Şimdi Ara

Çiçeksepeti - Türk Telekom- Gittigidiyor - Turna- Koton - Media Markt - FLO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
6.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ayakkabı #Flo Çiçek / Yenilebilir Çiçek #Çicek Sepeti Diğer #İstanbul Kart Elektronik #MediaMarkt #Samsung Mağaza Etkinlik #Biletix Firma #GittiGidiyor #Koton Para Aktarma #Fastpay Uçak #Uçak Bileti
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    WHATSAPP HARİCİNDEKİ MESAJLARİNİZA DÖNÜŞ YAPILMAYACAKTIR - ÖNCE ÖDEME ALINARAK ALIŞVERİŞ YAPMAKTAYIM . WhatsApp iletişim linki
    https://api.whatsapp.com/send?phone=905066483543&text=&source=&data=

(Hangi yolla ödeme yapılacaksa mesajda belirtiniz - Enpara-Teb-Yapi kredi-Akbank-ziraat-vakifbank-iş bankası-ing-Garanti)

🌟 Çiçeksepeti 50/15 indirim hesabı 5 TL
    🌟 *Media Markt* *1500/75* indirim kodu *15₺* (skt 31/03/2020)
    🌟 *Turna.com’dan* veya mobil uygulamada yurt dışı uçak bileti alımlarında *50TL* indirim sağlayan kod *15₺*
    🌟 *Turna.com’dan* veya mobil uygulamada yurt içi uçak bileti alımlarında *25TL* indirim sağlayan kampanya kodu *10₺*
    🌟 *BİLETİX* *Cuma *günleri %20 indirim yapan kod: 5 TL
    🌟 *Samsung* shopta geçerli *1000/200* indirim kodu *50 TL* (stok 5)
    🌟 *FLO* 150/40 indirim kodu 13₺ 150/25 indirim kodu *5₺* 150/30 indirim kodu *6₺* (indirimli üründe geçmez)
    🌟 *GittiGidiyor* kazananlar kulübü tek sipariş için kullanım *3₺*
    🌟 *Ttelekom* TL gönderilir. (1-9 TL arası +2 TL, 10-19 TL arası +2,50 TL, 20-30 TL arası +3,00 TL ücretli)
    🌟 *Koton* 200/50 indirim kodu 10₺ (indirimli ürünlerde gecmez)
    🌟🚍 Fastpay *istanbulkart* kampanyası 10 TL iade kazanmak için 047C186ABC2480 numaralı istanbulkarta 1 TL gönderebilirsiniz (Her hesap yalnızca bir defa kazanım olmaktadır )

*( Alacağınız ürünü whatsaappdan yazabilirsiniz Kodlar ve hesaplar alım sonrası kontrol edilerek en kısa sürede kullanılmalıdır . Kod alım sonrası sorumluluk alan kişiye aittir. Sitelerin kampanya şartlarındaki değişiklik nedeniyle sorumluluk kabul edilmemektedir. Alışveriş sonrası hesaplarda herhangi bir kazanım olması halinde kazanımlar tarafıma aittir)*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzet43 -- 9 Mart 2020; 17:20:54 >

• OverWater Su Arıtma Cihazı Pompasız 6. Filtresi Seçmeli 750,00 TL yerine 379,05 TL
    https://urun.n11.com/su-aritma-cihazlari/overwater-su-aritma-cihazi-pompasiz-6-filtresi-secmeli-P299237886

Bu urunde gecerli kuponunuz var mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A101 kuponuna ihtiyacım var güncel midir ?
  • Merhaba turna kod alacağım 4 tane kullanmak için 15 liraya almak istiyorum sizden fakat şu an gönderim yapamıyorum sabah hesabınıza geçer gönderir misiniz yarın 15 lira hesabınıza aktarırım 0545 455 20 58 numaram

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul kartınıza iki ayrı FastPay ile 1+1 lira olmak üzere iki lira yükledim. Sanırım siz onaylayınca bana Fastpay iadesi gelecek..

(sizin kartın bakiyesini bana da gösterdi)

Ek: Çiçeksepeti indirimi her üründe geçiyor mu? (çiçek siparişi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 17 Aralık 2020; 15:21:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.