Şimdi Ara

Nakit Yada Paypal Ile Alinik 46-50 seviye arasi boom beach ariyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Western Union yada Paypal Ile Alabilirim Western Union'la Hesabiniza Maximum 45 46 Canada $ gelir Yada Western Union'la Adiniza gonderirim Ben burdan gonderme ucretini oderim oradan kesilecek olana karismam. Bu sekilde Maximum 70 80TL'lik hesap ariyorum seviyesi yuksek olacak 20 30 lvl ada istemiyorum bende'de var. Detayli sekilde resimlerini bana pm ile atarsaniz sevinirim.. Mail adresi ve isim degistirme hakki olmasi sart.. Odeme sekli guvenilir referansi olan kisilere oncelik para sonra hesap, referansi olmayan kisilerle once hesap sonra para seklinde odeme yapilacaktir.. Guven konusu icin daha once yapmis oldugum alisverislere bakabilirsiniz.. lutfen sacma sapan yorumlar yapmazsaniz sevinirim tesekkurler..

ICLOUD YADA GMAIL ADRESI TESLIM EDILMEK ZORUNDA VE DAHA ONCE AKTARMA YAPMAMIS OLMASI VE ISIM DEGISTIRME HAKKI OLMASI SART !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Breakaway -- 7 Nisan 2016; 13:57:45 >

• İosta hallediliyorsa satayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hounter

İosta hallediliyorsa satayım

iosta hallediliyorsa derken? Yani Iphone'den oynuyorsunuz sanirim android'e gecis yapilir hocam.. yanliz daha once hic hesap eslestirmesi aktarmasi yapilmamissa eger baska hesaba aktarmadiysaniz ve isim degistirme hakki bulunuyorsa yapabilirim.. birde ada hakkinda bilgi verirmisiniz ve bir kac ss atabilirmisiniz?
  • durum gunceldir..
  • Ada bu şekilde hocam yaklaşık 1 yıldır oynuyorum isim değiştirme hakkı var kullanmadım geldiği zamanda. Dediğim gibi iostan oynuyorum aktarma yapılıyor mu bilmiyorum daha önce hiçbi şey yapmadım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Nakit Yada Paypal Ile Alinik 46-50 seviye arasi boom beach ariyorum Nakit Yada Paypal Ile Alinik 46-50 seviye arasi boom beach ariyorum Nakit Yada Paypal Ile Alinik 46-50 seviye arasi boom beach ariyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hounter

Ada bu şekilde hocam yaklaşık 1 yıldır oynuyorum isim değiştirme hakkı var kullanmadım geldiği zamanda. Dediğim gibi iostan oynuyorum aktarma yapılıyor mu bilmiyorum daha önce hiçbi şey yapmadım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Nakit Yada Paypal Ile Alinik 46-50 seviye arasi boom beach ariyorum Nakit Yada Paypal Ile Alinik 46-50 seviye arasi boom beach ariyorum Nakit Yada Paypal Ile Alinik 46-50 seviye arasi boom beach ariyorum

telefon numaranızı pm ile yollarmisiniz..Bekliyorum teşekkürler

• günceldir..

• günceldir

• 54. seviye köy
    20. seviye karargah binası
    silah labratuvarı 5. seviye ( 2 prototip birden çalıştırır)

100 TL yada karşılığı dövize bırakırım
    ABD chicagoda yaşıyorum bende bu arada.
    irtibah için mailde atabilirsiniz
    justkursat@gmail.com
  • 54. seviye köy
    20. seviye karargah binası
    silah labratuvarı 5. seviye ( 2 prototip birden çalıştırır)

100 TL yada karşılığı dövize bırakırım
    ABD chicagoda yaşıyorum bende bu arada.
    irtibat için mailde atabilirsiniz
  • günceldir

• Dostum 46 lv hesabım var. Kullanıcı ismim Spawnn07 oyun içinden bakabiliyorsan bi bak istersen. akşam 11 gibi eve geçince detaylı bilgi verebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.