Şimdi Ara

n9005 note 3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yurtdışından aldığım cihaz 4.4 sürümüne otadan güncelleme yapabilecek miyim türkiyeye bu cihaz gelmediği için güncellemede gelmeyecektir doğal olarak nasıl yapacağız bu işi bilen var mı arkadaşlar?

• selam..! telinizin CSC kodu nedir acaba..?CSC kodu ile burdanhttp://www.sammobile.com/firmwares/ bakabilirsiniz..?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byaahmet -- 17 Şubat 2014; 15:13:23 >
  • mxpro61 M kullanıcısına yanıt
    Yabancı ülkeden almış olmanız otadan güncelleme alamayacağınız anlamına gelmez. Telefonun satıldığı ülkeye güncelleme geldiğinde sizin telefona da gelecektir.
  • hangi ülkeden alındığını nasıl öğrenebiliriz bana hediye geldi bilmiyorum nereden alındığını
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxpro61

hangi ülkeden alındığını nasıl öğrenebiliriz bana hediye geldi bilmiyorum nereden alındığını

Hocam recovery orjinal ise power+home +ses açma tuşları ile recovery moda a alıyorsun sonra aşagıda bir yerde sales code yazar orda bir kod olur örnegin uk, tr gibi bu kodlara göre örenirsin ülkesini bu bir yöntem daha sürü ile yöntem var
  • quote:

hangi ülkeden alındığını nasıl öğrenebiliriz bana hediye geldi bilmiyorum nereden alındığını

Bilgisayar varsa kies yuklu bagla thr tr gibi birseyler.? yazar yoksa arkadasin dedigi gibi yaparsın. ?veya Telefonuzun CSC kodunu home tuşu ve ses acma ve de güç tuşuna basili tuturak çıkan ekranda( Recovery )menü altında CSC kodu bulabilir veya kiese bagladıgınızda (TR),(THR),(KSA) seklinde yazan kısım sizin CSC kodunuzdur..?

n9005 note 3
     n9005 note 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byaahmet -- 17 Şubat 2014; 17:00:20 >

• tph yazıyor hangi ülke oluyor
  • byaahmet kullanıcısına yanıt
    tph yazıyor hangi ülke oluyor
  • quote:

tph yazıyor hangi ülke oluyor

Selamlar. ?Portekiz (tph) dir. Surdan bakabilirsiniz. ?.http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=SM-N9005&pcode=TPH#firmware ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.