Şimdi Ara

[Na] R.O.S.E Online Rehberi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
302
Cevap
1
Favori
21.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda girebildim oyuna. Nickim Turuncu. Ağır ağır ilerliyorum bayağı güzel gidiyor muse questini yapıyorum. Benim gibi yeni varsa oyunda öm atsın beraber takılalım tek başına gitmiyor :)
  • leveller kac arkadaslar?Tekrardan baslamak istiyorum.
  • bende geliyorum beyler şuan indirdim kurulumda bi problem çıktı onu onarmaya çalışıyorum........
  • quote:

Orijinalden alıntı: - qLadiaT[o.Q]R ` .

bende geliyorum beyler şuan indirdim kurulumda bi problem çıktı onu onarmaya çalışıyorum........

Kurulumla ilgili hatayı çözemezseniz buraya yazın..
  • @A_PaiNe Çoğu kişi 200ü geçmiş heralde en düşük ben varım ben de 100ü geçtim 3günde. Clanda herkes her türlü yardımı yapıyor ondan hiç şüpheniz olmasın. Gelirsen cleric aç çok lazım oluyor clericler. Benim ayrıca bir sorum olacak. Diğer gezegenlere nasıl gidliyor onu bulamadım yardımcı olursanız sevinirim :)

Düzenleme:İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Falkaet_ -- 15 Haziran 2011; 15:38:59 >
  • Luna icin LVL80, Eldeon icin LVL120 de questler alınıyor..tmmladıgında gidebilirsin
  • Teşekkürler @seafire. Oyuna gelecekler varsa hatırlatmada fayda var istemediğiniz kadar Türk var oyunda. Zaten dediğimiz gibi clanda her türlü yardım yapılıyor. Gelmek isteyenler onlar çok ilerlemiş ben kasarak yetişemem diye de bir çekinceleri olmasın. 4 gün kasarak 150 oldum ki öyle ahım şahım partylerde de bulunmadım. Kısacası hepinizi bekliyoruz :)
  • 89 lwlik çarım wa r sonra bir muse kurıyım dedim ama skilim açılmıyor ne yapmalıyım
  • pardonda ben 25 lwl yaptım lwl 10 dan beri skill açılmıyor
  • Bazı skilleri açman için gerekli olan seyler var. Önceki skillerin belirli seviyelerde olmasi lazim. İnternette cleric mi mage mi olacaksan ona göre guide'lar var onlara bakarak yapabilirsin. Açmak istediğin skille fare ile sağ tıkla neler gerekli onları görebilirsin.
  • arkdaslar benim bir sorunum var hawker kasicam ve job görevini yapmiorum biri msn mi ekliyip bana yazablrmi lütfen k_u_t_a_y_fb@hotmail.com acil yardıma ihtiyacım var
  • yeni başlayanlara rose online nin private serverlarını öneririm.Ben aruarose de oynuyorum ,en iyi private serverlardan bir tanesi ,herhangi bir sorun yok .Ben gayet zevk alıyorum private server dan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmacdn93
    arkdaslar benim bir sorunum var hawker kasicam ve job görevini yapmiorum biri msn mi ekliyip bana yazablrmi lütfen k_u_t_a_y_fb@hotmail.com acil yardıma ihtiyacım var

job görevini yapmazsan skillerin açılmaz ,skiller olmadan anca sürekli buff alırsan kasabilirsin...
  • Arkadaslar AYYILDIZ klanının kucuk bir kısmının UW oncesi toplanısıdır.. :) eksiklerimiz icin tekrar biraraya gelcez..umarz sizleri de aramızda goruruz..

[Na] R.O.S.E Online Rehberi
  • resme bak resme :) kim tutar bizi be :D
  • [Na] R.O.S.E Online Rehberi

• Leonidas da ( Sanırım server ismi buydu. ) 125 lv Raider vardı. Hala oynayan var mı Rose Online ' nı ?
  • NArose da draconisteyiz..AYYILDIZ KLANI..heryerde goreceksiniz..bekleriz
  • Ben draconiste başlıyorum şimdi kuruluyor oyun yardım ederseniz sevinirim :D
  • Waybe benimde 104lwl Artisan vardı :) Yaza belki :)
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.