Şimdi Ara

N915F Note Edge Root+Recovery 6.0.1 Marshmallow

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6.0.1 Marshmallow Kurulu oldugunu varsayıyorum değilse https://goo.gl/IgrSRB indiriniz ve odin ile yükleyin
    Gerekli Dosyalar : https://goo.gl/MV2bVF
    [size=9pt]indirdiğiniz dosyaları sd kartınıza atınız

1.Telefonunuzu - Ses kısma+Home+Güç tuşlarının hepsine basılı tutarak açınız , (Download Mod)
    2. Odin ile recovery dosyasını tlf yukleyin n915f-cwm-recovery-6.0.5.1(1128).tar dosyasını yükleyin (AP kısmından)
    3.Ses açma+Home+Güç tuşlarının hepsine basılı tutarak açınız recovery mod. tlf acılacak
    4. twrp_3.0-915F-915FY-915G-915V_2.zip dosyasını flashlayınız
    5.Tekrar recovery mod.ile tlf açarak BETA-SuperSU-v2.71-20160331103524 dosyasını flashlayınız

Not:twrp ile backup almıyordu tlf. bende geri cwm-recovery döndüm sorun olmadı ama superuseri twrp ile flashlayınız

• * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 20:48:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |erdem|

* bu mesaj silindi *
    teşekkürler alakan için gerçekten güncellemiş oldun başlığı sağol
    dosyalarıda paylaşırmısın kendi tlf denemek istiyorum farklı yerlerden vs almıyayım
    alakan için sağol
  • HaYTo kullanıcısına yanıt
    * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 20:48:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: |erdem|

* bu mesaj silindi *
    Merhaba
    Acaba siz telefonunuzda xposed ve magisk beraber kullanabılıyormusunuz ben başaramadımda ?
  • hocam bişey sorabilir miyim?
    elimde note 7 fan edition var bunu bu şekilde yöntemlerle güncel android süremine yükselte bilirmiyim?
    yükseltme olursa başarılı çalışır mı?
  • HaYTo kullanıcısına yanıt
    evet calısıyor sorunsuz ;)
  • * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 20:48:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.