Şimdi Ara

Nabu vs marvel's skyfathers (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
3.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Classic Fate < Nabudur herhalde diye tahmin ediyorum.

Ve Classic fate Spectrenin baş düşmanıymış :D

FR ile kapıştıralım istersen :D

Neyse kahramanbaykus da açarız yarın ya da şimdi aç istiyosan FR vs Nabu konusunu
  • Doctor Fate kullanıcısına yanıt
    kapıştırmaya gerek yok fr sololar. fr>gökseller>nabu
  • Anlamıyorum hemen bu kanıya nerden varabildin.

Nabu=Spectre>>>>>>>>FR>>>Celesitals
  • Yani sen öyle diyorsan ben de böyle derim.
    nabu=spectre ? savaşmak farklı yenmek farklı ? o anki dövüş şartlarını biliyormusun veya hikayeyi ?

fr velet halinde evren yaratıyor biz o yaşta okumayı bilmiyoduk.
    Unbound spectre den bahsediyorum.Nabu ile savaşırken nabu kendisini öldürüp 9. Büyü çagına son vermesine izin veriyor spectrenin.Spectre bunu yapınca tabi presence kızıp spectreyi hapsediyor.

Ha nabu izin vermeseydi bile savaş biraz daha uzardı spectre yine kazanırdı tabi.

Bu arada bu hikaye de spoiler çeviri de var kesinlikle okumanı tavsiye ederim.DoV captain marvel vs spectre shazam(büyücü olan) vs spectre de bu seride var.
  • Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    özelden pm atsana linkleri bu gece yada yarın gece okuyim ?
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Tamam yarın hallederim.
  • Peki sırf evren yarattı diye mi FR>Nabu oldu 2 dakikada :D
  • Day of Vegance vakası dimi :D

Tam da onu okumayı düşünüyodum yarın okurum
  • Unbound Spectre demek Sınırları kalkmış Spectre demek. Başa baş gidiyor bu adamla
    göksellerin saldırısını çiçek yapmak. birden fazla gökselleri tokatlamak.
  • Hiçbiri Bloodlusted ve sınırlarını kaldırmış Spectre ile başa baş kapışmak seviyesinde değil ama.
    hikayede ne olduğunu bilmiyoruz. ayrıca 1 feat >> tüm featler gibi bir durumumuzda yok. bu arada yetişkin fr'yi current beyonder ile bir tutanlarda var
    https://comicvine.gamespot.com/forums/battles-7/current-beyonder-vs-adult-franklin-richards-670536/
  • Yarın başka feat bulup öyle de karşılaştırırız. 5 tane Göksel ile baş edemeyen franklin mi beyonder seviyesiymiş.
    ben sitelerden bir kaç feat'ine baktım zaten 5-6 feat'i var bulduğum kadarı ile.

fr göksel ile baş edemiyo derken tokat manyağı yapıyor diye biliyorum :D
    nabu mordru diye biri ile savaşyomuş uzun bir süre.https://comicvine.gamespot.com/forums/battles-7/franklin-richards-vs-mordru-1833196/

burdada fr ve mordyu karşılaştırmışlar ve az cevap gelmesine rağmen cevaplar franklin üzerinde :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 1 Eylül 2018; 1:56:52 >
  • Ben de Adult franklin Richards ın birkaç Göksel ile kapışıp birini yendiğini ve geri kalanlarla baş edemeyip yardım aldığını duydum :D
    Franklin tehlikeden haberi olmadığında bile kendini zarardan koruyabilir. Burada genç Franklin bilinçaltında bir Göksel’in enerji saldırısından kendisini çiçeklere çevirerek savunur. Ayrıca bitki hayatının başka bir Göksel'de büyümeye başladığını görebilirsiniz. Gökseller ayrıca Franklin'i "Omega'nun Ötesi" olarak tanımlarlar.

burda normal velet olan fr den bahsediliyor bide
  • https://comicvine.gamespot.com/forums/battles-7/pre-retcon-beyonder-vs-cosmic-armor-superman-399401/

Burada da CAS ile PRB karşılsştırılıyor. Her karşılaştırılan karakterler eşit seviyede değildir hocam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.