Şimdi Ara

Trendyol (150/70 | 300/120) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
22
Favori
86.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolay gelsin whatsapp no alabilir miyiz
    Ya da burdan mı iletişim kuruyoruz n11 kodu için
    500 alt limitli olandan sipariş etmek istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 kuponu aldim sorunsuz işlem oldu teşekkürler

• N11 kuponu satın almıştım gayet hızlı ve sorunsuz bir alışveriş geçirdim. Şimdi de Kamilkoç bileti indiriminden yararlandım. Yaptığınız alışveriş ne kadar küçük veya büyük olursa olsun ilgili ve kibar bir arkadaş. Başarılarını diliyorum!
  • hızlı geri dönüş.
    güvenilir arkadaş.
    teşekkürler.
  • Arkadaş ile 2 adet N11 alısverisim oldu.

Hızlı ve güvenilir.
  • Kendisinden 2 hesap alıp kullandım, ilgili ve hızlı cevap veren birisi, teşekkür ediyorum.
  • son anda aklıma gelip de bu başlık sayesinde faydalandığım ticarette çarelerin tükenmediğini gösteren farklı bir alternatif yöntem.
  • öğrencilere kol kanat
  • Steam işlemi hallettik hızlı ve güvenilir
  • Hesap aldım kullandım sorun yok ama daha onay bile vermeden alışverişe hesabın şifresini değiştirmiş haber vermeden
  • daha onay vermeden şifreyi değişmiş arkadaş . iade etmek istesem nasıl edicem . yıllardır kupon lır alışveriş yaparım böyle saçmalık ilk defa görüyorum . yani arkadaş benim iade ediceğim ürüne benim yerime onay veriyor şaka gibi . satıcıyla muhatap olma şansım zaten yok adam şifreyi değişmiş
  • xmuratbeyx X kullanıcısına yanıt
    Ürünlere onay vermiyorum ki sizlerden iptal iade diye geri dönüş gelir diye otomatik onaylanana kadar bekletiyorum. Öyle bir durum olursa da yardımcı oluyorum bilen bilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hızlı dönüş ve sorunsuz alışveriş yaptım.
  • Ben memnun kaldım işim de görüldü ama maalesef kuralları neremle okuduysam iki ürün ayrı sipariş ederek arkadaşı zor durumda bırakmışım yine de haziran kampanyası son günü için çok yardımcı oldu. Bu işler biraz da genç işi ayrıntılara vakit ayıramayanlar hesabı kendi hesabıymış gibi sınırsızca kullanma keyfiyetinde olanlar hiç bulaşmasın yanlış anlaşılmalara yol açmasın

• Çok teşekkür ederim. Hızlı ilgili güvenilir satıcı.

• N11 50 TL alt limitli 5 TL indirim sağlayan hesap kullanımı 1 TL (Elektronik dahil) alabilir miyim?

• İkinci alışverim de sorunsuz teşekkürler...
  • Bir adet n11 kod aldim arkadas hizli donus yapti ve ilgiliydi. Tesekkur ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düzeltme pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkarat -- 10 Temmuz 2019; 8:27:24 >
  • Konu başlığına ekleme yapılsın.

"Parayı hesapta görmeden hesap vermiyorum"
    "Sabit müşterilerim bana yeter, yenisine gerek yok"

Ayrıca pm üzerinden yeni elemental kurallar copy paste yapıyor.

Gönderdiği PM alıntısı:

"**KURALLAR Lütfen Okuyunuz**

* Hesaplar bir alışverişlik için verilir. İkinci bir alışveriş yapılması durumunda alışveriş iptal edilecektir.
    * Şifre / mail değiştirilmeden, sadece son kullanma tarihine kadar kullanılır. Son kullanma tarihi itibariyle kullanılmamış hesaplar anında geri alınır.
    * Hesap kargo teslim edildikten sonra geri alınır.
    * Bu hesapların sizden önce başkaları tarafından kullanıldığını ve sonra da kullanılacağını biliyor olarak satın alınız.
    * Farklı hesaptan benzer bilgilerle alışveriş her zaman risktir. Firma işi sıkı tuttuğunda siparişi ve/veya hesabı iptal edebilir.
    * Ödediğiniz ücretin karşılığı sadece Kupon/Çek yüklü bir hesaptır. Başka bir şey taahhüt etmez. Hesapla ne yapacağınız sizi ilgilendirir.
    * Alışverişinizde 3d ödeme yapmalısınız. Kredi kartı sahibi ve alıcının aynı kişi olmasına özen gösteriniz.
    * Maillerin karşılığı yoktur, mail ile işiniz de yoktur. Alışverişinizi siteden takip edin.
    * E-ticaret siteleri farklı hesaplarda çok sık kullanılan kartları mimleyebilmekte dolayısıyla o kartlara 3D provision vermemektedir.
    * Hesabın şifresini mi değiştirdiniz diye sormayın, siz işinizi bitirene kadar hesaba girmeyi etik bulmam. Referanslarıma bakabilirsiniz.
    * Mevcut şifre ile hesaba giriş yapamıyorsanız, şifremi unuttum bölümünden hesabın iptal olup olmadığını teyit edin.
    * Güvenlik kontrollerine takılıp hesabı/siparişi iptal ettirmeniz durumunda sorumluluk sizindir, ücret iade edilmez.
    * Olası hesap iptali nedenleri: Daha önce alışveriş yaptığınız kart ile alışveriş yapmanız, 3d ödeme yapmamanız, kart sahibi ile alıcının aynı kişi olmaması, kişisel hesabınız ile bu hesapta benzer bilgilerin bulunması...
    * Sipariş verdikten sonra iptal edilen hesap için: 1 hafta içerisinde kartınıza para iadeniz olur. Olmazsa başka bir hesaptan siteye iade konusunda mesaj atın.
    * Alacağınız ürüne ve çeke doğru karar verin zira ifşa olmuş hesap geri alınıp başkasıyla değiştirilmez."

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.