/firmalar/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterious79 -- 30 Ağustos 2019; 0:56:42 >
  • mysterious79 M kullanıcısına yanıt
    Geliyoruz artık bi maç yaparız 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müko5534

Geliyoruz artık bi maç yaparız 😂
    maç bahane ieee şahane
  • mühendislikten biri bana ulaşabilir mi arkadaşlar?

tıpa yerleşen varsa yardımcı olurum mesaj atsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayıp oluyor beyler

mühendislikten biri bana ulaşabilir mi arkadaşlar?

tıpa yerleşen varsa yardımcı olurum mesaj atsın.
    ulaştım hocam buyur.
    dostum kalacak yer sorununu nasıl çözüyorsunuz aparttalara baktım netten ama pek bir şey yok gibi
  • quote:

dostum kalacak yer sorununu nasıl çözüyorsunuz aparttalara baktım netten ama pek bir şey yok gibi
    Eve çıkıyoruz genelde 2. Sınıfta hocam. ilk yıl idarelik bir yurt v.b. ile idare ediyoruz. Konaklama için düzgün bir yer yoktu 2016da tahminen hala daha da yoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    işte bana o ilk yılki düzgün olmayan yerler lazım ne yazık ki
  • quote:

işte bana o ilk yılki düzgün olmayan yerler lazım ne yazık ki
    Ben ata erkek öğrenci yurdunda kalmıştım ilk yıl. onun haricinde can apart vardı yanlış hatırlamıyorsam. Efe konaklama diye bir yer var. Çorlu'ya geldiyseniz gezin bu dediğim yerleri aklınıza yatan yerde kalırsınız. Bir de ata konaklama için ufak bir uyarım var. Dışarıdan yemek söylenmiyordu yasaktı. Aşağıya inip alsanız dahi yasak. Geceleri oda arkadaşınızı rahatsız etmeden ders çalışayım takılayım deseniz o da mümkün değil. Biraz problemler var o tip ata'da kayıt esnasında iyi cana yakın davranıyorlar fakat yıl içerisinde aynı şekilde davranmıyorlar öğrenciye karşı.

• Arkadaşlar hangi bölümlerdeydiniz. Çorlu'ya geldiniz muhtemelen okula uğradınız mı sınıf wp gruplarınızı kurdunuz mu?

bilgisayar 1 sınıf. daha gitmedim çorluya bir hafta daha gideemem gibi dostum işler var. grubu bırak kimse tanımıyorum kimseye de ulaşamıyorum doğal olarak
  • quote:

bilgisayar 1 sınıf. daha gitmedim çorluya bir hafta daha gideemem gibi dostum işler var. grubu bırak kimse tanımıyorum kimseye de ulaşamıyorum doğal olarak
    DGS ya da 2. Üniversiteniz mi

• hocam mesajı görürseniz özel mesaj ata mısınız 1 2 sorum var
    iyi günler tercih olarak yazmayı düşünüyorum eğitimi nasıl endüstri muhendisligi icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mister Spak

hocam mesajı görürseniz özel mesaj ata mısınız 1 2 sorum var
    Tabii buyrun.

• quote:

Orijinalden alıntı: sudekaya

iyi günler tercih olarak yazmayı düşünüyorum eğitimi nasıl endüstri muhendisligi icin
    Endüstri müh. okuyan bir arkadaşıma yazdım yanıtladığında bilgilendireceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sudekaya

malum davalardan dolayı hocalarda eksiklik olduğunu, eğitim kalitesi olarak yetersiz olduğunu, elinizden gelenin fazlasını yapar bir şeyler için çabalar iseniz ancak okulun bir şeyler kattığını aktardı arkadaşım. bölümden bölüme acaba farkeder mi diye düşündüm fakat gördüm ki farketmiyormuş benzer durumlar bilgisayar mühendisliği için de geçerli ne yazık ki...
  • başka üniversitede okuyorum, nkü makineden ders aldım. dersleri hangi siteden işleyecek hocalar ve geçme notu kaç? vize ve finalin ortalamaya yüzdelik etkisi nasıl? ve makine müh için katılabileceğim whatsapp grubu linki bulabilir miyiz? teşekkürler
  • Ders geçme notu 60. %30 vize %70 final olarak hesaplanıyor. Dersler de perculus sistemi üzerinden işleniyor bizler bu sisteme nkuzem üzerinden giriyoruz senin girisin nasıl olur bilemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.