Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

N6600 VS. SEK700İ (lütfen herkes konuşsun)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
28
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> N6600 VS. SEK700İ (lütfen herkes konuşsun)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1246 Mesaj
    Beyler bu iki tel arasında kararsız kaldım.lütfen benim için çok önemli bu iki telefondan hangisini tavsiye edersiniz? lütfen objektif yorumlarla!

|
    |

Hergün 1 Video
  • Yarbay
    3422 Mesaj
    Öncelikle cevap vermen gerekenler ;

Neden 6600 ?

Neden K700i ?

Hangi noktalarda kararsız kaldın ?
    |
    |
    neden mi bu ikisini karşılaştırıyorum. çünkü ikisinin fiyatları aynı ve benim alabileceğim en üst limit iki telefon.özellikleride az çok birbirine yakın. benim için önemli olan şeyler ekran güzelliği,kamera,telefonun yapımında kullanılan malzemenin kalitesi,java oyun,duvarkağıdı,polimelodi... indirebilme.gprs,wap ve internete bağlanabilme.yani benim için ön planda bunlar var.
    |
    |

Hergün 1 Video
  • Yarbay
    2890 Mesaj
    Hemen her telefonda bulunan özelliklerin dışında bunlar sadece fiyat açısından benziyorlar...

Sağdan soldan program bulup kendine özgü makine kullanmak istiyorsan Nokia;
    Eldeki mevcut imkanları yeterli, az sayıdaki Java özelleştirmelri de bana yeter diyorsan SE.

Onun dışında pek de benzemiyorlar, veya ben benzetemedim. Anlaşılan telefonların özellikleri konusunda biraz ders çalışman lazım.

.oO°Oo.
    |
    |
    TOSHIBA Satellite L50-C-17K - Core i7-5500U @2.40/3.00GHz - Intel HD Graphics 5500 - NVIDIA GeForce 930M 2GB DDR3 - 8192MB DDR3L 1.600MHz RAM - 1TB HDD - 15.6” Toshiba TruBrite® Full HD LED IPS - Asus SDRW-08D2S-U External - Logitech G500 - Inca6800i - CanonMX340 - AirTies Air 5760 - TP-Link TL-WA850RE
    Honda Civic Elegance 2012 Otm Füme BRC 24MY11 - Navitech NX-220r - OnePlus 5 64GB Slate Gray - Spigen OnePlus 5 Rugged Armor (K04CS21513) - Meizu EP52L Stereo Bluetooth Kulaklık Füme - Panasonic P55ST50E NeoPlasma - LG BH6730T Home Theater - Next Minix HD Cool Sat. - Casio Edifice EFX-530 - Dark SmarTime - Canon A510 - Kodak Z915 - Bursaspor - Galatasaray - Kdz.Ereğli
  • Yarbay
    3422 Mesaj
    quote:

java oyun,duvarkağıdı,polimelodi... indirebilme.gprs,wap ve internete bağlanabilme

Eğer bunları istiyorsan Nokia için önünde dipsiz bir kuyu var...Ericsson için bu aradıklarını çok rahat bulamayabilirsin...Kullanılan malzeme konusunda Nokia her ne kadar plastik olsa da Ericsson'dan daha tok ve sağlam bir his verdiği gerçek.Ekran dersen Hemen hemen ikisinden de aynı kalitede görüntü alırsın...Kamera konusunda ise yine Nokia...Sebebine gelince Nokia'nın kullandığı lens VGA 3,5 1:2.8 Ericsson'un kullandığı lens ise VGA 3,3 1:2.8 ...Nokia'nın kamerası daha net çekimlere müsait...
    |
    |

6600 eskidi hemde mp3 yok video 9 saniye.hafıza kartı var sadece.ses mono

k700 daha güzel.kamerasıda çok süper ayrıca k700inin.mp4 bile var
    |
    |

Seat Leon FR 1.4 EcoTsi Act DSG 2016 - Yeditepe Üniversitesi - Sony Vaio SVE1712W1EB - Sony Xperia Z3 Bakır - Sony Xperia Z Ultra - iPhone 5S - Sony Alpha A37M
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Tabii ki SX1 almalısın... Hem 100YTL cebine kalır onunlada BT kulaklık yada 512 MMC cakarsın ohh...
    |
    |

our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall...
  • Yüzbaşı
    724 Mesaj
    K700i al tabiki.6600 çok eskidi artık.Çöpçünün bile elinde var.
    |
    |
    |
    |
    |
    |

www.facebook.com/heywatchthis
    Lenovo Y50-70 i70 4710HQ
  • Yarbay
    11007 Mesaj
    6600 sybianlı olmasıyla birlikte eskimiş kaşarlanmış bir model vede patatese benzemesiyle ünlü kimisi kalıp sabuna benzetiyor...

6600 kesinlikle eskidi sx1 eskidi 3660 eskidi hepsinin canıı cehenneme

sen git k700i ni al şekli güzelliği yeter....saygılar

41mb hafıza
    mp3 stereo
    radyo
    SONY ericsson...!!!! (no smoke too..!!! )
    |
    |
    |
    |

Lenovo Y50-70 i70 4710HQ
  • Yarbay
    7797 Mesaj
    k700 al kardes hem dis ozellik hem de ses ve cam acisindan daha iyi
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    7797 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ceza fun

6600

ceza fun nedir senin bu nokia sevdasi?
    |
    |

not: ANKARA'da kvk garantili 525ytl'ye gördüm en uygun şimdilik, 6600 da o civarda...
    |
    |
    |
    |
    Artıları;
    -1gb a kadar hafıza desteği var
    -UltraMp3 programıyla mp3 dinlenebiliyor mp3 tatmin edici.(kulaklık takılabiliyormu bir fikrim yok)
    -Video çekmesi programlar vasıtasıyla sınırsız olabiliyor.
    -N-gage oyunlarından birçoğunu çalıştırabiliyor.
    -Telefonun çalıştırabildiği çok fazla program var.
    -Temalar java oyunları wallpaper vs internette telefona uygun çok fazla dosya var.
    Eksileri;
    -Telefon şekilsiz ve şişman
    -K700i ye göre ağır.128gr galiba.
    -Telefon yavaş özellikle program yüklendiğinde iyice yavaşlıyor.
    -Symbiandan ileri gelen sorunlar var.Menüye girmeme,kendi kendine kapanma,kamerayı çalıştırmama,bi dosyayı programı açmama,cevapsız arama olduğunda göstere bastığınızda 10 sn bekleyip göstermeden menüye dönme.
    -Şarjı 48 saat gitmiyor.
    -Yüklediğiniz programlar aynı windows'ta olduğu gibi arka planda çalışıyor.Ve hafıza yiyip bitirip telefonu iyice yavaşlatıyorlar.Bide bataryasını yiyorlar tabi.

Ben olsam k700i alırdım.
    |
    |

• Yarbay
    8595 Mesaj
    yapma yaaa banada daha 3 gün önce 6600 hediye geldi ama olsun hediye nasıl olsa!
    |
    |

Lenovo Y50-70 i70 4710HQ
  • Binbaşı
    1246 Mesaj
    beyler bu iki tel.in de maketlerini elime alıp inceledim.ilk göze çarpan 6600 ın ekranı baya büyük SE ye göre. ikincisi de k700i nin üzerindeki quickshare yazısı yapıştırma ve çıkma ihtimali çok yüksek ve bu hiç hoşuma gitmedi.ama yine de hala k700i alasım var.
    |
    |

Hergün 1 Video
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.