Şimdi Ara

Nakil İşlemi Bir Bakıverin Arkadaşlar ((LİSE))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler beyler. Ben geçen hafta cuma günü nakil işlemi için dilekçe vermiştim ve kabul olmuştu cuma günü (geçen cuma). Ama sonradan vazgeçmiştik bulunduğum okulda kalmayı tercih ettim. Biz sanıyorduk ki gidip kayıt yaptırmazsak hakkımız yanar. Ama öyle olmadı direk bulunduğum okuldan kaydım düşmüş ve o okula gitmiş. Bende o okuldan tekrar bulunduğum geri dönebilmek için nakil dilekçesi verdim tekrardan. Fakat e okulum da hala o ilk yaptığım tercihin kabul olduğu yazıyor. Yani eski okuluma dönmek için yaptığım nakil yazmıyor. Bugün de açıklanma günü akşam 6 da felan açıklanacak. Ne yapmalıyım ?

• UP
  • Tekrar eski okula tercih yapican

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çevreci Fotoğraf Makinesi

Tekrar eski okula tercih yapican

Yaptım zaten ama e okulum da görülmüyor. Kabul olduğum okulun ki görünüyor hala. Kabul oldunuz diye yazıyor.
  • Sen dilekçeyi vermişsin zaten ayrıca atıyorum e okulda lise nakil sonuçları puanları açıklanıyor ama 3-4 gün geçtiği halde yine aynı puanlar oluyor çünkü güncel değil belki seninki de güncel değildir bu aksam güncellenir

• quote:

Orijinalden alıntı: 000cat

Sen dilekçeyi vermişsin zaten ayrıca atıyorum e okulda lise nakil sonuçları puanları açıklanıyor ama 3-4 gün geçtiği halde yine aynı puanlar oluyor çünkü güncel değil belki seninki de güncel değildir bu aksam güncellenir

Tamam teşekkür ederim. Dersleri kaçırmamak eski okuluma devam ettim. 5 gün devamsızlık girdi
  • Ben bulunduğum okuldan memnun olmadım. Dilekçe verdim. Eokula işlememis hoca. Öyle kaldı. Alışmaya çalışıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: PLU

Ben bulunduğum okuldan memnun olmadım. Dilekçe verdim. Eokula işlememis hoca. Öyle kaldı. Alışmaya çalışıyorum

Kolay gelsin valla o alışma süreci çok zor geçer bilirim
  • nakille gelenlere gicik oluyorum okulun puanini dusunuyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: dendoniz

nakille gelenlere gicik oluyorum okulun puanini dusunuyorlar

Seni niye ilgilendiriyor ki okul puanı sen alacağın derse bak gerisini boşver
  • quote:

Orijinalden alıntı: celal.ozkan33

quote:

bizim okulda olmadi ama bazi okullarin puani 100 puan dustu. bu da dogal olarak okulun basari ortalamasini ve ogrencilerin uyumunu olumsuz yonde etkiliyor

• quote:

quote:

quote:

bizim okulda olmadi ama bazi okullarin puani 100 puan dustu. bu da dogal olarak okulun basari ortalamasini ve ogrencilerin uyumunu olumsuz yonde etkiliyor

100 puan mı

• quote:

quote:

quote:

quote:

100 puan mı

Bizde 140 puan indi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ATYPICAL

quote:

quote:

quote:

quote:

100 puan mı

Bizde 140 puan indi :D

egitim sistemini ilk kim gelirse okula o kayit yapsin demeye getiriyorlar. bizim okul 8 puan dustu

• yine geldi konu dışına konu dışı konu açan cahiller . lise bölümünde görüşmek üzere

İyi forumlar.

• Donem icinde sadece 1 kere okul degistiriliyor diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Donem icinde sadece 1 kere okul degistiriliyor diye biliyorum

Öyle oluyorsa müdür yardımcıları neden tekrar yap gel bize dedi ??
  • quote:

Ben bulunduğum okuldan memnun olmadım. Dilekçe verdim. Eokula işlememis hoca. Öyle kaldı. Alışmaya çalışıyorum

dilekçe verdiğin halde hoca e okula geçmiyor ise senin hakkını yemiş oluyor belki gidicektin istediğin okula boşuna hakkını yediriyorsun dava bile açabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iki-Ryo

quote:

dilekçe verdiğin halde hoca e okula geçmiyor ise senin hakkını yemiş oluyor belki gidicektin istediğin okula boşuna hakkını yediriyorsun dava bile açabilirsin

6 dan sonra herşey belli olur bilgilendiririm sizleri
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Donem icinde sadece 1 kere okul degistiriliyor diye biliyorum

Öyle oluyorsa müdür yardımcıları neden tekrar yap gel bize dedi ??

bu saate kadar eokula girmis olmasi lazimdi girmedigine gore sistem kabul etmiyor olabilir mudure sor istersen ne oldu bizim nakil diye cunku bizim siniftan biri gitti baska okula 15gun sonra tekrar gelmek istedi nakil yaptiramadi donem icinde 1 kere degistirebilirsin demisler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnym97 -- 24 Ekim 2014; 16:48:41 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.