Şimdi Ara

N11 Yeni Yıl Kararları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
4
Favori
7.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Evimi yeniliyorum kategorisinde aldım. 33 luk kupon. Sadece orada gösterilen ürünleri değil evle ilgili tüm şeyleri alabiliyoruz. Zaten kupon karşısında yazıyor. Ilgilenenlere. Sorular vardı buna ilişkin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sioux kullanıcısına yanıt
    En iyi fiyat kampanya kosullarinda acikca yaziyor baska kampanya kuponlari ile birlesmez diye. N11de sepet kuponlari birbiri ile birlesmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 6 Aralık 2013; 16:12:49 >
  • İhtiyacı olmayıp ta fazla çek alip satanlara hakkımı helal etmiyorum. Bu nedir arkadaş
  • teşekkürler bilgilendirme için. 33 tl lik kupon aldım. tost makinası alacaktım işime yarayacak
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    http://www.n11.com/kampanyalar/yeniyil-kararlari?cid=310103_06122013_yeniy%C4%B1lkararlari sayın hocam şurdan seçiyorsun
  • Çek kalmamış ki..
  • hesabımda herhangi bir kupon gözükmüyor almaya çalıştığımda daha önce bu kampayadan kupon kazandınız diyor :) te allahım n11
  • 1000 TL altlimitsiz çek vermeli o zaman kampanya olur

• bu çekler pepsi kodu ile birleşiyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksaray1

http://www.n11.com/kampanyalar/yeniyil-kararlari?cid=310103_06122013_yeniy%C4%B1lkararlari sayın hocam şurdan seçiyorsun

teşekkürler hocam artık benim pc de mi sorun vardı, n11 de mi bilmiyorum şimdi göründü bu kararı seç diye..
  • Ben fotoğraf makinesi alacağım. Acaba hangi kategoriden seçmem gerekiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kupon satanları hiç sevmem ama adamlara laf söylemeye burda kimsenin hakkı yok
    almayın kardeşim..almayın.bu kadar basit yani
    bir sürü kupon satan insan var.demekki millet alıyorki onlarda satıyor
  • aynen öyle bunu bende dedim. millet kuponları alıyor ki, kupon satıcıları da kampanyaları çekleri silip süpürüyor. yapacak bişey yok.

eğer kimse parayla satıcılardan kupon almasa, o kupon satıcıları da hiç kupon kazanmak için uğraşmayacak, n11'in kuponlarıda çabucak bitmeyecek. artık çok çirkin bi hal aldı durum ama allahtan 11 katı olayı var da kendi çeklerimizi kendimiz alabiliyoruz.

kampanya hala devam ettiği halde millet 100tl indirim kuponunu 40-50 tl den satıyor. ulan zaten kampanya devam ediyor, giderim n11 den ürün bulurum 40-50 tlye ürünü alırım hem çek kazanırım hem ürün gelmiş olur. onlardan 1 tane çek alacakken, 40-50 liraya kendim 3-4 tane 100 lük çek kazanırım. kim o kuponları alanlar gerçekten anlamıyorum.
  • drhardware D kullanıcısına yanıt
    Karıştırmıyorsam eğer kampanya etiği hakkında siz mi şikayetçisiniz?

Enpara da yaptım dediğiniz şeyden sonra hem de.

Hey gidi. Kimlere kalıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graphys -- 6 Aralık 2013; 18:17:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BanaMıDediniz -- 6 Aralık 2013; 19:36:56 >
  • Telefon alacağım 55tllik kuponu olan yokmu ya ağlıyacağım telefon alacaktm ne cabuk bitmis böyle :@
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

aynen öyle bunu bende dedim. millet kuponları alıyor ki, kupon satıcıları da kampanyaları çekleri silip süpürüyor. yapacak bişey yok.

eğer kimse parayla satıcılardan kupon almasa, o kupon satıcıları da hiç kupon kazanmak için uğraşmayacak, n11'in kuponlarıda çabucak bitmeyecek. artık çok çirkin bi hal aldı durum ama allahtan 11 katı olayı var da kendi çeklerimizi kendimiz alabiliyoruz.

kampanya hala devam ettiği halde millet 100tl indirim kuponunu 40-50 tl den satıyor. ulan zaten kampanya devam ediyor, giderim n11 den ürün bulurum 40-50 tlye ürünü alırım hem çek kazanırım hem ürün gelmiş olur. onlardan 1 tane çek alacakken, 40-50 liraya kendim 3-4 tane 100 lük çek kazanırım. kim o kuponları alanlar gerçekten anlamıyorum.

o nasıl oluyor telefon alacaktımda galaxy s3 3saatte 55tllik kuponların hepsini bitirmisler

• Karqasa kullanıcısına yanıt
    karçırdık maalesef..
  • Bu kampanya kapsamında, hesabınıza daha önce kupon tanımladınız.

Alışverişin uğurlu adresi n11.com'da yeni fırsatlar çok yakında!

yav 2 hesaptan denedim bir tane kupon alcaz diye kupon yüklendi dedi kupon ortada yok tekrar deniyom hep bu hata veriyor müşteri hizmetlerine yazdım hayatımın en saçma cevabını aldım çek vericeklerine bunlar önce müşteri hizmetlerini düzeltsinler sorduğum soruya aldığım cevap
    Değerli Üyemiz,

n11.com’a hızlı erişim yolu girmenizi ve tekrar denemenizi rica ederiz.

n11.com ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.
  • kupon kazandınız dıyor ama 11 kat kuponundan baska kupon gozukmuyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.