Şimdi Ara

N8 mi ? Desire S mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: napolyon94

hocam n8 al internet ile işin yoksa hdmi-12 mp 28 mm carl zeis XENON !! flash 720 2*5 zoom 24 fps kayıt300 mhz gpu+680 mhz cpu 256 ram otg ve fm dağıtıcı vs .vs. tarayıcı-internet perf. i hariç herşey var bazıları symbian öldü diyor abartıyorlar gelecek olan belle ve mevcut anna sürümü gerçekten bir çok açığı kapattı gpu su sayesinde her oyunu sorunsuz oynarsın 900 tl ye başka böyle bir tel yok haa kötü taraflarıda var batarya kapağı yok ve tasarım olarak nedense ben sevmiyorum (kişiden lkişiye değişir) son olarak 360*640 amoled 3.5 ekranı var 900-1000 tl ye değer

Teşekkürler , tasarım olarak Desire S daha güzel bence tabii ama N8de fena değil evet batarya kapağı keşke olsaymış .

• quote:

Orijinalden alıntı: klgçaglar

quote:

Orijinalden alıntı: orhan azeri

san soyle diyim ekran,kamera,dahili hafiza,malzame kalitesi olarak n8/boyut,batarya performansi ,arayuz,hiz,ram,uygulama destegi olarak desire s

Teşekkürler , standart bir kullanıcıyım android market ovi store'a göre önde fakat ovide bana yetecek kadar uygulamalar var .Desire S'i sense arayüzü , dokunmatiği ve 3.7" ve yeterince minimal yapıda olduğu için istiyordum . N8 aslında benim beklentilerimi karşılayacak bir cihaz fakat N8'in hassasiyetinden şüphe ediyordum çünkü bazı incelemelerde telefonun geçişlerinin hantal olduğu ve dokunmatiğinin geç cevap verdiği söylenmişti o aklımda soru işareti bırakmıştı ama hızlı mesajllaşmak için yeterli olduğunu öğrenince n8 olacak sanırım .

çünkü o telefonu inceleyenler tema efektlerini açık bırakıp inceledikleri için telefonun geçişlerini hantal zannettiler.tema efektleri kapalı olarak kullan bak ne oluyor.

• quote:

quote:

hocam n8 al internet ile işin yoksa hdmi-12 mp 28 mm carl zeis XENON !! flash 720 2*5 zoom 24 fps kayıt300 mhz gpu+680 mhz cpu 256 ram otg ve fm dağıtıcı vs .vs. tarayıcı-internet perf. i hariç herşey var bazıları symbian öldü diyor abartıyorlar gelecek olan belle ve mevcut anna sürümü gerçekten bir çok açığı kapattı gpu su sayesinde her oyunu sorunsuz oynarsın 900 tl ye başka böyle bir tel yok haa kötü taraflarıda var batarya kapağı yok ve tasarım olarak nedense ben sevmiyorum (kişiden lkişiye değişir) son olarak 360*640 amoled 3.5 ekranı var 900-1000 tl ye değer

Teşekkürler , tasarım olarak Desire S daha güzel bence tabii ama N8de fena değil evet batarya kapağı keşke olsaymış .

SE ARC'a göz at derim . F2,4 , geniş açı . ExMoR sensör 8.1mp .

ama bu ikisi arasında diyorsan illa , o zaman N8 öne çıkıyor tabii onunda symbian sorunu var

• Bu devirden sonra Nokia alınmaz,devir ios android devri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

Bu devirden sonra Nokia alınmaz,devir ios android devri

bunları size nerede ezberlettiriyorlar merak ediyorum?
  • quote:

bikere açıklama olmadan yapılan bu yorumlara sadece gülüyorum.yorum doğruda olsa gülüyorum.arkadaşım bi anlatsana tavsiye isteyen arkadaşa neden böyle yorum yaptığını ki ona göre ne alacağını belirlesin.

iyi bende deyimki devir meego devri.demesine derimde neye göre derim.başlıktaki soru ne?bi bunlara bakmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

quote:

ama bu ikisi arasında diyorsan illa , o zaman N8 öne çıkıyor tabii onunda symbian sorunu var

Arc pek düşünmüyorum ama teşekkürler . Symbian hangi açıdan sorun teşkil ediyor ? Ben telefonda çok özelleştirme yapacak , işte sürekli internette dolaşacak flash desteği kullanacak biri değilim ama tabii ki kullanacağım uygulamaların , programların hızlı cevap vermesini isterim en azından bekletmemisini . Dokunmatik hassasiyet benim için çok önemli burda hızlı mesajlaşma ile alakalı aradığım bir özellik çoklu dokunma desteği vs. bunu da tam olarak netliğe kavuştursam seçimin N8 ama bilemiyorum ...

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

bunları size nerede ezberlettiriyorlar merak ediyorum?

Çok merak etme,iyi değildir
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

quote:

Arc pek düşünmüyorum ama teşekkürler . Symbian hangi açıdan sorun teşkil ediyor ? Ben telefonda çok özelleştirme yapacak , işte sürekli internette dolaşacak flash desteği kullanacak biri değilim ama tabii ki kullanacağım uygulamaların , programların hızlı cevap vermesini isterim en azından bekletmemisini . Dokunmatik hassasiyet benim için çok önemli burda hızlı mesajlaşma ile alakalı aradığım bir özellik çoklu dokunma desteği vs. bunu da tam olarak netliğe kavuştursam seçimin N8 ama bilemiyorum ...

çoklu dokunma desteği n8dede var

• N8
  • N8 alma
  • illa kamera dersen n8 al. ama diğer o rahat mesajlaşma için kesinlikle desire s alıcaksın. o sense arayüzünün bir türkçe t9 u var anlatılmaz yaşanır . ben desire s öneriyorum tamam n8 in kamerası iyi hoşta desire s ninki çok kötü değil
  • Önerileriniz için teşekkürler .. Kararsız kaldım şimdi . Ya kamera en nihayetinde bir araç telefonda amaç o değil ama 12 mp xenon flash falan çekiyor insanı ister istemez . Desire S 3.7" ve tasarımı daha hoş , N8'e kıyasla daha iyi hassasiyeti var . N8'de başta kamera , ses kalitesi olarakta Nokia'nın daha iyi olacağını düşünüyorum Desirenin hoparlör kalitesinin çok iyi olmadığı söylenmişti Desire S'i bilmiyorum ama . Muallakta kaldım .
  • Hocam gelin ortada bulusalim xperia neo yanliz pek bir bilgim yok kamerasi hakkinda yinede se den bahsediyoruz
  • SE NEO'da iidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 15 Ağustos 2011; 1:24:58 >
  • İnternet kullanmayan birinin android alması manasız zaten. n8 al. Multimedia ihtiyaçlarını karşıla.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.