Şimdi Ara

n73 ME mi k790i mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• eğer ben Kamera, , bekleme süresi, malzeme kalitesi, 4gb hafıza vs vs diyorsan k790i diğerleri için n73
  • n73 ü tek geçerim....
  • quote:

Orjinalden alıntı: crayzy06

n73 foto kalitesi çok güzel gece biraz iyi değil ama çok da kötü değil,ses kalitesi süper çok iyi ses çıkartıyo,video kalitesi de bence yeterli yani iyi videosu,ve ayrıca büyük ekranı karizması,we tabiki symbian işletim sistemi diğer telleri kullanmadm onlar hakkında yorum yapmam n73 kullanmayanlar da n73 hakkında yorum yapmasınlar lütfen.

N 73 ün mü sesi süper çıkıyor? Dediğin gibi kullanmamış olsam yorum yapmazdım hani..

Ben bu telefonu sıfır aldım, sırf sesinin cılızlığı yüzünden forumda sattım jelatini çıkmamış telefonu..Telefonun kendi sesi kulaklığından daha iyi Ayrıca çok yavaş bir cihaz. Kamerası da 3,2 mp değil de, 2 mp gibi çekiyor.
    Bahsettiğim K810 un gündüz ve gece çekimlerini görmeni ve sesini dinlemeni tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahsin053 -- 3 Ocak 2008; 1:42:42 >

• quote:

Orjinalden alıntı: tahsin053

quote:

Orjinalden alıntı: crayzy06

n73 foto kalitesi çok güzel gece biraz iyi değil ama çok da kötü değil,ses kalitesi süper çok iyi ses çıkartıyo,video kalitesi de bence yeterli yani iyi videosu,ve ayrıca büyük ekranı karizması,we tabiki symbian işletim sistemi diğer telleri kullanmadm onlar hakkında yorum yapmam n73 kullanmayanlar da n73 hakkında yorum yapmasınlar lütfen.

N 73 ün mü sesi süper çıkıyor? Dediğin gibi kullanmamış olsam yorum yapmazdım hani..

Ben bu telefonu sıfır aldım, sırf sesinin cılızlığı yüzünden forumda sattım jelatini çıkmamış telefonu..Telefonun kendi sesi kulaklığından daha iyi Ayrıca çok yavaş bir cihaz. Kamerası da 3,2 mp değil de, 2 mp gibi çekiyor.
    Bahsettiğim K810 un gündüz ve gece çekimlerini görmeni ve sesini dinlemeni tavsiye ederim...

yok o kadar da deil benim telefonumda k810 ama n 73 ün sesi k810 a göre çok yüksek. yarı bayağı bi fark var neredeyse.

tavsiye olarak da k810 u öneririm.n73 ün eski cazibesi kalmadı. k810 u almadan önce n73 ün çektiği fotoğraflara bayılıyordum telefonu aldıktan sonra onların fotoğraf deil resim olduğunu anladım

• tabikide N73 ME
  • evet hiç düşünmeden n73
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.