Şimdi Ara

N81'İM GELDİİİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: azizcinar

İlk defa bu kadar yüksek tutarlı borca giriyorum, onun tedirginliği de var biraz

ama aylık 55 lirayı da rahat öderim heralde

Bende her bişey alışımda bunu söylerim
  • Geçenlerde giysi aldığımda da böyle demiştim... İlk 2 ay ödedim taksitleri, sonra evdekilere bıraktım gerisini
  • N81 bir aralar benimde favorimdi hala da almayı düşünüyorum telefona gelince telefonun özellikleri ve tasarımı oldukça hoş özellikle wifi ve kızaklı olması tercih etmede birinci koşul olarak görülüyor

Wifi olayına gelince bende N80 var ondan da wifi özelliği var hiç de şikayetçi olmadım şimdiye kadar telefonu ilk alıp wifi de biraz takılınca bellek doldu diyor bunu küçük bir porgram ile giderebiliyorsunuz oldukça basit benim N80 den soğumamın sebebi diğer N serisi ve Nokia modellerine göre daha yavaş olması ve kabalığı beni soğutmuş durumda....

Bazı arkadaşlar wifi konusun da bir takım şeyler söylemiş yani iyi değil kopma yapıyor gibi ancak ben daha hiç raastlamadım bu tür olaylara elbette çekim mesafesi dar olacak sonuçta bu bir telefon internete girmek istiyorsanız gidin ucuz yollu dizüstü pc alın bir telefondan fazla bir şey beklemek bence abartılı sonuçta aynı işe yarasaydı aynı özellikleri barındırsaydı dizüstü veya masaüstü pc lere ne gerek vardı elbette aralarında bir fark olacak

• aziz cinar

Banada bi pooca ısmarlarsın artık. O kadar yazdık çizdik. Boşuna mı yapıyoruz bunları

• @hakan64 Çok sağol valla söylediklerin telefonu alma kararımı netleştirdi

Uzak meseafe değil zaten hemen şirketin karşısındaki Üniversite'den çekicem interneti

ya da genel olarak dolaştığım her yerde (yakınlarda) internet oluyor

Son 6 ürün Maaşı beklemeden alıcam sanırım

@Piêr Dé Sans sen de sağol kardeşim , yakınlardaysan gel pooca çay ısmarlarım tabiiki

• Konum belirt

Hadi hayırlı olsun. pooca işin şakası tabi. ama alırsan hayır demem
  • İstanbul / K.yalı
  • Aha!

Pazar görüşürüz hacı Hadi hayırlı olsun telefonun.
  • Sağol

En geç öğleden sonra sipariş ediyorum inşallah
  • Arkadaşlar şimdi aklıma geldi bir sorum var...
    Bu telefonda divx filmler izleniyor dimi ? (Altyazılı demek istedim,düşündüğünde de küçücük ekranda altyazıyı nasıl görcez )

Örn: 1,5 saatlik bir film şarj bitmeden izlenebilir dimi ?
  • alt yazılı film izliceksen dürbün/teleskop de almanı öneririm çok lazım olur
  • boşver hocam o telefonda divx izlemen pek zevkli olmaz. Hem ek program falan gerekir hemde alt yazının gömülü olması gerekir. Yoksa uğraşır durursun filmi açmadan şarjı biter
  • Siparişi verdim

%5 indirimle ve hızlı gönder ile
  • Ya keşke almasaydın. Dandik o telefon

• quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Ya keşke almasaydın. Dandik o telefon

Senin bu yaptığını adam düşmanına yapmaz

• Kısa cevaplı sormak istediğim birkaç sorum var ...

*İlk defa wi-fi özelliği olan bir telefon kullanacağım için internete bağlanma ve sonrası kulanımı işlemleri rahat mı (basit mi )
    *Kullanımı kolaylaştırdığını düşündüğünüz programları liste halinde ve açıklamalarıyla yazabilir misiniz.
    *hepsiburada dan sipariş ettim telefonu ve sağlamlığını kontrol etme konusunda özellikel hangi noktalara dikkat etmem gerekiyor ?

Yani hasarlı olup olmadığını anlayabilmem için dikkat etmem gereken önemli noktalar nelerdir

Sorularım belki çok acemice oldu ama sizlere karşı her zaman dürst olduğum için çekinmeye gerek duymadım.

Sağlıcakla kalın
  • Nokia 5110 forevır abi..

İyiymiş..hayırlı olsun..

Takas edekmi benim telefonnla..

samsung e-250 mavi metalik mavi

• Bu ay ki zamma güvenip verdim siparişi.. Maaşlar yattı zam yok

Telefondan sıkılıyım satarım sana
  • En son baktığımda bu telefon 800 Ytl'ydi. Bayağı bir düşmüş, sizce daha fazla düşer mi? Bende bundan istiyordum, almadılar bana. :(

Stok'dan dolayı indirmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alp -- 5 Ağustos 2008; 14:50:41 >
  • Satmak ha? kardeşine bide

bunu beklemiyodum işte...

N95 akar o zaman
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.