Şimdi Ara

Nakil fiyaskosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Müşteri temsilcisi nakil için randevu veriyor telekoma gidiyorum sistemden bakıyorlar nakil başvurusu yok. En sonunda telekom da operasyon müdürüne arattım müşteri temsilcisini randevu saatinde müdür randevu yok sistemde diyor müşteri temsilcisi var diyor. Birde müdüre sen bilmion filan diyor. Müdür sen kimle konuştuğunun farkındamısın diye soruyor. Sonra benim nakil kalıyor tabi haliyle...

Inşallah nakil randevum sistemde görünürse bir gün yapacaklar her gün gidiyorum telekoma çay kahve artık kanka olduk... bide tabi bu ayki fatura gelince gidecez itiraza bakalım bu ay olmazsa artık ne olacak... avukata sordum iptal ettir dedi tazminatı öde faiziyle geri alırız diyor... ama oda miktar az olduğundan ekstra para almam lazım diyor. Dedim kes 10000lira fatura onuda alalım limiti filan var herhalde bisi demedi

Telekoma şikayet olusturduk telekom il müdürü altına imza atcak pzt günü tabi totosu yerse... baya baya telekomu telekoma şikayet ettirdim.

Çağrı merkezindeki delikanlıya yazık olcak gibi gelio ama napalim...

Ikıncı bir internet aboneliği alıp bağlatacam öteki öyle kalsın nakil herhalde olmayınca parada istemezler

Altyapı yetersizliği olmadığı için hattı iptal de edemiyorlar baya baya arafta kaldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw_tr -- 22 Temmuz 2017; 1:4:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çalışanın gerizakalısına denk gelmek çok sıkıntılı bi iş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.