Şimdi Ara

[Na] R.O.S.E Online Rehberi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
1
Favori
21.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi Serverdesiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burgerkral

ßende yeni basliyacagim
    Hangi Serverdesiniz?

Draconis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezmer

Rehber Güncellendi..

@thecaliph16 Daha çok nasıl oynamayı seversin? Oyunda neler yapmayı,karakterinin nasıl olmasını istersin?

valla şu an 5 lvl bir charım var Visitor 10 lvl olunca Hawker olmayı düşünüyorum

Ama pek bişi anlamadım oyundan questleri zor yapıyorum yani haritada ne olarak gözüküyor quest bitince gülenyüz falan mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Rehber Güncellendi..

@thecaliph16 Daha çok nasıl oynamayı seversin? Oyunda neler yapmayı,karakterinin nasıl olmasını istersin?

valla şu an 5 lvl bir charım var Visitor 10 lvl olunca Hawker olmayı düşünüyorum

Ama pek bişi anlamadım oyundan questleri zor yapıyorum yani haritada ne olarak gözüküyor quest bitince gülenyüz falan mı ?

Oyun biraz ingilizce istiyor, görevlerin bittiğini soldaki pencereden okuyarak ve görevin görev listesinden silindiği zaman anlayabilirsin.. çoğu görevin sonunda Reward yani ödül verilir, burdan da anlayabilirsin..

• [Na] R.O.S.E Online Rehberi

itemmallListings.xml % 98 bu hep kalıyor olmuyor
  • quote:

[Na] R.O.S.E Online Rehberi

quote:

update Sorunu yaşayan arkadaşlar

http://download.davidcormack.com/rose/mods/genpatch/genpatch.zip

linkteki dosyayı indirip içindeki dosyayı Rose Online dizinine atıp çalıştırmaları yeterlidir...

• quote:

quote:

quote:

linkteki dosyayı indirip içindeki dosyayı Rose Online dizinine atıp çalıştırmaları yeterlidir...

teşekkür ederim şimdi oldu
    benim adım :DreamTeamTR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burgerkral -- 4 Haziran 2011; 17:32:13 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim şimdi oldu
    benim adım :DreamTeamTR

Rica Ederim

• merhaba arkadaşlar bende draconiste baslıyacağımda oyunda turk sayısı ne derece ve bir clan felan varmı yardım edebilecek birisi falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lææ

merhaba arkadaşlar bende draconiste baslıyacağımda oyunda turk sayısı ne derece ve bir clan felan varmı yardım edebilecek birisi falan.

Ottomans,Ayyıldız vs.. clanları mevcut.. siz başlayın biz yardım ederiz sizlere elimizden geldiğince...
  • peki bu clandakilere nasıl ulaşabilirim bu arada 22 level oldum
  • Oyun içinde illa denk gelirsin Ayyıldız Clanına... Aktifler çünkü..
  • Bir şey daha sorucam bu skill pointler toplamda kaç tane oluyor yani 20 levelda 10 tane oluyor 220 levelda 210 mu yoksa farklımı
  • quote:

Bir şey daha sorucam bu skill pointler toplamda kaç tane oluyor yani 20 levelda 10 tane oluyor 220 levelda 210 mu yoksa farklımı

Her Level atladığınızda 1 Sp gelir. Buna göre hesaplayın..

Rehber Güncellenmiştir..
  • Oyunun Orjinal klibi ilk Mesaja eklenmiştir..

• dünden beri oyuna giremiyorum launcherde start dedigim zaman error 3ddata\terrain\O_range.tbl file open error diyor ne yapmalıyım
  • quote:

dünden beri oyuna giremiyorum launcherde start dedigim zaman error 3ddata\terrain\O_range.tbl file open error diyor ne yapmalıyım

Oyunu silip tekrar yükleyin..
  • Arkadaşlar bn AYYILDIZ clanın masterı oyunda id MistyTR ve HyperMarket bunları ekleyerek clanımıza katılabilirsinz ayrıca bana ulaşmazsanız deputiy master Kehanet onla iletişime geçerekte clanımıza gelebilirsiniz ii oyun dönemleri =) eğer onuda bulamassanız clandan kimi görürseniz ekleyin illa bize ulaşırlar :D eğer clana ulaşamıyorsanız anlayın ki clanca uw (union war) dayızdır denemeye devam edin :D
  • Ben de başlamayı düşünüyorum. Mage açmak istiyorum ama başlangıç için zor bir seçim midir sizin yorumlarınızı almak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seafire

Arkadaşlar bn AYYILDIZ clanın masterı oyunda id MistyTR ve HyperMarket bunları ekleyerek clanımıza katılabilirsinz ayrıca bana ulaşmazsanız deputiy master Kehanet onla iletişime geçerekte clanımıza gelebilirsiniz ii oyun dönemleri =) eğer onuda bulamassanız clandan kimi görürseniz ekleyin illa bize ulaşırlar :D eğer clana ulaşamıyorsanız anlayın ki clanca uw (union war) dayızdır denemeye devam edin :D

Saol Volkan abi

@_Falkaet_ Oyunda başlangıç karakteri orta karakter zor karakter diye bir şey yok.. siz istediğiniz karakteri yapın, kafanıza hangisi yatıyorsa o karakteri açın.. Eğer statlar skiller zorlar beni diyorsan da, internette arat, dünya kadar karakter buildi var.. Bende yakında sağlam Buildler eklemeyi düşünüyorum.. Kolay Gelsin..

Volkan abinin dediği gibi AYYILDIZ clanı oldukça aktif ve kalabalık.. Her türlü yardım yapılıyor.. Volkan abinin verdiği nicklere ulaşamazsanız eğer, bana ulaşın.. Croiser nickim..

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.