Şimdi Ara

nALET VİRUS yüzünden son kefen paramı harcıyorum. Evde hayatta kalma mücadelem. SS'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
106
Cevap
0
Favori
7.453
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> nALET VİRUS yüzünden son kefen paramı harcıyorum. Evde hayatta kalma mücadelem. SS'li
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3328 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

Böyle beslenmeye devam edersen fazla yasamazsın zaten. Damarlarda hafiften birikmeler baslamistir.
    Günde sadece iki kez beslenirim. Abur cuburla işim olmaz : )
    |
    |
    Unutmayın ! Demokratik bir hukuk ülkesinde yaşıyorsunuz. Dini inancınıza "arabesk" yaşantınıza göre kurallar belirleyemezsiniz. Eğer ki hakiki bir inanca ve sadakate ihtiyacınız var ise onları ancak hak hukuk ve adalette bulabilirsiniz.
  • Teğmen
    180 Mesaj
    ilk kez para biriktirdim o da viruse denk geldi

hayattaki tüm şansımı kullandim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Kafam Kasınıyor

ilk kez para biriktirdim o da viruse denk geldi

hayattaki tüm şansımı kullandim
    "Şanslısın" bayım

Unutmayın ! Demokratik bir hukuk ülkesinde yaşıyorsunuz. Dini inancınıza "arabesk" yaşantınıza göre kurallar belirleyemezsiniz. Eğer ki hakiki bir inanca ve sadakate ihtiyacınız var ise onları ancak hak hukuk ve adalette bulabilirsiniz.
  • Teğmen
    180 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Cheritto

"Şanslısın" bayım

Alıntıları Göster
    ote yandan ankaraya tasincaktim bu parayla, iptal oldu şimdilik yine de sağlık olsun.

|
    |

Koronanın hiçbir semptomu yere düşürmüyor onlar ilk başta çıkan yanlış haberler sizin mahallede düşende farklı bir sıkıntıdan düşmüştür.

O videolarda 30saat çalışan sağlık çalışanları yere düşüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PURECAUCASIANWHITE -- 23 Mart 2020; 23:22:57 >
    |
    |
    Mr. Cheritto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj
    Arkadaşlar konu sahibi günde en az 1 kere et yemeği yemek mecburiyeti var imiş. Ne söyleseniz boş. Vatandaşa lolo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: shankssan

Arkadaşlar konu sahibi günde en az 1 kere et yemeği yemek mecburiyeti var imiş. Ne söyleseniz boş. Vatandaşa lolo.
    İki günde bir kırmızı et yesek olur mu peki ?

Yarın makarna almaya planlamıştık.
    |
    |
  • Yarbay
    2508 Mesaj
    Takip.

|
    |

afrikadamı büyüdünüz hocam? 24 saat açlık kolay iş değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PURECAUCASIANWHITE -- 23 Mart 2020; 23:46:45 >
    |
    |
    Mr. Cheritto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3328 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PURECAUCASIANWHITE

afrikadamı büyüdünüz hocam? 24 saat açlık kolay iş değil
    Hayır ama bir 24 saat daha rahatla dayanabilirim. Sorun değil benin için o konuda yeterince tecrübeliyim, açlık beni pek korkutmaz bunları yaşamışım

Sen korkuyon mu yoksa ? :)

Edit: Cevap yok korkaksın demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 24 Mart 2020; 0:21:59 >
    |
    |
  • Çavuş
    87 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Cheritto

İstanbuldayım ama ilçenin adını vermek istemiyorum. Bizim mahalleye yakın geçen gün adamın biri yürürken birden yere yığılmış. Görenler yüksek ateşi olduğunu söyledi. Korkuyorum.

Millet yolda yürürken ölüyor artık, bu duruma çok üzülüyorum. Gözüme uyku girmiyor.
    italyada yaşıyorsun sanırım
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: BgMuhendis

italyada yaşıyorsun sanırım

Alıntıları Göster
    İstanbul. Ülkedeki salgının EN YOĞUN olduğu bölge yani.
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Birgün kırmızı et birgün tavuk eti bu şekilde masrafın azalır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    2,5 sene çalışmadan, her gün et ve doğal ürünler yiyerek hala daha 2000TL niz kaldıysa size bir şey olmaz. Belli ki değirmenin bazı suları var. Ya ailenin emekli maaşları ya kira gelirleri. Afiyet olsun kolay gelsin :)

Diğer yandan harbiden çok ciddi parasız kalacaklar olacak bu dönemde. Yani ay sonunu ucu ucuna getiripte işsiz kalanlar olacak, zaten borçları olupta işsiz kalanlar olacak.

Hani zorda olduğunu bildiğiniz komşunuz, dostunuz vs falan varsa sevaptır makarna da olsa yardım edin, fazladan almışım, bunlarda sizin olsun falan deyin.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
son dakika
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.