Şimdi Ara

Nakil Kontenjanları 0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce baktım, kayserideki tüm anadolu liselerinde nakil kontenjanları 0. ee benim kardeşim şimdi tercihinde bile olmayan istemediği bir okula mı gidecek? bu nasıl rezalet

• Şuan daha aciklanmadi galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R7GE

Az önce baktım, kayserideki tüm anadolu liselerinde nakil kontenjanları 0. ee benim kardeşim şimdi tercihinde bile olmayan istemediği bir okula mı gidecek? bu nasıl rezalet
    iyi de taban puanları açıklanmış kontenjanlar da 0. istanbul ankaraya izmir konya ya da baktım acaba yanlışlık var mı diye oralarda da hep 0 anadolu nakil kontenjanları.. Ayrıca sağlık meslek liselerini göstermiyor sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R7GE -- 25 Ağustos 2014; 22:48:51 >
  • Peki ben neden göremiyorum acaba hic birini neden ki

• İlçe seç, tüm ilçeler yapma. Bi de chrome kullanıosan sayfanın en altına geliyor listele dediğinde bence iexplore den gir
  • Sagolun ben size fayda saglayamadim ama siz sagladiniz galiba kimse yer degistirmediginden kontenjan acil değil. Kazandiginiz okula göreceksiniz nakil olmassa

• R7GE kullanıcısına yanıt
    Tekrar açıklamam gerekiyor. Öncelikle kontenjan açılması için kardeşinin gitmek istediği lisede birinin özel okula gitmesi yada en iyi liseden birinin özel okula gitmesi gerekiyor ki kontenjan açılabilsin. Boşuna ümitlenmeyin nereye girdiyse o gelecek. 405 puanım var 402lik liseye yerleştim 410 puanlık liseye nakil başvurusu yaptım , kabullendim 402 liye ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustCake

Tekrar açıklamam gerekiyor. Öncelikle kontenjan açılması için kardeşinin gitmek istediği lisede birinin özel okula gitmesi yada en iyi liseden birinin özel okula gitmesi gerekiyor ki kontenjan açılabilsin. Boşuna ümitlenmeyin nereye girdiyse o gelecek. 405 puanım var 402lik liseye yerleştim 410 puanlık liseye nakil başvurusu yaptım , kabullendim 402 liye ....

insanların ümitlerini kırmayı ne kadar çok seviyorsun

• Amacım ümitlerini kırmak değil , gelmeyince üzülmesinler diyorum 1000de 1 olacak şans var onun için :P
  • quote:

Amacım ümitlerini kırmak değil , gelmeyince üzülmesinler diyorum 1000de 1 olacak şans var onun için :P

Benim kardeşimin puanı 442, 387 lik yere yerleşmiş.. ayrıca tercih yaptıgı tüm okulların puanı kendi puanından düşük/en düşüğü 430 idi..
  • quote:

Diyelimki 370 puanlik yere 350 puan alan biri devlet okuluna nakil istedi.1 kisilik boslukta var,puana bakip yetmiyo diye almazlar mi yoksa boslugu kapamak icin alirlar mi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.